Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tool

Targi "Złoto, Srebro, Czas 2005"

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z chwili wolnego odwiedziłem dzisiaj targi "Złoto, Srebro, Czas 2005". I cóż... :cry: nie były to niewątpliwie targi o "Czasie". Dlaczego zatem gości ten wyraz w nazwie targów? Nie wiem. Oczywiście ogrom biżuterii złotej, srebrnej i wszelakiej innej mógł powalić na kolana wielbicieli jubilerstwa i błyskotek. A co do zegarków to wielkie rozczarowanie. Poza stoiskiem firmy Poljot-Euro, która miała naprawdę bardzo ładne stoisko :( , z dużą ekspozycją zegarków Poljot :shock: , Vostok :shock: , Buran :) , Aviator :) , Szturmanskie i Romanson - spędziłem u nich blisko godzinę przymierzając przede wszystkim Vostoki. Nikt inny praktycznie nic nie wystawił. Była firma, która zaprezentowała kilka sztuk zegarków Zeno Watch Basel, inna miała tak ze 25 modeli Junghansa, były koszmarne dla mnie zegarki Everlast i jakiś gość z Moskwy, który szukał dealerów dla zegarków MakTime. Jakość tych ostatnich oceńcie sami po wejściu na stronę www.maktime.ru Może one i ładne z daleka ale tylko z daleka. Nazwa firmy umieszczona na cyferblacie "rozwala" je na miejscu. Może się czepiam, może i fajne mechanizmy mają i nawet cyferblaty z czegoś co przypomina masę perłową lub opalową lub nawet może nią jest ale ta nazwa...i to logo... :evil: Była jeszcze firma z Czech, która miała różne nowoczesne budziki, zegary ścienne i zegarki na rękę w stylu tych tanich po 100 złotych z kiosków z zegarkami. Acha, był jeszce producent pięknych zegarów ściennych ale u niego już nie posiedziałem bo czas mnie naglił. Może gdzieś, ktoś miał drogie Szwajcary ale ja ich nie widziałem.

 

No cóż, to tyle - kto nie był niech nie żałuje, a kto był może mnie poprawi...

 

 

PS. Był jeden rodzynek: wystawa biżuterii z przełomu XIX i XX wieku, a wśród niej kilka zegarków kieszonkowych z pięknymi zdobieniami na deklach – czy jak to się fachowo nazywa. Były jednak one pozamykane i nie było widać ani cyferblatów, ani mechanizmów, jak również nie były podane nazwy firm, w których powstały.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale strona MakTima u mnie nie działa, ale moż to i dobrze... :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie zwróciłem uwagi na błąd... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.