Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimny-wiatr

Poczytaj mu "Mikołajka" Gościnnego ja do tej pory uwielbiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mikołajek" już przeczytany wszystkie wydane części (w sumie 7 tomów), tak samo obie części "Karolci", "Ucho dynia 125", "Kubuś Puchatek" (3 tomy), "Tapatiki" (4 tomy), "Dr. Dolittle" (12 tomów), "Dzieci z Bullerbyn".

"Mateuszki" i "Jaśki" mam wrażenie że dla trochę starszych dzieci.

 

Może polecicie coś polskich autorów?


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mikołajek" już przeczytany wszystkie wydane części (w sumie 7 tomów), tak samo obie części "Karolci", "Ucho dynia 125", "Kubuś Puchatek" (3 tomy), "Tapatiki" (4 tomy), "Dr. Dolittle" (12 tomów), "Dzieci z Bullerbyn".

"Mateuszki" i "Jaśki" mam wrażenie że dla trochę starszych dzieci.

 

Może polecicie coś polskich autorów?

 

Może coś Hanny Ożogowskiej? (Złota Kula, Chłopak na opak", itd). lubiłem też czytać Jana Grabowskiego - tam główną rolę grały pieski B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa książka i do tego napisana b. przystępnym językiem...polecam.

cejrowski.jpg

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "stulecie detektywow" Thorwalda.

Stulecie-detektywow-Drogi-i-przygody-kryminalistyki_Jurgen-Thorwald-Jurgen-Thorwald,images_big,13,978-83-240-1118-6.jpg

 

Dla kogos, kto interesuje sie kryminalistyka, metodami dochodzeniowymi, medycyna sadowa, balistyka, czy historia policji kryminalnej pozycja ABSOLUTNIE OBOWIAZKOWA. Swietnia, wciagajaca ksiazka, przedstawiajaca metody dzialan detektywow i lekarzy sadowych w ujeciu historycznym. Jeszcze nie zaczalem kolejnej czesci, czyli "godziny detektywow", ale mysle, ze spokojnie moge polecic i ten tom. W sumie 1400 stron kryminalnej lektury ;)

Edytowane przez damiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "stulecie detektywow" Thorwalda.

Stulecie-detektywow-Drogi-i-przygody-kryminalistyki_Jurgen-Thorwald-Jurgen-Thorwald,images_big,13,978-83-240-1118-6.jpg

 

Dla kogos, kto interesuje sie kryminalistyka, metodami dochodzeniowymi, medycyna sadowa, balistyka, czy historia policji kryminalnej pozycja ABSOLUTNIE OBOWIAZKOWA. Swietnia, wciagajaca ksiazka, przedstawiajaca metody dzialan detektywow i lekarzy sadowych w ujeciu historycznym. Jeszcze nie zaczalem kolejnej czesci, czyli "godziny detektywow", ale mysle, ze spokojnie moge polecic i ten tom. W sumie 1400 stron kryminalnej lektury ;)

 

Cholercia, też własnie to czytam, a na dodatek "PRL na widelcu" Błażeja Brzostka ;-). Super zabawa, niczym filmy Barei.

Edytowane przez tool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

263043.jpg

 

Podróż z Londynu do Tokio i z powrotem....pociągami (Orient Express,Kolej Transsyberyjska)...Love it ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathiaz Malzieu

Mechanizm serca

Dla zegarowców - pozycja obowiązkowa ;)

Zrzut-ekranu-2010-08-30-godz.-16.20.27.png


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Monachium" George'a Jonasa i drugi tom "Archipelagu GUŁag" Sołżenicyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan Brown "Zaginiony symbol" - dla odstresowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" Larssona (prezent świąteczny). Przyznam, że dawno mnie tak żadna książka nie wciągnęła, a zażyczyłem ją sobie po pozytywnych opiniach z forum.

 

Do snu czytam dwuletniej córce Przygody Mikołajka, ją chyba bardziej usypia mój głos, książkę czytam ,po raz któryś już, dla siebie:)


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmborek, dobra książka są tego 3 części wszystkie były dobre, z tego co wiem w sylwestra będzie chyba pierwsza część w TV.

Ja obecnie czytam Marley i ja, tak dla śmiechu...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmborek, dobra książka są tego 3 części wszystkie były dobre, z tego co wiem w sylwestra będzie chyba pierwsza część w TV.

Ja obecnie czytam Marley i ja, tak dla śmiechu...

 

Ciekawe czy sie bedziesz smial pod koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona na filmie Marley i ja płakała jak bóbr, chyba nie będzie do śmiechu, a jak masz jeszcze wiernego kundloszczaka to spojrzysz na niego inaczej.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalne odstresowanie, piątkowy wieczór i Tytus, Romek i Atomek, Księga IX, to ta o filmie "Strzały znikąd" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalne odstresowanie, piątkowy wieczór i Tytus, Romek i Atomek, Księga IX, to ta o filmie "Strzały znikąd" :D

Klasyka ale to nie książka przecież ;)

 

Dorwałem ostatnio autobiografię Stefana Dąbskiego "Egzekutor". To właściwie książeczka ale dobrze napisana i powalająca autentyzmem. Polecam.

 

egzekutor-stefan-dabski.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty wspomnień Dąmbskiego były kiedyś publikowane na łamach Innych Obliczy Historii. Wstrząsająca lektura... Odpuściłem sobie po scenie morderstwa śpiącego sowieckiego żołnierza za pomocą... gwoździa i młotka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty wspomnień Dąmbskiego były kiedyś publikowane na łamach Innych Obliczy Historii. Wstrząsająca lektura... Odpuściłem sobie po scenie morderstwa śpiącego sowieckiego żołnierza za pomocą... gwoździa i młotka.

Żałuj. Wstrząsająca jest cała książka, a już szczególnie rozdział "Na Ukraińców". Wstrząsająca i prawdziwa do bólu. W dodatku całkiem sprawnie napisana. Dlatego warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygody Alicji w krainie czarów - Lewis Carroll przełożył Maciej Słomczyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie czytam po raz kolejny Czarodziejską Górę, Mana.

Wcześniej Pratchetta po raz kolejny,za każdym razem jest inny, pomijam ten specyficzny humor,dla mnie powalający.

 

 

 

pozdrawiam Jan.


Pozdrawiam Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

A czytał ktoś może biografie Stańki - Desperado?

Ja czytałem, bardzo ciekawa, jeżeli ktoś myśli, że jazzmani to grzeczni panowie pod krawatami, to może się nieźle zdziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.