Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Suro napisał:

z lekką dozą nieśmiałości dołączam do ekskluzywnego grona glicinkowiczów ( od kolegi Przemka z forum) 

Witaj w klubie i gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Suro napisał:

z lekką dozą nieśmiałości dołączam do ekskluzywnego grona glicinkowiczów ( od kolegi Przemka z forum) 

Super, gratuluję:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał:

A tu też wrzucę.

 

Fajny zegar. Mam nadzieję, że nie jest za mały :) 

 

HMG_3560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go nadal. Teraz przy Airmanie 08. Mateusz go tworzył, klamra - motyl Glycine 22mm.

20201031_142315.jpg

20201224_221909.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy

 

Mam zamiar kupić zegarek klubowy Glycine Combat Sub o numerze 26/50. Zegarek jest sprzedawany nie przez pierwotnego nabywcę.

Chciałbym być pewien że zegarek jest wolny od wad prawnych czy ukrytych wad technicznych.

Na forum znajduje się częściowa lista zamawiających, ale numeru 26 brak. 

Jeżeli przeczyta to poprzedni właściciel lub ktoś kto ma jakiekolwiek informacje o tym egzemplarzu to będę wdzięczny za kontakt.

Chcę być pewien że z zegarkiem jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Jacks1 napisał:

Szanowni koledzy

 

Mam zamiar kupić zegarek klubowy Glycine Combat Sub o numerze 26/50. Zegarek jest sprzedawany nie przez pierwotnego nabywcę.

Chciałbym być pewien że zegarek jest wolny od wad prawnych czy ukrytych wad technicznych.

Na forum znajduje się częściowa lista zamawiających, ale numeru 26 brak. 

Jeżeli przeczyta to poprzedni właściciel lub ktoś kto ma jakiekolwiek informacje o tym egzemplarzu to będę wdzięczny za kontakt.

Chcę być pewien że z zegarkiem jest wszystko ok.

To była moja sztuka. Kilka kat temu kupiona na forum tez od jak to ująłeś „niepierwotnego nabywcy”. Z tego co pamietam to ten zegarek miał duży luz na bezelu. Strasznie mocno pracowal na boki. Gdzieś nawet pisałem tu o tym. Reszta była chyba spoko. Poza tym to ogłoszenie  sprzedaży tego zegarka na olx wisi już kilka jak nie kilkanaście miesięcy z racji astronomicznej ceny. Więcej niż 2500 ten zegarek nie jest wart. Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, grinder66 napisał:

combacik...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Fajniutki

 

123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

nie wiem czy autentyczna ale niezła obniżka 

 

drop.com/buy/glycine-combat-sub-46mm-automatic-watch?clickid=WU3VQu3Z9xyLWeJwUx0Mo3EJUkEWNBVtBXipx00&irgwc=1&utm_term=252901&utm_content=digidip%20GmbH&utm_medium=affiliate&utm_source=impactradius&utm_placement=&utm_keyword=&mode=shop_open

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, unadarek napisał(-a):

Witam 

nie wiem czy autentyczna ale niezła obniżka 

drop.com/buy/glycine-combat-sub-46mm-automatic-watch?clickid=WU3VQu3Z9xyLWeJwUx0Mo3EJUkEWNBVtBXipx00&irgwc=1&utm_term=252901&utm_content=digidip%20GmbH&utm_medium=affiliate&utm_source=impactradius&utm_placement=&utm_keyword=&mode=shop_open

 

To są faktyczne, w miarę normalne ceny na Combat Suby w Stanach.

Dzisiaj GL0292 na ashford.com za 299,99 USD i jest jeszcze 11% zniżki na Walentynki:

 

obraz.png.ec846f62ebb787d5d00737ae27b89de1.png

 

Odświeżyłem stronę i "daily deal" się już skończył. Teraz jest już tak:

 

obraz.png.55b4599b8cb1b2d46f33bbf21aaf6857.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś niebieskiego suba, i zatęskniłem choć teraz Soda 

356A4D84-4E8A-465D-BB1D-13C19768258F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też, zamówiłem ale moja soda zaginęła w transporcie...
Dużo negatywnych opinii na md, że bransoleta fatalna, krzywo lupka i ogólnie że się tam za bardzo nie starali. jak oceniasz w porównaniu ze starym subem ? 

Edytowane przez eq44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Posiadam Airmana DC4 w wersji GMT 12/24 godziny. Czy ktoś z szanownych kolegów nie chciałby się zamienić na wersję purist?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, eq44 napisał(-a):

Też, zamówiłem ale moja soda zaginęła w transporcie...
Dużo negatywnych opinii na md, że bransoleta fatalna, krzywo lupka i ogólnie że się tam za bardzo nie starali. jak oceniasz w porównaniu ze starym subem ? 

Co do łupki, nie widzę nic złego, co zaś się tyczy bransolety to potwierdzam w starej glycinie była deczko lepsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 03:37, Scaut napisał(-a):

To była moja sztuka. Kilka kat temu kupiona na forum tez od jak to ująłeś „niepierwotnego nabywcy”. Z tego co pamietam to ten zegarek miał duży luz na bezelu. Strasznie mocno pracowal na boki. Gdzieś nawet pisałem tu o tym. Reszta była chyba spoko. Poza tym to ogłoszenie  sprzedaży tego zegarka na olx wisi już kilka jak nie kilkanaście miesięcy z racji astronomicznej ceny. Więcej niż 2500 ten zegarek nie jest wart. Pozdro. 

Wielkie dzięki. Ta odpowiedź ustrzegła mnie przed kupnem tego zegarka. Myślę że ten bezel był uszkodzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma GL0047 i może pokazać jak on wygląda na żywo ? Jeden z piękniejszych Airmanów, tyle, że cena w polskich sklepach wzięta z sufitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz nadgarstek bo to duża koperta, a zegarek fakt fajny, tylko ta wersja trochę smutna.

Koperta rozmiarów takich jak ta.

 

 

IMG_20210207_092230~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też zamiana na inny zegarek, tańszy lub droższy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.02.2021 o 17:44, Jacks1 napisał(-a):

Dzień dobry. Posiadam Airmana DC4 w wersji GMT 12/24 godziny. Czy ktoś z szanownych kolegów nie chciałby się zamienić na wersję purist?

DC4 przed zakupem oglądałem tylko na zdjęciach i strasznie mi się podobał, niestety na żywo okazało się że przy moim wzroku jest za mało czytelny.

Purist nie ma wskazówki GMT która mi poprostu przeszkadza- stąd pomysł żeby się zamienić.

Dodam że mogę się też zamienić na coś ciekawego nie ze stajni Glycine z możliwością dopłaty w każdą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.