Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

Niby fajne , ale jak dla mnie zrobiło się za dużo tej pomarańczy. Pokombinuj jeszcze ze skórą vintage albo pasek w jednym kolorze

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/tropic-watch-straps-and-rubber-watch-bands

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/vintage-watchbands

post-16140-0-96844400-1584792359_thumb.jpg

post-16140-0-18727500-1584792486_thumb.jpg

Edited by Rikimaru75

No widzę, że tu combaty wypełzły z szuflad :-) pewnie wiosnę poczuły.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

No widzę, że tu combaty wypełzły z szuflad :-) pewnie wiosnę poczuły.

Myślałem o skórze, ale doszedłem do wniosku że pomarańcz to idealny kolor na lato i tylko lato do tshirta i bermudów.. Do polo i koszuli już tak sobie w zwiąxku z tym guma lub canvas, nato podnosi za bardzo więc też odpada. Zobaczę jak przyjdą nato dzielone jak wypadnie.

...

...

...

Z powyższego posta wynika głównie, że ze swojego LM-G710 z Tapatalkiem to jesteś naprawdę zadowolony :D

Sorry, nie mogłem się powstrzymać :D

To wszystko przez Netflixa i kwarantanne - łącza padają. Jako muzyczny telefon, najlepszy na świecie :-)

Edited by Miszkolc

W pełnym słońcu[img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200321/08f70cdac1079c

Dobrze to wygląda.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dobrze to wygląda.

Dziękuję za dobre słowo, myślałem jeszcze o takim Morelatto carbon z pomarańczową nicią, jest w Marko.

Hejka wszystkim :) Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

post-101452-0-98738800-1585573328_thumb.jpg

Edited by Alo70

Guest Paragraf22

Hejka wszystkim smile.png Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

Ładnemu we wszystkim dobrze. Canvas o którym myślisz, będzie OK. Paski od Stowy sobie obejrzyj, dobra jakość i cena też. Ja osobiście podobny zegarek noszę czasem na perlonie od Eulita, względnie na meshu ale wydaje mi się, że akurat mesh do Twojego modelu, to raczej nie.

Dzięki za odzew, na pewno sobie obejrzę. Była krótka przygoda z meshem (może godzinna), ale wyglądało to moim zdaniem średnio i odpuściłem.

Hejka wszystkim :) Proszę Was o radę jako bardziej doświadczonych, bo różne pomysły mi przychodzą do głowy, przeglądam zdjęcia ale nie mogę się zdecydować jaki pasek wybrać. Chcę zmienić i nie wiem czy iść w stronę materiału czy może w inny kolor skóry i jaki ewentualnie kolor? Oryginalny pasek jaki jest każdy widzi, co byście doradzili co będzie do niego najbardziej pasować? Może canvas beżowy.

Tak naprawdę co nie założysz to będzie dobrze, poza meshem. Do niebieskiej tarczy pasują raczej wszelkie brązy, beże.

Zerknij na Bartona paski szmaciane. Mam i jestem zadowolony.

To ten z dropa?

Jak tam z jakością bransolety?

Opinie w necie są różne.

Tak, wypust z dropa.

https://drop.com/buy/drop-glycine-combat-sub-soda-automatic-watch

Zgadzam sie z opinia o bransolecie. Slaba, by nie powiedziec wrecz badziewna. Nie ma tez mozliwosci regulacji co w moim przypadku oznaczalo, ze w zaleznosci od ilosci ogniw albo za ciasno albo za luzno. (Na zdjeciu bransoleta z watchgecko.)

Rendery dropa nie odpowiadaja prawdziwym wygladzie indeksow tarczy. Bylem na przyklad zawiedziony szerokoscia/dlugoscia indeksow na 12-6-9.

Sam zegarek wykonany ok, ale wedlug mnie starsze suby wygladaja lepiej.

Wkladka bezela tym razem jest szczotkowana ale sama szerokosc trzcionki i wysokosc cyfr mniejsza niz w oryginalnych subach co uwazam jest minusem. Polerowane wskazowki tez raczej wygladaja slabo razem z polerowanymi indeksami. Wydawalo by sie tez, ze luma w nakladanych indeksach powinna swiecic dlugo i mocno a nie swieci prawie wcale.

Tym ktorzy czekaja na nowe wersje tego zegarka radzilbym sie raczej zastanowic nad zakupem.

Edited by jlw

Tak naprawdę co nie założysz to będzie dobrze, poza meshem. Do niebieskiej tarczy pasują raczej wszelkie brązy, beże.

Zerknij na Bartona paski szmaciane. Mam i jestem zadowolony.

Dzięki, wszystko jasne.

Tak, wypust z dropa.

Tym ktorzy czekaja na nowe wersje tego zegarka radzilbym sie raczej zastanowic nad zakupem.

To nie jest dobra informacja. Znaczy, że Invicta chce maksymalizacji zysków. IMO stare modele obecnie produkowane są dobrze wykonane. Widać, że nowe realizacje projektują księgowi. Edited by Miszkolc

Tak, wypust z dropa.

Zgadzam sie z opinia o bransolecie. Slaba, by nie powiedziec wrecz badziewna. Nie ma tez mozliwosci regulacji co w moim przypadku oznaczalo, ze w zaleznosci od ilosci ogniw albo za ciasno albo za luzno. (Na zdjeciu bransoleta z watchgecko.)

Rendery dropa nie odpowiadaja prawdziwym wygladzie indeksow tarczy. Bylem na przyklad zawiedziony szerokoscia/dlugoscia indeksow na 12-6-9.

Sam zegarek wykonany ok, ale wedlug mnie starsze suby wygladaja lepiej.

Wkladka bezela tym razem jest szczotkowana ale sama szerokosc trzcionki i wysokosc cyfr mniejsza niz w oryginalnych subach co uwazam jest minusem. Polerowane wskazowki tez raczej wygladaja slabo razem z polerowanymi indeksami. Wydawalo by sie tez, ze luma w nakladanych indeksach powinna swiecic dlugo i mocno a nie swieci prawie wcale.

Na zdjęciu się tak ładnie prezentuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po raz kolejny wracam do tego modelu

Dobry powrót, ja miło wspominam ten model :)

Na zdjęciu się tak ładnie prezentuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, nie wszystko zloto co sie swieci :)

W tym modelu ma sie odczucie, ze wskazowki, tarcza i bransoleta pochodza od jakiegos tureckiego roleksa a nie Glycine :P

Edited by jlw

Wg mnie lepiej leży 46 mm.