Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
blue7

jaka lupa dobrej jakości do własnego użtkowania

Recommended Posts

jaką lupę dobrej albo jeszcze lepiej bardzo dobrej jakości polecilibyście zakupić do własnego użytkowania przy zegarkach i ewentualnie próbach złota czy też srebra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@svedos, bardzo dziękuję za link:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam lupę Eschenbach Mobilux LED 6 x 24D 100. Do domowego w zupełności wystarczy. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
18 godzin temu, mylof napisał(-a):

Polecam lupę Eschenbach Mobilux LED 6 x 24D 100. Do domowego w zupełności wystarczy. 

 

@mylof, serdecznie dziękuję za konkretne polecenie.

czy tę lupę miałeś/masz na myśli:

https://narzedziowy24.eu/Lupa-podswietlana-Mobilux-LED-58mm-pow-6x-15116-Eschenbach-p315170?srsltid=AfmBOopyAQIsAdDbq_iRbRuIkOVCjgSkX88fpaWDFkg0-HFfrsByqFkl

 

Edited by blue7
literówka

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, blue7 napisał(-a):

czy tę lupę miałeś/masz na myśli:

 

Tak, to ta lupa. Na nasze zegarkowe potrzeby jest w pełni wystarczająca. Podświetlenie się bardzo przydaje. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam lupę Bergeona x7. Tych z mocniejszym powiększeniem nie polecam - zawsze jakiegoś babola znajdziesz. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ja mam lupę Bergeona x7. Tych z mocniejszym powiększeniem nie polecam - zawsze jakiegoś babola znajdziesz. 

 

@mario 1971, bardzo dziękuję za info, które chyba pomoże mi się finalnie  zdecydować się na lupę polecaną przez @mylof, czyli:

https://narzedziowy24.eu/Lupa-podswietlana-Mobilux-LED-58mm-pow-6x-15116-Eschenbach-p315170?srsltid=AfmBOopyAQIsAdDbq_iRbRuIkOVCjgSkX88fpaWDFkg0-HFfrsByqFkl

 

miałem wątpliwość czy powiększenie x6 będzie optymalne/blisko optimum, ale jak rozumiem podzielasz zdanie @mylof, iż:

20 godzin temu, mylof napisał(-a):

Na nasze zegarkowe potrzeby jest w pełni wystarczająca.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.