Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj przyniósł:

20201205_224908.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare zdań znalazłem o czytnikach tylko i mam pytanie czy korzystał ktoś z Was z pocketbook touch hd 3?
Można kupić z abonamentem do Empiku albo Legimi. Warto?
Kindle p4 wyszedł by taniej ale czy na tyle lepszy jest? No i dostępność tylko legimi chyba. Mogę się mylić bo to nowość dla mnie b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnij na bloga swiatczytnikow. 

Ja używam PW4 i jestem zadowolony. Bateria u mnie wytrzymuje tak długo, że nie pamiętam kiedy lądowałem ostatnio. Legim nie używam ale jeśli dobrze pamiętam to na kindla już działa bez problemów i jeśli masz abonament w play to tam jest dobra oferta na Legim. 

Edytowane przez adrian1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnij na bloga swiatczytnikow. 
Ja używam PW4


A skąd pobierasz książki? Jak z obsługą? Ma być na prezent dla laika sprzętowego.

Edit: już wiem więcej. Kupiony pocketbook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy Nasierowski - "Zbrodnia i...", czyli opowieść o człowieku niesłusznie (?) skazanym i odbywającym karę w PRL-owskich więzieniach. Opowieść wstrząsająca i szokująca dla człowieka niemającego do czynienia z ówczesnym (ale pewnie i poniekąd współczesnym) wymiarem sprawiedliwości i więziennictwem. Zwłaszcza z tym drugim.

 

Autor to ciekawy człowiek z przeszłością. Obecnie, mimo wieku (87 lat) prowadzi równie ciekawe audycje w Halo Radio i nagrywa filmiki na youtube - polecam.

698324-352x500.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, bart_us napisał:

 


A skąd pobierasz książki? Jak z obsługą? Ma być na prezent dla laika sprzętowego.

Edit: już wiem więcej. Kupiony pocketbook.

 

 

Kupuje ebooki zazwyczaj w sklepie ebookpoint. Z obsługą nie mam problemów. Bardzo prosta jak dla mnie. Menu po ang.

 

Daj znać jakie wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a.jpg

Czyta się to naprawdę świetnie! Polecam!

Edytowane przez bromborek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku pracuję w wydawnictwie więc książek mam zatrzęsienie pod nosem (swojego i nie tylko, wydawnictwa). Obecnie czytam Mankella "O krok". Skończyłam trylogię Szamałka, a dzień wcześniej 12 część serii o Lipowie Puzyńskiej. Ale ja ogólnie książkoholik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jestem w środku "Ogniem i Mieczem."

Chyba za moich czasów powieść nie była lekturą czego nie żałuję, ponieważ inaczej czyta się książki z przymusu, niż z własnej woli.

Jako mały chłopiec oglądałem adaptację filmową, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Teraz po wielu latach spotykam się z książką i spędzam z nią bardzo przyjemne chwile. 🙂

Edytowane przez Leopold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ten moment jestem w środku "Ogniem i Mieczem."
Chyba za moich czasów powieść nie była lekturą czego nie żałuję, ponieważ inaczej czyta się książki z przymusu, niż z własnej woli.
Jako mały chłopiec oglądałem adaptację filmową, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Teraz po wielu latach spotykam się z książką i spędzam z nią bardzo przyjemne chwile. 
Ogniem i mieczem czyta się rewelacyjnie. Jak najlepszy thriller z nutką polityki. Świetna książka. Zdecydowanie lepsza niż potop ,który jest nudny i rozwlekły.
Dwie pozycje Thornwalda, które mogę polecić oraz w które totalnie się wciągnąłem. Za porada mojej znajomej, która jest lekarzem i powiedziała że historia medycyny jest bardzo ciekawa. I faktycznie tak jest.
Ginekolodzy
Stulecie Chirurgów
Szczerze to dziekuję losowi, ze nie urodziłem się w przeszłości. Kiedy to medycyna dopiero raczkowala. 
Swieni są ginekolodzy szczególnie. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babcia mieszkała wtedy w Słuczu, prokurator z IPN pod koniec jej życia próbował coś wyciągnąć, odpuścił sobie gdy zaczął się lament Staruszki. Potem opowiedziała. Teraz ja zobaczę co ustalił Sumliński...

20201224_233508.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kiedyś. Atmosfera taka że bałem się w ryj dostać jakbym zapytał gdzie to miejsce. Żadnych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mandaryn44 napisał:

 

 

23 minuty temu, mandaryn44 napisał:

Byłem tam kiedyś. Atmosfera taka że bałem się w ryj dostać jakbym zapytał gdzie to miejsce. Żadnych wskazówek.

Też byłbym podejrzliwy, jakby cały świat bandytę chciał ze mnie robić.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy przyjąć prawdę. Że nasi dziadkowie zamordowali sąsiadów. Proste. Oczyszczające. I nie trzeba być podejrzliwym, wystarczy uczciwym. Oni boją się odpowiedzialności i roszczeń. no i jak to ,że dziadziuś siekierą zabił żonę sasiada.... Ale to temat na zupełnie inna dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mandaryn44 napisał:

A wystarczy przyjąć prawdę. Że nasi dziadkowie zamordowali sąsiadów. Proste. Oczyszczające. I nie trzeba być podejrzliwym, wystarczy uczciwym. Oni boją się odpowiedzialności i roszczeń. no i jak to ,że dziadziuś siekierą zabił żonę sasiada.... Ale to temat na zupełnie inna dyskusję.

Jesteś w błędzi, ale to nie temat do dyskusji.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być w "żartach", ale ocenzurowane...

Do przeczytania w Święta klasyka :rolleyes: :

 

 

książki1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.