Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szymon G napisał(-a):


 

Mnie się już bardzo podoba ten tom, więc jeśli ma być tylko lepiej to lepiej być nie może!😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

767552-niezlomny-caroline-alexander-1.jp

 

Ciągle odkładałem zakup, no i w ostatniej chwili załapałem się na normalną cenę trzydziestu-kilku zł, bo teraz już wszędzie out of stock, a jak już jest np. na allegro, to w chorych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna historia jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Świetnie napisana, nieco w formie kroniki. Do tego dochodzą zdjęcia związane z historią rodziny jak i firmy. Autor według mnie zrobił ogromną pracę, polecam każdemu, nie tylko osobom zainteresowanym tymi duńskimi klockami :)

BA453310-030A-401A-A45F-3D1B90349D7D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udział polskich sportowców w igrzyskach olimpijskich z historią Polski i powszechną w tle. Sporo nieznanych wątków przedstawionych reporterskim językiem.
11798e39d46ba85242de575e98e650b4.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościelny niezawodny, przeczytałem prawie wszystkie jego książki, jednej nie dałem rady - Decyzji
Uwielbiam kryminały, trillery, brutalbość, zabijanie znęcanie, nie robią na mnie wielkiego wrażenia, ale tematy i historie z Decyzji są dla mnie za mocne.
Troche samego mnie to dziwi, pewnie zrobię jeszcze jedno podejście, tymczasem Pokot - polecam ;)9596e1038e3972fc45aa8c9065494f8e.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2023 o 07:25, Sn@p napisał(-a):

20230204_072224.jpg

Właśnie zmęczyłem. Bardzo drewniana. Nie wiem czym  ten Lee Child zawojował świat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0370.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, po obejrzeniu filmu. Czy dziś, na Ukrainie (pisownia zamierzona, nie mogę się przyzwyczaić do "w") żołnierze w okopach też doznają takich dylematów moralnych... 

IMG_20230225_105605.jpg

IMG_20230225_124230.jpg

Edytowane przez Leppard

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, maariusz napisał(-a):

I jak wrażenia? Podtytuł intrygujący...

Pozycja obowiązkowa , wprowadza spokój i porządkuje pewne kwestie związane z inwestowaniem jak i ogólnym podejściem do pieniądza. Szukam tytułów bardziej o psychologii inwestowania i samego zachowania już po i mogę ją polecić. Wg mojego rankingu jest koło 10-15 miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne parę lat temu widziałem film, przyszedł czas na książkę. Wczoraj skończyłem czytać.

 

image.png.a3cb70568ca41fa0b5e55e44bfa6e26e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2023 o 21:21, Pamiko napisał(-a):

Pozycja obowiązkowa , wprowadza spokój i porządkuje pewne kwestie związane z inwestowaniem jak i ogólnym podejściem do pieniądza. Szukam tytułów bardziej o psychologii inwestowania i samego zachowania już po i mogę ją polecić. Wg mojego rankingu jest koło 10-15 miejsca. 

Jeśli jeszcze nie oglądałeś to może Cię zainteresować :) trochę o ekonomii behawioralnej. Ogólnie polecam cały podcast :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

Jeśli jeszcze nie oglądałeś to może Cię zainteresować :) trochę o ekonomii behawioralnej. Ogólnie polecam cały podcast :)

 

 

 

Znam , dzieki👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna lektura 292f015d602be64b170c8fdd7986625a.jpg

Wysłane z mojego moto g(50) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łza się w oku kręci, przywołuje wspomnienia, świetna książka, ale nie każdy ją doceni, w sumie docenią ją tylko bracia w metalu dobiegający 50tki 😉

IMG_20230302_161341.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Leppard napisał(-a):

w sumie docenią ją tylko bracia w metalu dobiegający 50tki 😉

bo to piękne czasy były :rolleyes:

 

 

a u mnie powrót po kilku latach - bo lubie takie klimaty

ksiegowy-mafii-w-iext80647741.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zetknięcie z tym katalońskim pisarzem. Rok 1799, Barcelona, morderstwo i tytułowy Jaśnie Pan - postać ciekawa, kontrowersyjna i w sumie tragiczna. Przeczytałem z przyjemnością.

 

IMG_20230308_110834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wracał do domu z pracy to w paczkomacie czeka na mnie: "Skóra i ćwieki na wieki - Moja historia metalu" - Jarosława Szubrychta

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5033789/skora-i-cwieki-na-wieki-moja-historia-metalu

znając pióro Jarosława powinienem być zadowolony

 

EDIT: hahah nawet nie zauważyłem, że ktoś dwa posty wyżej wkleił okładkę :D miałem sobie kupić tę książke na gwiazdkę, ale jakoś nie wyszło

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.