Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa książka, nie tylko dla miłośnika Cartier.post-357-1576618469,5858_thumb.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9ed7d6bb06b9.jpg

 

Na początku się męczyłem- bo akcja nieliniowa, bo narracja jakaś taka rwana. Ale już się wciągnąłem i czyta się to dobrze. Nie powala na kolana , ale dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem- "Historia Polski od 11 września 1918 do 17 września 1939" Stanisława Cata-Mackiewicza.

Subiektywnie- świetna, wciągająca książka quasi-historyczna. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wczuć się w klimat 20-lecia międzywojennego. Chyba zaopatrzę się w kolejne książki ww. autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne szwedzkie kryminały. Cykl o komisarzu Fabianie Risku Stefana Ahnhema. Czytaliście Nesbo? Jest prawie tak dobre.

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gelerth

A ja kończę czytać słowacki kryminał, Domink Dan - Cela nr 17. Polecam, świetna książka, na pewno sięgnę po kolejną tego autora. A Jo Nesbo też niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Girt Davida Hunta. Pełna absurdalnego humoru historia Australii. Bardzo przypomina prozę Woody Allena. Gdyby pisał książki historyczne to pewnie właśnie tak. Jeśli komuś odpowiada Allenowski styl to polecam. Jest jeszcze druga część - True Girt.

 

post-34848-0-65706600-1581023227.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wprowadzenie do teorii Obliczeń: https://ksiegarnia.pwn.pl/Wprowadzenie-do-teorii-obliczen,817372166,p.html

817420539o.jpg

 

Nie tylko osobom zaintersowanym teorią obliczeń oraz informatyka ( chociaż oczywiśćie najbardziej dla takich osób ksiazka jest dedykowana). Książka dotyczy mocy obliczeniowej obecnych komputerów. Oraz pokazuje możliwości współczesnej sztucznej inteligencji ( możliwości są o wiele większe niż się spodziewałem przed lekturą). Czyta się całkiem nieźle. 

Edytowane przez ppavl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kryminały norwega Arne Dahl - Pustkowia, Bezdroża, Głębia. Jak ktoś szuka coś podobnego do Jo Nesbo to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wieczorem zabieram się za książkę Pana Premiera Johnsona :)

 

post-34099-0-86802300-1582838787_thumb.jpg

Edytowane przez Vojtonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę Morfinę Twardocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor rysując bohaterów tego komiksu użył twarzy swoich znajomych i przyjaciół ;-)

post-47341-0-63270100-1583569629_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rozdział za mną. Fajnie się czyta, można się niemal przenieść w czasie.

Mam nadzieję, że kolejne rozdziały będą równie ciekawe.

Książka jest oparta na faktach ale nie brakuje też humorystycznych akcentów...
sprawa-lecha-walesy-w-iext35775598.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam się do końca "Ślepnąc od świateł" Jakuba Żulczyka. Byłem ciekaw serialu i tradycyjnie sięgnąłem wcześniej po książkę.

 

Wciąga mocno, chociaż to zupełnie nie moje klimaty. Chciałoby się, żeby literatura popularna reprezentowała taki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi o mocnych nerwach. Naprawdę mocnych. Ale przeczytać powinien każdy.

Potwierdzam!!!!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.