Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Super zegarek. Mam do oddania taki sam model GL0166z kopertą w brązie - pełny zestaw sklepowy.

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Dobra zmiana. A i na tym pasku wygląda super. 

dzięki. to prawda.  stalowa wersja też jest ok. trochę tęsknię


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na "-" jak combat to musi mieć cyferki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny, ale wskazówki za cienkie, są nieproporcjonalnie do tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, clusca napisał(-a):

Taką Glicynkę dziś przywiózł kurier. Zaczynam hodować patynę ;)

 

20220128_113751818_iOS-850px.thumb.jpg.8b8ce24e79ff6dbc9dd850dc74b70761.jpg

 

Gratulacje! Kurcze, a ja patrząc na Twoje zdjęcie zaczym się zastanawiać, czy nie zdjąć patyny ze swojej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów razem :)

 

 

20220128_125513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gio napisał(-a):

Gratulacje!

 

Dziękuję bardzo :) Nie będę ukrywał, że mój portfel zubożał dzięki Tobie, tj. dzięki Twojej recenzji i zdjęciom. Od dłuższego czasu robiłem podchody do jakiegoś brąziaka. Nawet raz przyjechał do mnie Aquatico, ale to nie było to. Za to ta Glicyna zauroczyła mnie już od pierwszego zerknięcia na Twoje fotografie, a na żywo jest równie piękna.

 

 

Cytat

 Kurcze, a ja patrząc na Twoje zdjęcie zaczym się zastanawiać, czy nie zdjąć patyny ze swojej 🙂


I w tym właśnie tkwi piękno zegarków w brązie. Chcesz, to hodujesz patynę, pragniesz odmiany, to ją ściągasz i ze "starego rupiecia" robi się biżuteryjna błyskotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Dziękuję bardzo :) Nie będę ukrywał, że mój portfel zubożał dzięki Tobie, tj. dzięki Twojej recenzji i zdjęciom. Od dłuższego czasu robiłem podchody do jakiegoś brąziaka. Nawet raz przyjechał do mnie Aquatico, ale to nie było to. Za to ta Glicyna zauroczyła mnie już od pierwszego zerknięcia na Twoje fotografie, a na żywo jest równie piękna.

 

Nie żebym chciał być powodem rujnowania Twoich budżetów, ale to w sumie miłe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 i 46

 

28dsldb.jpg

Edytowane przez Bosson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bosson napisał(-a):

44 i 46

 

Fajna rodzinka unitasów 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, clusca napisał(-a):

Taką Glicynkę dziś przywiózł kurier. Zaczynam hodować patynę ;)

 

20220128_113751818_iOS-850px.thumb.jpg.8b8ce24e79ff6dbc9dd850dc74b70761.jpg

Gratuluję Maciej. Jak ta brązowa tarcza na żywo bo i ja myślę mocno. Daj na Pw jak masz jeszcze większy rabat niż te dodatkowe 10%


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na forum fotki i recenzję @Gio, zacząłem szukać tego modelu w necie. Niestety było bardzo ciężko z dostępnością, znalazłem w necie ze dwie sztuki za ponad 6k i na fejsie niebieską za około cztery. Chwilę się zastanawiałem, ale brązowa tarcza tak mi się podobała, że stwierdziłem, że nie pójdę w półśrodki, chciałem brązową i koniec ;)

No i traf chciał, że czas jakiś później pokazały się na Ashford oba modele. Żeby było śmieszniej, dopiero wtedy miałem dylemat którą kliknąć, bo niebieska też super, a obie, to już lekka przesada. W końcu jednak zdecydowałem się na brązową, bo chyba więcej pasków podejdzie do takiego zestawienia, no i ten gradient na tarczy też robi świetną robotę. Nie żałuję, znakomicie się to komponuje i o ile często bywa, że dobrze zrobione zdjęcia potrafią wyciągnąć z zegarka więcej niż jest wart w rzeczywistości - a Gio potrafi foty robić, nie da się ukryć :) - o tyle w przypadku tego modelu ani trochę nie przekłamują :)

 

Co do kodu, to udało mi się znaleźć jedynie 12%: ASHCNY12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, clusca napisał(-a):

Jak zobaczyłem na forum fotki i recenzję @Gio, zacząłem szukać tego modelu w necie. Niestety było bardzo ciężko z dostępnością, znalazłem w necie ze dwie sztuki za ponad 6k i na fejsie niebieską za około cztery. Chwilę się zastanawiałem, ale brązowa tarcza tak mi się podobała, że stwierdziłem, że nie pójdę w półśrodki, chciałem brązową i koniec ;)

No i traf chciał, że czas jakiś później pokazały się na Ashford oba modele. Żeby było śmieszniej, dopiero wtedy miałem dylemat którą kliknąć, bo niebieska też super, a obie, to już lekka przesada. W końcu jednak zdecydowałem się na brązową, bo chyba więcej pasków podejdzie do takiego zestawienia, no i ten gradient na tarczy też robi świetną robotę. Nie żałuję, znakomicie się to komponuje i o ile często bywa, że dobrze zrobione zdjęcia potrafią wyciągnąć z zegarka więcej niż jest wart w rzeczywistości - a Gio potrafi foty robić, nie da się ukryć :) - o tyle w przypadku tego modelu ani trochę nie przekłamują :)

 

Co do kodu, to udało mi się znaleźć jedynie 12%: ASHCNY12

 

Aś mi teraz pojechał 😄 Chyba najprzyjemniejsza opinia o tym, po co pochylam się nad zegarkiem z obiektywem aparatu! 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do forumowiczów, którzy nie są zdecydowani na wersję kolorystyczną...Wersja niebieska jak i brązowa robi na żywo bardzo dobre wrażenie. Na fotkach brązowy wygląda rewelacyjnie jednak na co dzień  bardziej praktyczny jest raczej niebieski. Na fotkach w necie tego nie widać ale jest to fajny odcień niebieskiego. Do jeansów rewelacja.  Wg mnie niebieski zdecydowanie lepszy niż brązowy. Standardowo zegarek jest zabezpieczony hermetycznie zgrzaną folią. Patyna dopiero będzie hodowana po otwarciu opakowania :) Bardzo udane modele Glycine

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie brązowy jest zdecydowanie lepszy niż niebieski, bo jest niejednolity, gradientowy. Z odcieniami brązu tworzy rzadko spotykaną, wręcz monochromatyczną, spójną całość. Ale masz rację, kobaltowe odcienie też nieźle grają z brązem koperty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ż

Cytat

Żeby nie było...brązowy też robi pioronujące wrażenie. Zdjęcia brązowego na forum są mega  ale nie wiem czy autor zdjęć miał możliwość porównania wersji brązowej i niebieskiej. Moim zdaniem wersja niebieska to obowiązkowa pozycja dla fanów Glycine

 

1 godzinę temu, Gio napisał(-a):

 

Aś mi teraz pojechał 😄 Chyba najprzyjemniejsza opinia o tym, po co pochylam się nad zegarkiem z obiektywem aparatu! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Glycine powinno zaoferować grubą kasę za takie foty! Może jakiś pasjonat Glycine i zarabiania kasy się znajdzie:) Szacun za zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba muszę wymyślić jakąś nową aranżację do kolejnej sesji 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to, co powiedziałem o paskach. Jakoś tak w wyobraźni mi do niebieskiej tarczy brązowy pasek niespecjalnie pasował przy zegarku z brązu, ale widząc zdjęcia kolegi @abir całkowicie zmieniłem zdanie - pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2022 o 10:10, Rikimaru75 napisał(-a):

Nowy combat w brązie Ref. GL0390

 

20220124_101000.jpg

Chyba pierwszy Combat który mi się podoba.

 

11 godzin temu, clusca napisał(-a):

Taką Glicynkę dziś przywiózł kurier. Zaczynam hodować patynę ;)

 

20220128_113751818_iOS-850px.thumb.jpg.8b8ce24e79ff6dbc9dd850dc74b70761.jpg

Gratuluję.  Wygląda 👍

 

8 godzin temu, Bosson napisał(-a):

44 i 46

 

28dsldb.jpg

To Twoje nowinki  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.