Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie obecnie-Michał Komar i Wywiad rzeka z gen.Sławomirem Petelickim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Przetrwałem Afganistan - Luttrell Marcus, Robinson Patrick. Całkiem fajna książka bardzo podobna do "Cel Snajpera"

Inferno - Dan Brown :). Właśnie skończyłem czytać, polecam.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg Kennedy'ego - Henning Mankell
Sejf - Tomasz Sekielski

Obie moim zdaniem dobre

Edytowane przez Maks 3

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam "Legion" Pani Cherezińskiej - wycinek polskiej historii, nie podlany sosem martrologii - o tych, którym się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część serii "Milenium" Stiega Larssona - "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" - pierwsze co czytam tego autora.

Po prostu ciekawi mnie jak pisał facet który wydał 3 książki a doczekał się 4 biografii (5 chyba w drodze). 

Jak narazie bez szału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz86 Milennium cała trylogia jest swietna i bardzo wciąga. Pierwsza czesc chyba najlepsza,troche sie rozkręca i sporo opisów ale wierz mi że warto :)

 

Aktualnie czytam "Księżniczka z lodu" Camilli Lackberg. Takie se ale chyba doczytam a nastepnie nie moge sie doczekac INFERNO D.Browna bo juz dostalem w prezencie :)

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Wardstone Joseph Delaney - tom 3 - Tajemnica Starego Mistrza - polecam - fajne :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część serii "Milenium" Stiega Larssona - "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" - pierwsze co czytam tego autora.

Po prostu ciekawi mnie jak pisał facet który wydał 3 książki a doczekał się 4 biografii (5 chyba w drodze). 

Jak narazie bez szału :)

Bo to ciekawy człowiek był, np był typem sowy i ponieważ wstawał dopiero w południe to do pracy był w stanie przyjść dopiero na 14 :-) Za to jako dziennikarz pisał tak ciekawie że pracodawca dzielnie to znosił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część serii "Milenium" Stiega Larssona - "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" - pierwsze co czytam tego autora.

Po prostu ciekawi mnie jak pisał facet który wydał 3 książki a doczekał się 4 biografii (5 chyba w drodze). 

Jak narazie bez szału :)

moja żona jest zachwycona tą i resztą tych skandynawskich książek ,

narazie nie czytałem bo mam swoje tzn. aktualnie "Winning znaczy zwyciężać" mega pozycja biznesowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pranie mózgu" - Mark Sołonin, obala obrosłą mitami i kłamstwami historię klęski sowietów w 1941, bardzo ciekawy rozdział o Katyniu. Polecam miłośnikom historii którym nie wystarcza już Sztyrlic i Czterech pancernych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część serii "Milenium" Stiega Larssona - "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" - pierwsze co czytam tego autora.

Po prostu ciekawi mnie jak pisał facet który wydał 3 książki a doczekał się 4 biografii (5 chyba w drodze). 

Jak narazie bez szału :)

Mi się podobało...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość non4me

Wiedzmin

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz86 Milennium cała trylogia jest swietna i bardzo wciąga. Pierwsza czesc chyba najlepsza,troche sie rozkręca i sporo opisów ale wierz mi że warto :) 

Mnie pierwsza część Millenium rozczarowała, następnych nawet nie dotknąłem. Klucz do zagadki jest bardzo podobny do jednej ze scen z "Czarnej niedzieli" Harrisa (dokładnie nie piszę, żeby nie spalić lektury). Fabuła (oprócz tego skopiowanego pomysłu) taka sobie,  styl też. Poza tym  nadmierne moralizatorstwo pomieszane z kiepsko opisaną erotyką.  Zdecydowanie lepiej obejrzeć film  ;-)

 

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFERNO - jednak rozczarowanie

Właśnie dostałem nowego Wiedźmina ,zobaczymy czy trzyma klasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sycylijczyk M. Puzo, następnie czeka Mroczna arena tego samego autora, a z czasem reszta książek Puzo, Ojciec Chrzestny 2 razy przeczytany, Sycylijczyka połowa gdzieś za mną i jak na razie muszę przyznać, że Ojciec Chrzestny mi bardziej podchodzi i o wiele bardziej pochłaniał i szybciej się czytał, może dlatego, że jestem fanem wersji kinowej.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFERNO - jednak rozczarowanie

Niestety ja też się rozczarowałem, może się mylę ale cała fabuła oparta została o poważny błąd logiczny. Główny czarny charakter niejaki Ziobrist wynajmuje mega poważną organizację aby ukryć się przed światem zanim skomponuje koktajl wirusowy który zabije część populacji ludzkiej. No więc zaszywa się komponuje wirusa umieszcza go w "tajnym" miejscu a jednocześnie produkuje masowo wskazówki po których mogą do niego trafić jego wrogowie i zniweczyć jego dzieło życia .... Po co? Chyba tylko po to żeby można było napisać to głupawą książeczkę. 

Edytowane przez Centurio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.