Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

FORUMOWY SPIS AMFIBII

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze kilka

284 00971d3cf798d7d9m.jpg

285 be1c6118e1b31f9am.jpg

286 af6c1faf50b72e90m.jpg

287 502ba1bc0e31c705m.jpg

288 847a5f07f6071a5fm.jpg

288 1/2 fcfe0c69ceb2e943m.jpg

Ten na końcu, to oczywiście żart, ale zainspirował mnie kolega, który na tym forum pokazywał swoje zegarki z drewna i tak mi się spodobały, że sobie też wystrugałem Amfibię z deski podłogowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. oj. Aż mnie serce boli jak widzę tę Coca Colę - walczyłem o nią chyba na A. gdzieś ok. kwietnia. A w tym roku widziałem ją tylko raz na aukcjach. To jest chyba jedyna Amfibja postsoviet (1992r.) którą świadomie bardzo chciałem mieć (moje zainteresowanie gwałtownie urywa się po '91 roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj. oj. Aż mnie serce boli jak widzę tę Coca Colę - walczyłem o nią chyba na A. gdzieś ok. kwietnia. A w tym roku widziałem ją tylko raz na aukcjach. To jest chyba jedyna Amfibja postsoviet (1992r.) którą świadomie bardzo chciałem mieć (moje zainteresowanie gwałtownie urywa się po '91 roku).

No to przyznaję się bez bicia, kupiłem ją tak gdzieś koło kwietnia na A.

Piękny zbiór Amfibii a tą drewnianą to pozamiatałeś :D

Piękny to on jeszcze niestety nie jest. Na razie jestem na etapie dbania o sprawność mechanizmów, a przede mną jeszcze trochę pracy, aby powalczyć o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tej 287. (z konturem gwiazdy) w wersji NOS albo BD to nie kupowałeś przypadkiem na A. tak ze 3-4 tygodnie temu? Też ktoś mnie przebił wtedy chyba ok. pow. 165 zł. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tej 287. (z konturem gwiazdy) w wersji NOS albo BD to nie kupowałeś przypadkiem na A. tak ze 3-4 tygodnie temu? Też ktoś mnie przebił wtedy chyba ok. pow. 165 zł. :angry:

Jestem niewinny i będę szedł w zaparte.

nr 287 mam już od dłuższego czasu, no i niestety, nie jest on NOS. Poza tym, cena 165zł wykracza poza limit, który wyznaczyłem sobie na zakup jednego zegarka.

Przyznaję też, że od pewnego czasu ograniczyłem zbieranie zegarków tylko do trzech rodzajów.

Pierwsze, to jak widać Amfibie, następne to Komandiry (jak będę miał chwilę czasu, to i dział komandirów zasilę), a trzecie, to zegarki z Błonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, trochę dużo było ale to nie dość, że był NOS albo BD to jeszcze fenomenalnie się prezentował - aż lśnił. A sam wiesz, że niektóre NOSy to czasem wyglądają średnio. Ja też staram się (staram...) nie przesadzać z cenami ale jak to w kolekcjonerstwie bywa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam ją tutaj chociaż mam wrażenie, że płynie w niej krew Komandirów.

Po wysypie luzcypera to numer 289

post-60300-0-66300700-1384087695_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam ją tutaj chociaż mam wrażenie, że płynie w niej krew Komandirów.

Po wysypie luzcypera to numer 289

No to przebijam ;-)

290

IMG_0380_1_jpg_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.:291

nabytek okolo 2000 roku

sprawuje się poprawnie zakładany w chwilach szaleństwa ;-)

post-44436-0-80124500-1384388705_thumb.jpg

post-44436-0-68874900-1384388717_thumb.jpg

post-44436-0-29837200-1384388755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Po przeanalizowaniu wszystkich 25 stron zadaję sobie pytanie. JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE NIE MA TUTAJ MOJEJ AMFIBII? Jest kilka podobnych ale identycznej brak. Jutro pokażę moje cacko bo dziś trochę się zaczytałem i jest późno. Wygrzebałem na strychu z oryginalnym paskiem z lwem. Po otwarciu okazało się, że wystarczyło dotknąć balans i ożyła. Niestety do poprawnej pracy wymagała reanimacji. Wczoraj odebrałem od fachowca po gruntownym przeglądzie - wystarczyło wyczyścić i przesmarować. Z rodzinnego wywiadu wynika, że leżała bez życia minimum 15 lat. TO SĄ DOPIERO MASZYNKI.

Pozdrawiam, Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Po przeanalizowaniu wszystkich 25 stron zadaję sobie pytanie. JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE NIE MA TUTAJ MOJEJ AMFIBII? Jest kilka podobnych ale identycznej brak. Jutro pokażę moje cacko bo dziś trochę się zaczytałem i jest późno. Wygrzebałem na strychu z oryginalnym paskiem z lwem. Po otwarciu okazało się, że wystarczyło dotknąć balans i ożyła. Niestety do poprawnej pracy wymagała reanimacji. Wczoraj odebrałem od fachowca po gruntownym przeglądzie - wystarczyło wyczyścić i przesmarować. Z rodzinnego wywiadu wynika, że leżała bez życia minimum 15 lat. TO SĄ DOPIERO MASZYNKI.

Pozdrawiam, Mariusz

 

A ja nadal czekam z niecierpliwością na fotkę :)  :rolleyes:  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#296 Podczas testu zanurzeniowego

post-67292-0-85799900-1386625966_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer 296:

 

post-57211-0-56500100-1386697959_thumb.jpg

 

Myślę, że wpadnie w oko Gregorianowi ;)

Edytowane przez MagMa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi wpadła. Biorę. :)

Na te islamiki i na Patriarchę Rosji cierpliwie czekam i poluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wkleić zdjęcie "rodzinne".

 

post-57211-0-88308600-1386712892_thumb.jpg

 

Wszystkie były już numerowane w tym wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć to koniecznie do okolicznościowców.

Ma sygnowanie CbC - odnosi się do zjawiska - Stowarzyszenie kultury islamskiej we wschodniej Europie.

Więc ma tam rację bytu jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.