Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ikea z czasów na bloxie to było bardzo dobra relacja z rzeczywistości, teraz jest to taki Cosmopolitan pisany męskim językiem.

KJ

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam! (zdjęcie z sieci, później zrobię kiedyś własne z wszystkimi pięcioma tomami)

 

pol_ps_Ksiega-rekordow-Brazil-2014-Encyk

 

Co tu dodać? Te książki to, nomen omen, Mistrzostwo Świata. Wielka rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę akurat jedną pozycję i mocno rozważam zakup czegoś takiego:

 

zegarki-przewodnik-dla-konesera-b-iext20

 

Ktoś ma, poleca?

 

Widziałem temat o tej książce u nas na forum, ale dodatkowo zapytam jeszcze o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i chyba warto mieć w domu, specem nie jestem ale jakichś konkretów w niej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam!!!

307754-352x500.jpg

Oooo to moze byc dobre...

 

 

Ja ze swojej strony polecam

fe5f806f0227f3admed.jpg

swietnie napisana ksiazka dla milosnikow kolarstwa i nie tylko :)

Edytowane przez robert!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kontynuuję sagę - aktualnie Wieża Jaskółki. Cała seria trzyma poziom, jest dobrze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Lodowego Ogrodu, usilnie staram się znaleźć drugi tom w nowym wydaniu, ale jak na razie bez rezultatów. 

Generalnie Grzędowicz bardzo mnie wciągnął, chyba najlepszy autor jakiego czytałem - jakby ktoś chciał spróbować, to niech zacznie od zbioru "Wypychacz zwięrząt" - nie ma siły, żeby się nie spodobało. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Lodowego Ogrodu, usilnie staram się znaleźć drugi tom w nowym wydaniu, ale jak na razie bez rezultatów. 

Generalnie Grzędowicz bardzo mnie wciągnął, chyba najlepszy autor jakiego czytałem - jakby ktoś chciał spróbować, to niech zacznie od zbioru "Wypychacz zwięrząt" - nie ma siły, żeby się nie spodobało. ;)

Chyba nowe i stare wydanie ma tą sama treść ;) a ta jest świetna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Lodowego Ogrodu, usilnie staram się znaleźć drugi tom w nowym wydaniu, ale jak na razie bez rezultatów. 

Generalnie Grzędowicz bardzo mnie wciągnął, chyba najlepszy autor jakiego czytałem - jakby ktoś chciał spróbować, to niech zacznie od zbioru "Wypychacz zwięrząt" - nie ma siły, żeby się nie spodobało. ;)

 

W tę wakacje przerobiłem Pana Lodowego Ogrodu i całkiem przyjemnie się to czytało.

 

Ja ostatnio skończyłem "Pilecki.Śladami mojego taty", czyli książkę o Pileckim oczami jego syna pisaną przez twórców filmu "Pilecki". Polecam.

A dziś skończyłem takie cudo :-)

post-48855-0-31632000-1443866602_thumb.jpg

post-48855-0-50481100-1443866634_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem powtórkę z czytania książki Ernsta Wiecherta - Proste życie. Świetna o niezwykłym klimacie literatura, teraz przymierzam się do Dzieci Jerominów, tego samego autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nowe i stare wydanie ma tą sama treść ;) a ta jest świetna. 

Treść oczywiście, że ta sama, ale wszystkie moje książki po przeczytaniu trafiaja na półkę, a tam mają świetnie wyglądać ;D

No ale w tym wypadku muszę się obejść smakiem i jednak kupić starsze wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te skrawki...jakież to wymowne :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Jobs

 

post-71505-0-83273800-1445716391.jpeg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerzuciłem się na książki Wiktora Suworowa. Jestem na etapie czytania Akwarium. Wcześniej czytałem Matkę Diabła. Dziwię się, że jeszcze go służby radzieckie nie uciszyły :)

Czytam też dużo o oszustwach podatkowych i finansowych. Tez tematyka która mnie interesuje... tutaj zostało to zebrane w całość: http://www.forum-kredytowe.pl/f124/ksiazki-o-finansowych-oszustach-88960.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem wszystkie Odyseje Kosmiczne Clarka.

Teraz do kundla powędrowało spore tomiszcze - "Wszystko, co lśni" Eleanor Catton. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A ja takie coś teraz czytam:

12587937.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Zeby sie oderwac troche od ''dobrych wiadomosci'' plynacych z TV i innych mediow:

 

UO7IZw.jpg

 

JGdZEa.jpg

 

OTB5NY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.