Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Stierlitz napisał(-a):

Napisane trochę siermiężnie, ale daje do myślenia.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
 

Pomimo pewnej "siermiężności" to czyta się szybko a fabuła potrafi wciągnąć. Jeśli się spodoba to polecam również "Chciwość" i "Zero" tego samego autora. Dobrze wchodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało czytam, ale są wakacje, więc chwila wytchnienia  - pewnie nie będę oryginalny - Empuzjon Olgi Tokarczuk. Zadziwiająco lekka i przyjemna lektura, zwłaszcza w odniesieniu do Ksiąg Jakubowych, które męczyły mnie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wydawał swoją książkę w wersji papierowej?

Napisałem książkę i zastanawiam się nad wydaniem ksiązki w formie papierowej albo w formie ebooka. Wiadomo, ze ebook bylby tańszy, ale z drugiej strony nie prowadzę swojego bloga tak wiec trochę  obawiam się o możliwość promocji.

Biore pod uwagę wydanie przez wydawnictwo:

https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke

Czy ktoś moze wydawał?

 

Edytowane przez burt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swiatksiazki.pl jest aktualnie promocja na wiele książek po 19,99, w tym autorstwa Waltera Isaacsona. Polecam szczególnie Leonardo da Vinci, Innowatorzy, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji czytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na urlopie obowiązkowo książka muzyczna, w domu w trakcie czytania Enternight😀

IMG_20220811_115316.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2022 o 13:29, burt napisał(-a):

Czy ktoś z Was wydawał swoją książkę w wersji papierowej?

 

Zły adres proszę Pana, my wydajemy głównie na zegarki.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2022 o 13:29, burt napisał(-a):

Czy ktoś z Was wydawał swoją książkę w wersji papierowej?

Napisałem książkę i zastanawiam się nad wydaniem ksiązki w formie papierowej albo w formie ebooka. Wiadomo, ze ebook bylby tańszy, ale z drugiej strony nie prowadzę swojego bloga tak wiec trochę  obawiam się o możliwość promocji.

 

Moja żona wydała dwie - jedną przez wydawnictwo (Sensus), drugą sama.

Jeżeli chcesz wypromować nazwisko to pierwszy wariant, jeżeli zarobić (musisz mieć pomysł na sprzedaż) to drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 23:11, facecik napisał(-a):

Empuzjon Olgi Tokarczuk. Zadziwiająco lekka i przyjemna lektura, zwłaszcza w odniesieniu do Ksiąg Jakubowych, które męczyły mnie strasznie.

 

Ja dorzucę "Opowieści Bizarne" tejże autorki. Zbiór opowiadań z różnych epok i na różne tematy mający wspólny mianownik - mniej lub bardziej zakręcone jak baranie rogi.

Na plażę lub na deszczową kwaterę w sam raz. "Księgi Jakubowe" na razie nabierają mocy urzędowej, czyli kiedyś się za nie wezmę. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.07.2022 o 18:38, wisniap napisał(-a):

Co prawda wg nowego premiera Izraela wyssałem antysemityzm z mlekiem matki ale zacząłem czytać książkę żydowskiego pisarza i jest wciągająca. Kto jak nie oni wiedzą najwięcej o współczesnym świecie i nadchodzących zmianach

 

A mi jakoś średnio przypadła do gustu. Trochę takie pisanie, żeby coś napisać.

 

Wakacje, więc polecę coś lekkiego - dobrze napisana szpiegowska historia, okręty podwodne, zimna Finalndia i ... wojna, też zimna. Vincent V. Severski.

20220814_125938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Severski przegadany i po prostu nudny - nawet się nie umywa do serii z Romanem Leskim.

Kupiłem na drogę audiobooka i żona kazała mi wyłączyć, bo powiedziała że zaśnie nad kierownicą i będzie z tego tragedia😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się fajnie czytało, bo w 1990 też byłem w Helsinkach, ale mam wrażenie, że w pewnym momencie Autor stwierdził: "a ch.j z tym" i skończył książkę tak, jak skończył.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2022 o 16:38, beniowski napisał(-a):

Ten nowy Severski przegadany i po prostu nudny - nawet się nie umywa do serii z Romanem Leskim.

Kupiłem na drogę audiobooka i żona kazała mi wyłączyć, bo powiedziała że zaśnie nad kierownicą i będzie z tego tragedia😂.

 

Hmmm, nie wiem jak audiobook, ale w wersji papierowej czytało się lekko, i dość wartko. Natomiast zgadzam się, że są lepsze.

W dniu 20.08.2022 o 16:48, teston napisał(-a):

Nawet się fajnie czytało, bo w 1990 też byłem w Helsinkach, ale mam wrażenie, że w pewnym momencie Autor stwierdził: "a ch.j z tym" i skończył książkę tak, jak skończył.

 

Miałem takie same odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako głęboko uzależniony od twórczości Olgi Tokarczuk czytam ostatnią książkę Empuzjon. Każda jej książka jest trochę inna, ciekawa, wyjątkowa.

c976c4d950d83d322b3219680978d999.jpg


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony opinią Edmund Exley wypożyczyłem sobie Pustynię Tatarów. Wydanie równie stare jak ja, kartki pożółkłe ale przecież to treść jest najważniejsza a tutaj widzę już po kilku pierwszych stronach że to moje klimaty.

 

00001IMG_00001_BURST20220907170249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2022 o 13:14, Wahnik napisał(-a):

Jako głęboko uzależniony od twórczości Olgi Tokarczuk czytam ostatnią książkę Empuzjon. Każda jej książka jest trochę inna, ciekawa, wyjątkowa.
 

Podobała mi się. Opisy "potraw" bezcenne, zwłaszcza tej z "jeziora"😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kingcrimson napisał(-a):

Zachęcony opinią Edmund Exley wypożyczyłem sobie Pustynię Tatarów. Wydanie równie stare jak ja, kartki pożółkłe ale przecież to treść jest najważniejsza a tutaj widzę już po kilku pierwszych stronach że to moje klimaty.

 

 

Bardzo mi miło :) Życzę wartościowej lektury!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, facecik napisał(-a):

Podobała mi się. Opisy "potraw" bezcenne, zwłaszcza tej z "jeziora"😉

 

W życiu czegoś takiego nie widziałem i nie odważyłbym się dotknąć... masakra :o


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw

Spróbuję dzisiaj, może coś między nami zaskoczy. Ostatnio mam problem ze znalezieniem czegoś interesującego do przeczytania.

Clipboard01.jpg

IMG_20220908_161536.jpg

IMG_20220908_161552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mi zajęło wzięcie pierwszej części Świata Dysku do ręki. Potem już poszło serią 3eebe070c2f8272813af3c0d4f2c8b3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2022 o 20:46, Nocny duch napisał(-a):

Długo mi zajęło wzięcie pierwszej części Świata Dysku do ręki. Potem już poszło serią emoji6.png3eebe070c2f8272813af3c0d4f2c8b3a.jpg

Świat dysku

Czytało się na studiach :)

Fantastyka na wesoło, dobra dla odprężenia

Można się fest uśmiać 

Najlepszy tekst imo jaki pamiętam

Krzyki: Powiesić go koło ratusza !

Któryś z bohaterów: Ależ w Ankh Morpork nie stosujemy takich kar !

Do tego jest gwiazdka * odnośnik

* w Ankh Morpork nie ma ratusza 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.