Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Solaris Stanisława Lema

To jest taka smutna książka, a jaka piękna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niepokorni" Severskiego. "Nieśmiertelni" miało być ostatnią częścią trylogii ale jak widać zmienił zdanie. Tylko coś mi nie pasuje: w "Nieśmiertelnych" przecież Gunnar się zastrzelił a tymczasem żyje ...


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anil Ananthaswamy - Through Two Doors at Once: The Elegant Experiment That Captures the Enigma of Our Quantum Reality

 

Jedna z najnowszych książek o mechanice kwantowej. Dużo opisów bardzo ciekawych eksperymentów i teorii próbujących je wyjaśnić. Jest też o poszukiwaniu kota Schrödingera - jak największego. Polecam, super interesująca pozycja.

 

51zVVtDOmOL._SX329_BO1,204,203,200_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiaze-cierni-w-iext34490053.jpg

 

Po krótkiej wizycie w miejskiej bibliotece, zdjąłem na chybił trafił coś z fantastyki. Dwie pierwsze już przeczytałem, mogę polecić - takie solidne 6/10 - książki ciekawe, tym bardziej że główny bohater jest raczej postacią negatywną. Teraz muszę gdzieś dostać trzecią część, bo w blibliotece nie ma :D

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem inne. Chodzi o serię Książę Cierni / Król Cierni / Cesarz Cierni  autorstwa Marka Lawrence'a ;)

 

Właśnie zacząłem czytać ostatnią część - aczkolwiek widzę, że autor napisał jeszcze inne powieści osadzone w tym samym "uniwersum"

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście może ''Outsider'' Stephena Kinga? Warto sięgnąć po nią?

Teraz czytam '' slepnac od świateł'' Zulczyka. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Outsidera" polecam. Jeśli ktoś lubi klasyczne cegły Kinga, gdzie przyjemność płynie bardziej z budowaniem napięcia i powolnym rozwojem akcji niż z jakichś rewolucyjnych technik pisarskich, to jedna z lepszych jego propozycji ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jako to ostatnio u Kinga: cała otoczka genialnie napisana, nakręca czytelnika na maksa, a tu sam final wtórny, nijaki z mocno infantylną historyjką...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niepokorni" Severskiego. "Nieśmiertelni" miało być ostatnią częścią trylogii ale jak widać zmienił zdanie. Tylko coś mi nie pasuje: w "Nieśmiertelnych" przecież Gunnar się zastrzelił a tymczasem żyje ...

Dzięki za spojler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ptrkln

Skończyłem Żmijowisko Chmielewskiego i zaczynam Elita Zabójców Childa

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnicy Badylarze Cinkciarze Jak przedsiębiorczy Polacy przechytrzyli komunę - Andrzej Krajewski. Świetna polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem inne. Chodzi o serię Książę Cierni / Król Cierni / Cesarz Cierni  autorstwa Marka Lawrence'a ;)

 

Właśnie zacząłem czytać ostatnią część - aczkolwiek widzę, że autor napisał jeszcze inne powieści osadzone w tym samym "uniwersum"

 

Skusiłem się po Twoim poleceniu, zaczynam tom drugi. Lekkie i przyjemne, pęka strona za stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnicy Badylarze Cinkciarze Jak przedsiębiorczy Polacy przechytrzyli komunę - Andrzej Krajewski. Świetna polecam

Gdzie można to znaleźć? To jest chyba praca naukowa a nie typowa książka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem czytać "Zakon drzewa pomarańczy" Samanty Shannon. Wprawdzie dopiero kilka stron ale wydaje się być ciekawa i dobrze pisana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można to znaleźć? To jest chyba praca naukowa a nie typowa książka?

 

ja kupiłem Fundacja Warsaw Enterprise Institute . Świetna książka ekstremalnie jakościowo i merytorycznie wydana Fundacja Warsaw Enterprise Institute Warsaw Enterprise Institute Warsaw Enterprise Fundacja Warsaw Enterprise Institute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.