Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dwie naraz, ale pewnie zacznę kolejny kryminał czytając "Odessę", bo to ciężki temat 

IMG_20210612_152420.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0114.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, loco50 napisał(-a):

DSC_0114.JPG

Akurat czytam to samo 😎

W kolejce czekają „Alianci” i „Germanofil”  Piotra Zychowicza ‼️


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nocny duch napisał(-a):

[mention]Lincoln Six Echo [/mention] warta polecenia?

 

Zrobiona porządnie. Jeśli lubisz takie wydawnictwa, to jak najbardziej.  :)

 

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=banksy+wojna+na+ściany


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

"Odnajdziesz się sam" Władimir Sawczenko

 

To klasyka SF a nie podręcznik rozwoju osobistego :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT ale się spytam jak się PocketBook sprawuje? Do tej pory używałem tylko różnych Kindle a myślę o przesiadce na coś innego, nie Amazona. Czy się zawiesza np. PocketBook? Miałeś okazję porównać z Kindle, np. ekran i długość pracy na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę OT ale się spytam jak się PocketBook sprawuje? Do tej pory używałem tylko różnych Kindle a myślę o przesiadce na coś innego, nie Amazona. Czy się zawiesza np. PocketBook? Miałeś okazję porównać z Kindle, np. ekran i długość pracy na baterii?

Nie miałem okazji porównywać z kindle.
Zdarza się zadyszka ale po zmianie ustawień jest Ok i wolniej działa tylko przy książkach z błędami. Tak przypuszczam.
Mam w domu dwa jeden chodzi z Legimi a drugi nie. Legimi daje lepsza jakość książek.
Można wczytywać książki z amazona.
Na plus możliwość pobierania bezpośrednio z sieci po wifi.
Bateria działa 2tyg ale to muszę jeszcze potestować czy nie dluzej wydaje mi się że dluzej, czytane codziennie.
Ekran Ok mi pasuje.
Regulacja podświetlenia jest dobra.
Na plus fizyczne klawisze moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też używam Pocketbooka i jestem zadowolony, trzeba tylko koniecznie wyłączyć opcje automatycznego obracania ekranu

 

Z innej beczki, trochę się ostatnio zdziwiłem, że są książki wydane papierowo a nie ma wersji e-book (mimo, że papierowe są od kilku lat), ciekawe z czego to wynika? I niestety zostaje tylko kupić wersję papierową, a jak to jest np. 10-ty tom z serii to potem i tak nie ma po co trzymać 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była na półce z tanią książką w Auchan i ma dobrą ocenę, to wziąłem, zobaczymy...

 

786241-352x500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, GREGG napisał(-a):

Z innej beczki, trochę się ostatnio zdziwiłem, że są książki wydane papierowo a nie ma wersji e-book (mimo, że papierowe są od kilku lat), ciekawe z czego to wynika? I niestety zostaje tylko kupić wersję papierową, a jak to jest np. 10-ty tom z serii to potem i tak nie ma po co trzymać 

 

 

 

Sprawa była kiedyś dyskutowana na swiatczytników.pl

Chodzi chyba o to że część wydawców boi się piractwa, a dochody z ebook'ów nie są na razie u nas za duże. Wydawcy wolą więc nie zarobić trochę, niż przeżywać wirtualne straty. Istnieje przekonanie wśród niektórych że jaka ktoś kupi ebook'a to od razu wszyscy jego znajomi i rodzina dostaną kopię.😜 Czytałem kiedyś opracowanie jak to wydawcy liczą wirtualne starty zakładając jakieś kosmiczne ilości kopii nieleglanych jakie niby są z każdego ebook'a.

Inna sprawa, że dla wydawcy zrobienie ebook'a to dodatkowe koszty, których nie usprawiedliwia wielkość sprzedaży ebook'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Krathor napisał(-a):

Chodzi chyba o to że część wydawców boi się piractwa, a dochody z ebook'ów nie są na razie u nas za duże. Wydawcy wolą więc nie zarobić trochę, niż przeżywać wirtualne straty. Istnieje przekonanie wśród niektórych że jaka ktoś kupi ebook'a to od razu wszyscy jego znajomi i rodzina dostaną kopię.😜 Czytałem kiedyś opracowanie jak to wydawcy liczą wirtualne starty zakładając jakieś kosmiczne ilości kopii nieleglanych jakie niby są z każdego ebook'a.

Inna sprawa, że dla wydawcy zrobienie ebook'a to dodatkowe koszty, których nie usprawiedliwia wielkość sprzedaży ebook'ów.

 

Pewnie o to właśnie chodzi, innego wyjaśnienia też nie widzę. Tym bardziej, że koszty przygotowania e-booka są chyba nieznaczne wobec książki drukowanej. Tak czy inaczej brak niektórych pozycji jako e-booków to taka ukryta wada czytników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do imperium Achai: "Viroin, Zamek" Ziemiańskiego.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.05.2021 o 19:20, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Poprzednia lektura była bardzo przydatna w praktyce :D - teraz pora na coś nieco innego.  ;)

 

 

 

I jak sądzisz, warto przeczytać? Dawno nie czytałem wspomnień "pisanych" przez piłkarzy czy trenerów, ale te akurat wyglądają interesująco. U mnie ostatnio pojawiło się "Światło bramki" Michała Okońskiego - przejrzałem, zapowiada się ciekawie, są np. rozterki kibica Tottenhamu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.