Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bagnet

Czym pachnie Twój pasek / bransoleta?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie wręcz trywialne, do skierowania go do Was skłonił mnie zapach gumowego paska w moim Glycine.

 

Otóż pachnie on dosyć intensywnie czekoladą i wanilią...

 

Od początku, do tej pory, czyli po ok 2 tygodniach, pachnie cały czas tak samo intensywnie, dochodzi do tego, że w czasie spotkań co jakiś czas ukradkiem wącham pasek...


Miłośnik pięknych rzeczy i ostrych noży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pachnie pasek skórzany, noszony intensywnie latem :mrgreen:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż pachnie on dosyć intensywnie czekoladą i wanilią...

 

Shake z MCDonalda Ci się wylał :razz: :razz: :razz: :> :> :?: :?: :?:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowy pasek do Vulcaina też pachnie czekoladą i wanilią :huh: Jak go mam na ręce, to ciągle walczę z odruchem mycia rąk z resztek czekolady :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej certinie nie pachniał :huh: ....słyszałem że skórę sie perfumuje w fabryce ( np na meble) różnymi zapachami kawy itp. ale że gumiaka :D...w sumie fajny pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele gumiaków pachnie slodko. Też takiego pachnącego kiedyś kupiłem, ale moja brudna robota i parę kąpieli zapach ten skutecznie zabiły. To chyba efekt uboczny jakiegoś komponentu użytego do produkcji gumy silikonowej. Bo jakos trudno mi uwierzyć, żeby gumowe paski były perfumowane czy nasączane specjalnie czymś pachnącym, nie wiedzieć po co...

Gaz bojowy iperyt też pachnie słodko, a jego słodycz zabija...

A wracając do tytułu tematu, to bransoleta może pachnieć chyba tylko tym, czym została aktualnie oblana. Obwąchałem bransoletę od samuraja i jakoś nie umiem sprecyzować zapachu jaki może z siebie wydawać nierdzewna stal :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gumiak do Tissota T-TOUCH nowy nie pachniał niczym, ale użytkowany pachnie potem, bo pod spodem nie jest gładki, a w tych zagłębieniach się ten pot zbiera i często trzeba go szorować szczotką dla usuniecia tego zapachu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

moje paski i pachy pachna waniliowo-rumiankowym kremem do pielegnacji skóry(ludzkiej :) )

a bransolety to niczym innym jak metalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pasek od poljota szturmańca pachnie starym gramofonem jaki był u mojej babci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.