Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

(...) ale nie znoszę nadętego Łysiaka.

 

 

Ha a ja wlasnie czytam jego Stulecie Klamcow ;)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeczytałem Natychmistową akcję i Bravo Two Zero McNaba a teraz czytam po raz kolejny Wiedźmikołaja Pratchetta, następny będzie jego Kot w stanie czystym


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ostatnio przeczytałem Natychmistową akcję i Bravo Two Zero McNaba

 

Świetne, prawda?? ;) McNab sprawdza się również jako pisarz powieści sensacyjnych, czytam chyba już piątą. A podobno w zeszłym roku wydał kolejną książkę na podstawie swoich własnych przeżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydał Seven troop ;) Pytanie kiedy będzie u nas. Jego powieści sensacyjne mnie nie wciągnęły.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Mnie urzekają, bo wplótł w nie sporo własnych przeżyc. A czytałeś drugą książkę o akcji "Bravo Two Zero" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The one that got away i The Real Bravo Two Zero niestety nie.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

McNab to świetny autor przeczytałem jego książki Natychmiastową akcje, Bravo Two Zero i Nim zapadnie zmrok i mogę szczeże polecić. A teraz czytam kolejną książke Suworowa - Wybór, a w planie jeszcze jest lodołamacz i inne jego ksiazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eden - Lem - zachwyt 10 :(


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku na wiosnę...po raz n-ty...Trylogia H.Sienkiewicza.Polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem świetny kryminał pt: "Ślepy strach". Polecam bardzo.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie :

 

post-3124-0-43709300-1331129898.jpg

 

 

jest to trzecia książka tego autora, którą czytam, poprzednie były świetne i ta też się nieźle zapowiada :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulej

Aktualnie czytam "Łaskawe" Jonathana Littella. Polecam, strasznie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie czytam "Łaskawe" Jonathana Littella. Polecam, strasznie wciąga.

Czytałem...nadzwyczajna,wciagająca,przerażająca...zostawia w głowie ślad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem książkę Michała Komara pt. " Władysław Bartoszewski - wywiad rzeka" i jestem pod wielkim, ogromnym wrażeniem. Zawsze ceniłem Pana profesora Bartoszewskiego ale po lekturze tej książki uważam, że to jeden z ostatnich prawdziwych, polskich patriotów i ludzi "starej szkoły" z zasadami, prawdziwym poczuciem honoru i pojęciem przyzwoitości. Chylę czoła.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trader Vic" Victora Sperandeo oraz "Głosy z ulicy" Philipa K. Dicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

Władca Pierścieni - po raz enty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajne sluzby kapitalizmu - V. Makarenko


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ostatnio przeczytałem Natychmistową akcję i Bravo Two Zero McNaba a teraz czytam po raz kolejny Wiedźmikołaja Pratchetta, następny będzie jego Kot w stanie czystym

 

McNab to świetny autor przeczytałem jego książki Natychmiastową akcje, Bravo Two Zero i Nim zapadnie zmrok i mogę szczeże polecić. A teraz czytam kolejną książke Suworowa - Wybór, a w planie jeszcze jest lodołamacz i inne jego ksiazki :blink:

 

Muszę się pochwalić, w piątek kupiłem książkę McNaba "Natychmiastowa Akcja". Książka ma 12 lat a wygląda jak nowa i jeszcze miły pan z allegro skończył dla mnie aukcje przed czasem :)

Nie wiem kiedy tylko ją przeczytam. Teraz czytam "Legia Cudzoziemska - byłem tam" Piotra Koncy, dziś udało mi się znaleźć "Męską sprawę" Marka Kędzierskiego, na dniach wychodzą "Zapiski BOR-owika" i już prawie jestem dogadany z autorem na egzemplarz z autografem, no i wkrótce jeszcze będzie "GROM.PL 2" i zastanawiam się czy kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal męczę Suworowa teraz Dzień M bardzo fajna książka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan Littel Łaskawe. Mocna proza - brutalna i realistyczna, za razem wstrzasająca. Na pewno długo zapamiętam tą powieść.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryna Wojciechowska - Przesunąć Horyzont......... polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Understanding Organizations - C. Handy, o ile książki w podobnej tematyce bywają bardzo nużące to ta jest bardzo fajnie napisana, czyta się nad wyraz przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sto lat samotnosci- Gabriel Garcia Marquez.

Ciekawa ksiazka, choc nie latwa do zrozumienia. Ten autor napisal jeszcze

jedNA FAJNA KSIAZKE: Milosc w czasach zarazy. polecam


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ayaan Hirsi Ali Niewierna

Dla zainteresowanych problematyką imigracji i integracji muzułmanów - beletrystyka, więc czyta się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kristo

Parę osób wskazało na Bułhakowa, był też Dick, Diderot, Dumas... Miło spotkać ludzi odkrywających te same książki. I powracających do nich... Ze swojej strony proponuję przygodę z Tomaszem Mann'em. "Czarodziejska góra", "Doktor Faustus" i przede wszystkim "Józef i jego bracia". Nie pożałujecie...

 

A na deser "Hamlet" w przekładzie Paszkowskiego, "Moby Dick..." Melville'a, "Król szczurów" Clavell'a, opowiadania Czechowa, Dostojewskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.