Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, gunit82 napisał(-a):

Tylko na zdjęciach tak wyglada na żywo jest bardzo dobrze , lepiej niż z oryginalna. 

Następnym razem jak się zobaczymy weź go ze sobą.  

4 godziny temu, gunit82 napisał(-a):

Tylko na zdjęciach tak wyglada na żywo jest bardzo dobrze , lepiej niż z oryginalna. 

Następnym razem jak się zobaczymy weź go ze sobą.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nHxsmU4.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20221101-121550.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję mojego Double Twelve (GL0063) więc jakby ktoś by chciał czarną tarczę to proszę o wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ez10yrR.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to i ja się pochwale moim następnym nabytkiem. Glycine Combat Sub 42 mm, ref. GL 0091, Eta 2824, ceramiczny bezel, bransoleta mesh, dodatkowy oryginalny pasek NATO. Kompletny set, nie noszony. 

DBED7028-E7D7-45E3-8FBB-3CC0F1090E3A.jpeg

D3417C44-BCBC-486D-8751-7F9C86ED6D78.jpeg

67127717-8E80-4F58-B34E-7084FF0E1FE4.jpeg

DC887F76-858A-487A-92B7-8306EAB7C3D2.jpeg

F7B61081-6B25-482E-A6D1-F20D4D9C6CE2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Serio ceramiczny bezel? Wyglada jak alu.

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Sugerowałem się opisem z netu. Ale przed chwila się dokładnie przyjrzałem i wygląda ze jest jednak z Alu, ale bardzo solidnie i grubo polakierowane. Precyzja samych napisów  jest na bardzo wysokim poziomie. Porównywałem do Orienta i Seiko i ten Glycien, zdecydowanie lepiej wyglada nawet pod lupą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze dostać gdzie Glycine Combat Sub 39 gl0401?

Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mikas napisał(-a):

Czy 2,5 tyś za nówkę to realna cena? W sensie czy nie fake7575549a933e56f228a520c795618a2a.jpg

A taki nie leży na bazarku️ 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 2,5 tyś za nówkę to realna cena? W sensie czy nie fake7575549a933e56f228a520c795618a2a.jpg&key=395d244b10c35c1a04aac44152f1685f69170b3333cab769d1ee06f519c18ebd

Na Ashford jest za jakieś 350 USD po zniżkach. Nawet po doliczeniu kosztów wysyłki i po opłatach importowych itp wyjdzie taniej, bo jakieś 2200 - 2300 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mikas napisał(-a):

Jeszcze takie pytanie: co to za mechanizm Gl224?

Selitta sw 200

 

Tak jak @Perpetuum Mobile napisał na ashford z opłatami wyjdzie jakieś 2,2-2,3 k


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za 2,5k jest do kupienia w Polsce, to odpuściłbym sobie ściąganie zza wielkiej wody. 200 zł nie jest warte przejść z pocztą, czy innymi pośrednikami celnymi.

 

A ten krajowy, to z jaką gwarancją?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli za 2,5k jest do kupienia w Polsce, to odpuściłbym sobie ściąganie zza wielkiej wody. 200 zł nie jest warte przejść z pocztą, czy innymi pośrednikami celnymi.
 
A ten krajowy, to z jaką gwarancją?
Gwarancja sklepu 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Jeżeli za 2,5k jest do kupienia w Polsce, to odpuściłbym sobie ściąganie zza wielkiej wody. 200 zł nie jest warte przejść z pocztą, czy innymi pośrednikami celnymi.

 

A ten krajowy, to z jaką gwarancją?

Nie ma żadnych dodatkowych problemów . Płacisz do ręki dla kuriera albo przelewem. 6 dni i zegarka był u mnie w ręku. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Nie ma żadnych dodatkowych problemów . Płacisz do ręki dla kuriera albo przelewem. 6 dni i zegarka był u mnie w ręku. 

W moim przypadku dwa razy przesyłka leżała tygodnie na WERze, bez żadnej informacji do mnie. Sam musiałem tam jeździć i zmusić PP do szukania paczki i zawsze byli zdziwieni "to nie dostał Pan powiadomienia?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sanik napisał(-a):

W moim przypadku dwa razy przesyłka leżała tygodnie na WERze, bez żadnej informacji do mnie. Sam musiałem tam jeździć i zmusić PP do szukania paczki i zawsze byli zdziwieni "to nie dostał Pan powiadomienia?".

Dlatego mówię jak to wygląda z Ashford dostarcza UPS. Stamtąd przyszedł mój brąziak. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka z Ashford jest błyskawiczna. Mój zegarek po 24 godzinach od zapłaty był już w Warszawie. Potem UPS trochę się ślimaczył ze zrobieniem odprawy, bo zabrali się za nią chyba po 3-4 dniach. Jednak jak się już zabrali to zegarek był u mnie dzień później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20221115-153610.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mikas napisał(-a):
17 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):
A taki nie leży na bazarkuemoji780.png️ 

Leży, ale 1,5 roczny.

Możemy ponegocjować😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.