Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Miszkolc napisał(-a):

Jest "przekozak" emoji6.png nie wiem czy będziesz zmieniał pasek, ale IMO na skórze lub clothsailu będzie się jeszcze lepiej prezentował. No i puristemoji106.png

Właśnie w pierwszej kolejności chciałbym zmienić na pasek. Jakieś propozycje gdzie najlepiej taki zamówić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w pierwszej kolejności chciałbym zmienić na pasek. Jakieś propozycje gdzie najlepiej taki zamówić ? 
Wpierw wybierz typ kolor i wygląd, pokaż zdjęcie wybranego, a wtedy pomożemy Ci znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kozaq00 napisał(-a):

Właśnie w pierwszej kolejności chciałbym zmienić na pasek. Jakieś propozycje gdzie najlepiej taki zamówić ? 


Oczywiście u naszych forumowych kolegów robiących rewelacyjne produkty: @Pepcioza @Jebudu @eye_lip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda tarcza jest bardziej szampańska niż w Noonie, ale dla przykładu, z granatową skórą nobukową wygląda, jak na zdjęciu poniżej. Dobrze też wygląda na orginalnym, zobacz zdjęcia kolegi #perpetual..

Przy okazji dobrze by było jakby pasek miał 3.5÷3.7 grubości z teleskopami. Wtedy dobrze pasuje do uszu i jak masz możliwość to z quickiem.e022b41d85ad9fa5ca0b58f478b79c5d.jpg&key=0721491e6d40a3dcec9d9e35768d88b4cb4d45a8923a6a305679ea8d96086ce5

Zresztą, do jasnej tarczy prawie każdy kolor paska pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gio napisał(-a):

 

Siostra mojej czerwonej 🙂 Fajny zegarek. Gratulacje!

Zabezpieczają tak po to, żebyś miał frajdę z powstawania patyny. Bez tego po roku leżenia na półce w sklepie nie miałbyś już połysku nowego brązu.

Skoro posiadasz siostrę, to zapytam. Czy w jakiś specjalny sposób przechowujesz taki zegarek?  Przez słowo "Taki" mam na myśli wykonany z brązu. Jeśli bym chciał aby czasami pokręcił się w rotomacie to nie będzie problemów z zabrudzeniami na stanowisku? Może głupie pytanie ale szczerze pytam :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do klubu 

20220407-174633.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

To jest prawdziwy duch Glycine ;) 

 

Zgadza się 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Gdyby nie przekombinowany chronograf z tym srebrnym kółkiem, byłby wciąż ze mną.

 

 

20200822_172202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i ostatni ale na tych szarych imo też bardzo dobrze. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szare rządzą. Oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo został na ostatnim czerwonym, ze względu na to, że przeszycie jest w odcieniu tarczy. Myślę, że w wakacje wskoczy na szare, chociaż te były kupione do białego MV z GMT. Natomiast bezapelacyjnie najgorzej mu z czarnymi paskami.

Mam nadzieję, że taka sesja pomoże koledze dobrać pasek do białego Noon'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przedostatniego 👍


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak biała tarcza i brak kolorowych sekundników i innych detali daje największe pole do eksperymentów paskowych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak biała tarcza i brak kolorowych sekundników i innych detali daje największe pole do eksperymentów paskowych  
Dwa indeksy czerwone, a tarcza jest ecrue to zobowiązuje. A poważnie to nie zwróciłem uwagi na różnice między tarczą a datownikiem, zauważyłem to dopiero po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKd1xVg.jpg

H2iJuzY.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20220412-193249.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

8a77b19bffbc29ad494117f7f5c09347.jpg

Fajna jest😀

Udało się gdzieś nowy egzemplarz dostać bo kiedyś szukałem nie mogłem znaleźć?? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

8a77b19bffbc29ad494117f7f5c09347.jpg

Dobrze na tej skórze.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.