Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest Boras

EDC - czyli cały sprzęt, który nosisz na co dzień

Recommended Posts

ja to sie w sumie ciesze ze jest nielegalny, (wiem że zaraz odezwą się głosy ze przestępcy i tak noszą) bo gdyby byl legalny to zwiekszyła by się szansa na trafienie na podpitego kozaka który na imprezę nosiłby kastet, a efekty jego użycia miałem (nie)przyjemność oglądać.

Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

A czy w kieszeni spodni nie wygląda hmmm... dziwnie ? :lol:

W bardzo opiętych jeansach może być trochę widać. Ale wtedy do kieszeni wrzucam "pieprzniczkę" i jest ona bardziej rozciągnięta.

Zresztą być może już niedługo stróże prawa będą mieli okulary przez które będą widzieli "sprzęt" ukryty pod ubraniem:

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_4481.html

Miłośnikom noży (gdyby były zakazane- łatwość ich wykrycia) pozostałoby np. stuningować tak telefon komórkowy, aby można w nim było schować ostrze.

Odpowiednio zmodyfikowana komórka mogłaby, służyć jako paralizator. :lol:

wtedy do kieszeni wrzucam "pieprzniczkę"

Masz na myśli coś takiego? klik! :lol:

Odpowiednio zmodyfikowana komórka mogłaby, służyć jako paralizator.

Hmm.. Czyżby 'Tomorrow Never Dies' znowu w TV puszczali?? :lol:

Ale offtopa walnęliście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Offtop? Trochę zaszaleliśmy.

Fajny zestaw,

czyżby przy kluczach (jako breloczek) był "nabój" od tego niebieskiego pióra? :roll:

Ale offtopa walnęliście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

Offtop? Trochę zaszaleliśmy.

Fajny zestaw,

czyżby przy kluczach (jako breloczek) był "nabój" od tego niebieskiego pióra? :roll:

Ostatnią nabój zostaw sobie :roll: :roll: :razz: :razz:

Mój zestaw EDC to:

a269487f6efbffb4.jpg

Widzę, że są tutaj osoby podzielające moją pasję nożową i latarkową :lol:

Trochę się tego uzbierało

83119940c571196f.jpg

i latarki:

post-22215-0-75055400-1330804020.jpg

Guest rzep
[url="post-0-0-11634200-1330804232.jpg"]Obrazek[/url]

Nie mow, ze ten zestaw nosisz w anglii (patrzac na operatora komorkowego) - noz jest tam bardzo nielegalny.

Guest MichaelD
[url="post-1329-0-74666100-1330804241.jpg"]Obrazek[/url]

Nie mow, ze ten zestaw nosisz w Anglii (patrzac na operatora komorkowego) - noz jest tam bardzo nielegalny.

W Angli mogę nawet chodzić z 20 calowym kukri/maczeta na plecach o ile mam Legal Reson. A tak na prawdę to po mieście śmigam z Victorinoxem Huntsman'em, a BM 835-07-00 musi zostać w domu. Ale jeszcze 2 lata i uciekam z Angli

U mnie w Leicester raz na 2-3 dni ktoś jest "zasztyletowany"( w Birmigham/ Londynie jest to znacznie częstsze), jak widać tych osób nie obchodzą przepisy co do zakazu noszenie nozy/ śrubokrętów.

Guest rzep
W Angli mogę nawet chodzić z 20 calowym kukri/maczeta na plecach o ile mam Legal Reson. A tak na prawdę to po mieście śmigam z Victorinoxem Huntsman'em, a BM 835-07-00 musi zostać w domu. Ale jeszcze 2 lata i uciekam z Angli

U mnie w Leicester raz na 2-3 dni ktoś jest "zasztyletowany"( w Birmigham/ Londynie jest to znacznie częstsze), jak widać tych osób nie obchodzą przepisy co do zakazu noszenie nozy/ śrubokrętów.

Zgadzam sie co do Legal Reason, ale jednak on musi naprawde istniec, tak wiec bieganie na codzien z takim nozem byloby raczej malo mozliwe.

Zas co do prawa - ja sie rowniez zgadzam, ze ono jest bezsensowne i wkurzam gdy microtech musi zostac w domu.

Hmmm... no ciekawie ciekawie z tymi nożykami. Nie wiedziałem, że to sie nosi jako część EDC... Ale swoją drogą teraz będe wiedział - lepiej sie nie sprzeczać zanadto z wykrawatowanymi urzędnikami etc. bo coś nie podpasuje i mi jeszcze kosą po bebechach przeleci :lol:

A teraz to tak na poważnie - zdziwiło mnie to baardzo. Myślałem że nożyki to tylko krótko ostrzyżeni miłośnicy ubiorów sportowych a jednak nie.

A ja co mam? Telefon, portfel, klucze - i tyle :D

Hmmm... no ciekawie ciekawie z tymi nożykami. Nie wiedziałem, że to sie nosi jako część EDC... Ale swoją drogą teraz będe wiedział - lepiej sie nie sprzeczać zanadto z wykrawatowanymi urzędnikami etc. bo coś nie podpasuje i mi jeszcze kosą po bebechach przeleci :lol:

A teraz to tak na poważnie - zdziwiło mnie to baardzo. Myślałem że nożyki to tylko krótko ostrzyżeni miłośnicy ubiorów sportowych a jednak nie.

A ja co mam? Telefon, portfel, klucze - i tyle :D

Bardziej chodzi o to, ze się przydaje.

Ja dostaje dużo paczek, czasem muszę odpakować zabawkę dziecku itd.

...dobry sprzęt Panowie :shock:

Piotrze, czy to małe czarne "coś" to latarka :?: :wink:

Właśnie szukam czegoś poręcznego, malutkiego wręcz w dobrej

cenie (z eBay.com). Może doradzicie... :roll: Byłbym wdzięczny :wink:

Guest pcstud
Właśnie szukam czegoś poręcznego, malutkiego wręcz

Surefire L1 i nie bedziesz juz chcial nic innego :P

Tylko cena ok $100 to dla mnie za dużo jak na mikro-latarkę która

ma leżeć w kieszeni bądź schowku samochodowym... Może coś ze

średniej półki cenowej - max. $50 :?: :roll: Ale dziękuje serdecznie

za szybką odpowiedź :grin: