Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już ktoś zachwalał, ale warto sięgnąć po Blackout  - Jutro będzie za późno Marca Elsberga.

Fajny thriller, który uświadamia, że energia elektryczna to nie tylko zasilanie lodówki i suszarki do włosów ;-)

Fajna książka skończyłem ją w poniedziałek mimo tego, że kupiłem ją jak miała premierę :) w zeszłym miesiącu skończyłem "Sedinum" Leszka Hermana podobała mi się więc kolej na jego kolejną książkę "Latarnia Umarłych" a następnie Elsberga Helisa. W między czasie czytam równolegle "seniorzy w natarciu" Catharin Ingelman-Sundberg i też jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o Grzędowiczu: ostatnio przeczytałem "Hel 3" i niestety jestem zawiedziony. Fajnie się zaczyna i rozwija, ale najwyraźniej nie miał pomysłu na zakończenie ani kontynuację  :(

Wcześniej czytałem "Królów przeklętych" Durona Maurice'a, tam z kolei ostatni (siódmy) tom odstaje od reszty. Sam autor stwierdził, że po śmierci swojego ulubionego bohatera (Roberta D'Artois) stracił serce do pisania.

Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o Grzędowiczu: ostatnio przeczytałem "Hel 3" i niestety jestem zawiedziony. Fajnie się zaczyna i rozwija, ale najwyraźniej nie miał pomysłu na zakończenie ani kontynuację  :(

Czyli to samo co w przypadku "Pana Lodowego Ogrodu".  :(


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do klasyki. To zawsze warto odświeżyć :)

Pierwsze wydanie w języku polskim :)d8121c1e702a813b74def8c2a4c03bcf.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na finiszu (dzisiaj skończę) "Konkwista' Waldemara Łysiaka, i już w kolejce czeka ostatnia część tej trylogii.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysiak niejednokrotnie kpił z Forsytha na łamach swych książek, natomiast Forsyth nigdy nie ośmielił się zakpić z Łysiaka  :P


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak błyskawica przeszedłem przez książeczkę Szymona Majewskiego "Życie w pożyciu".

Dla małżeńskiego relaksu - REWELACJA!!!

 

POLECAM:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacząłem Mróz Marcina Ciszewskiego. O polskim bałaganie w polityce oczami policji. zapowiada się ciekawie:-) oczywiście fikcja, ale. .. całkiem realna:-(


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

"Blaszany bębenek" Grassa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biografia Roberta Lewandowskiego (LEWY Jak został królem) :) autorstwa Olkowicza i Wołosika - nic porywającego, ale byłem ciekaw paru szczegółom polskiej piłki.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "To" Kinga.

Ogólnie to jego książki najlepiej zacząć od "Mrocznej Wieży", bo wtedy fajne smaczki się wyłapuje(Maturin itp.) w innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem: 

 

Sekretne życie drzew
a tutaj trochę o książce:
 
Zadziwi mnie jak to można o czymś takim pisać, a jednocześnie z taaaką pasją - póki co zapowiada się ciekawie...

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to dobra ksiazka jest :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem krótki urlop, ale udało mi się w kilka dni łyknąć dwie książki. Pierwsza to "Stażystka. Mój romans z prezydentem Kennedym i jego skutki". Podchodziłem sceptycznie, ale wciągnęła. Druga książka to "Polowanie na Czerwony Październik". Tak, wiem. Był film, ale zawiera około połowę szczegółów jakie pojawiły się w książce. 

 

Spoko są też książki o geopolityce i finansach. Zresztą nie tylko książki, bo są też grupy na facebooku czy blogi typu:

1. http://www.tanie-konto.pl/

2. http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

Edytowane przez andm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

"Polowanie na Czerwony Październik". Tak, wiem. Był film, ale zawiera około połowę szczegółów jakie pojawiły się w książce.

 

Filmy zawsze spłycają treść. Weź na przykład taki Das boot (Okręt) Lothara-Günthera Buchheima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

 

Dziś zacząłem: 

 

Sekretne życie drzew
a tutaj trochę o książce:
 
Zadziwi mnie jak to można o czymś takim pisać, a jednocześnie z taaaką pasją - póki co zapowiada się ciekawie...

 

 

 

Bo to dobra ksiazka jest :)

 

Milo wiedziec ze wsrod nas jest ktos,kto potrafi zaciekawic sie ta ksiazka:)

-pelen szacun,ja tez posiadam i tez jestem w trakcie czytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na finiszu (dzisiaj skończę) "Konkwista' Waldemara Łysiaka, i już w kolejce czeka ostatnia część tej trylogii.

Potem masz jeszcze Najgorszego - taki dodatek do tej trylogii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forumowiczów ma jakiś ciekawy zbiorek książek w formie e-book? Chętnie wypożyczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu. Wiało Wiedźminem. Ale jakoś tak świeżo... Drugi tom rozpoczęty. Jestem w momencie kiedy pojawią się " Cyfral", wróżka się znaczy. Ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo wiedziec ze wsrod nas jest ktos,kto potrafi zaciekawic sie ta ksiazka:)

-pelen szacun,ja tez posiadam i tez jestem w trakcie czytania :)

 

i jak wrażenia?

 

ja jeszcze niestety czytam.

 

początkowe wrażenia zatem:

dla mnie ok, duży pozytyw, książka powinna być czytana na biologii co najmniej w LO jako obowiązkowa - wówczas bardziej byśmy wszyscy szanowali przyrodę.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

i jak wrażenia?

 

ja jeszcze niestety czytam.

 

początkowe wrażenia zatem:

dla mnie ok, duży pozytyw, książka powinna być czytana na biologii co najmniej w LO jako obowiązkowa - wówczas bardziej byśmy wszyscy szanowali przyrodę.

 

no coz ...  jezyk autora,styl pisania i prostota przekazu bez zadnych zagmatwanych terminow naukowych tak mi sie spodobala ze zakupilem kilka dni temu jego inna ksiazke - ''DUCHOWE ZYCIE ZWIERZAT''

I jezeli ta ksiazka bedzie podobnie napisana to wiem ze juz mi sie podoba :)

 

I tu sie zgodze..faktycznie,gdyby kazdy ja przeczytal to naprawde inaczej zacznie patrzec na otaczajaca nas przyrode.Ja przyznam sie,ze wychowalem sie 'kolo lasu' .... i dopiero teraz,po przeczytaniu tej ksiazki,dostalem odpowiedzi na pytania,ktore rodzily sie we mnie za dzieciecych lat  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.