Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna kompania glenn cook, jak ktos lubi georga rr martina to i to mu sie spodoba,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lśnienie" - chyba najlepsza książka z gatunku horror.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roger Faligot "Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

na tyle się wciągnąłem w grę o tron że kupiłem najnowszą książkę Martina

pt Taniec ze Smokami

jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam "Grę o Tron".

 

też się przymierzam do całej wydanej do tej pory sagi, bo mam niedosyt po serialu

daj jakąś recenzję jak się wdrożysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja przeczytałem całą sagę Gry o Tron

naprawdę super

gra o tron 10/10

Starcie królów8/10

nawałnica mieczy 2 tomy 10/10

uczta dla wron 2 tomy dla mnie najsłabsze z wszystkich książek 5/10

taniec ze smokami jestem w połowie na razie mocno wciągająca

ogólnie książka gra o tron jest lepsza od serialu

polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek który wkradł się do Auschwitz" - dość wciągająca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo mnie wciągała tematyka obozowa,zresztą nadal mnie interesuje.Polecam w tym temacie książkę Kazimierza Tymińskiego "Uspokoić sen" to taki pamiętnik obozowy,naprawdę świetnie napisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zatem w tym deseniu "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Całą trylogię "łyka" się momentalnie.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zatem w tym deseniu "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka. Całą trylogię "łyka" się momentalnie.

 

 

O tak - genialne ksiazki! "Boso ale w ostrogach", "Pięć lat kacetu" i "Na marginesie życia"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christine - Stephen King a na święta ostrze już zęby na Dallas 63 :)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem "The walking dead. Narodziny Gubernatora". Następne będzie "Dallas'63" Kinga.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo mam nadzieję, że ktoś jednak coś czyta :)

 

Ja właśnie skończyłem "Gaumardżos" państwa Mellerów.

A to z tej przyczyny, że mój G-9000 pojedzie w czerwcu na wycieczkę do Gruzji.

 

A jeszcze Marka Niedźwieckiego "Nie wierzę w życie pozaradiowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam duzo, tematyka najrozniejsza. Dla wygody i oszczednosci kupilem czytnik do e-booków Amazon Kindle.

Obecnie, jak juz wspomnialem w innym watku, leci cala tworczosc Cormaca Mc Carthy'ego. Przeczytalem "Dziecię Boże" i "Drogę", teraz bedzie "To nie jest kraj dla starych ludzi", potem trylogia pogranicza itd itd. Jego książki to rewelacja, aż sie dziwie sobie, ze wczesniej go nie odkrylem.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska śmierci Suzanne Collins


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na gwiazdkę prezent związany z Krzyżowcami, więc postanowiłem pogłębić moją wiedzę o ww, dlatego moją biblioteczkę poszerzyłem o książkę Marion Melville "Dzieje templariuszy", podobno najlepsza pozycja o tym zakonie rycerskim.

Potem będę pewnie coś szukał o szpitalnikach i krzyżakach, bo zeszłoroczne wyjazdy wakacyjne obfitowały w obiekty wznoszone przez owych.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na gwiazdkę prezent związany z Krzyżowcami, więc postanowiłem pogłębić moją wiedzę o ww, dlatego moją biblioteczkę poszerzyłem o książkę Marion Melville "Dzieje templariuszy", podobno najlepsza pozycja o tym zakonie rycerskim.

Potem będę pewnie coś szukał o szpitalnikach i krzyżakach, bo zeszłoroczne wyjazdy wakacyjne obfitowały w obiekty wznoszone przez owych.

 

no to polecam "Wahadło Foucaulta" Umberto Eco a przede wszystkim "Krzyżowców" Zofii Kossak-Szcuckiej.

Edytowane przez Michael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jutro zaczynam czytać "Sztukę pierdzenia" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to polecam "Wahadło Foucaulta" Umberto Eco a przede wszystkim "Krzyżowców" Zofii Kossak-Szcuckiej.

 

Za "Wahadło..." U.Eco właśnie dziś przelałem kase na rzecz WOŚP (wygrałem aukcję) - czekam na przesyłkę

:)

 

Niedawno czytałem wspomnienia belgijskiego dowódcy Dywizji Grenadierów Pancernych SS "Wallonien" - Leon Degrelle "Front wschodni 1941 – 1945", inne spojrzenie na jakże bolesny okres naszej historii, świetnie się czyta, chociaż "bohater" jak dla mnie jest jednoznacznie NEGATYWNY. Ciekawe, że nic nie napisał o swojej i swoich ludzi działalności podczas tłumienia Powstania Warszawskiego. I książka, którą musiałem przeczytać po urlopie na Krecie: Anthony Beevor "Kreta. Podbój i opór". Siegnąłem po nią po tej reklamie Największa najbardziej krwawa bitwa niemieckich spadochroniarzy! Tragedia ludności cywilnej na miarę Powstania Warszawskiego".Jakoś tak się stało, że nasz hotel był w rejonie, w którym odbywały się najcięższe boje i opodal był duży cmentarz tychże spadochroniarzy (ogromna ilość polskobrzmiących nazwisk na płytach nagrobnych).

Edytowane przez RoboCop

(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.