Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

....Ja przeczytałem w zeszłym tygodniu powieść pt. "Katie Maguire" Grahama Mastertona. Kiedyś czytałem też "Szary diabeł" tego autora i muszę powiedzieć, że nie polecam powieści tego pisarza i sam raczej nie będę go już czytał!! Jego książki są przesiąknięte okrucieństwem i bestialskimi rytualnymi morderstwami. Nie polecam!!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeff Lindsay - Demony dobrego Dextera

 

Ksiażka oparta na pierwszym sezonie serial "Dexter", 10% przeczytałem i narazie gorsza od serialu. Mało Dextera w Dexterze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam fantastyke Terry Goodkind to chyba mój ulubiony autor ale nie stronie również od Dana Browna czy Grahama Mastertona ostatnio czytałem Bezsenni Mastertona i musze przyznać że była baaardzo wciągająca. Obecnie Jestem w trakcie Eragona 4 części tom II Christophera Paoliniego. Książka typowo fantastyczna smoki magia bohater jeden który musi ocalić swiat typowo młodziezowa ale polecam kazdemu kto chce się oderwać chociaż na chwilę od szarej rzeczywistości.

 

Pozdrawiam

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldreas a Hyperiona czytałeś?

 

Ja skończyłem Igrzyska śmierci - w tym roku ekranizacja 1 tomu - ale już widzę po zwiastunach, że nie dali rady ;)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve zazwyczaj nieufnie podchodze do sci-fi ale z opisu jaki wyczytałem może byc całkiem ciekawa więc byc moze spróbuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve zazwyczaj nieufnie podchodze do sci-fi ale z opisu jaki wyczytałem może byc całkiem ciekawa więc byc moze spróbuje:)

 

Polecam i uprzedzam - 4 potężne tomiska ;)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie czytam "Panieński grób" mam nadzieję dokończyć w tym tygodniu, następnie "Igrzyska śmierci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja ostatnio odgrzebałem SF po wertowaniu literatury historycznej. Na warsztacie obecnie "Goniący za Słońcem". Poprzednio czytałem ksiazkę "Bogowie naszej planety". Obie ksiązki to krajowej produkcji Science Fiction, serdecznei polecam . Jeśli ktoś lubi gatunek oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się jeszcze dokończyć "Panieńskiego Grobu" - dostałem "Tenis: wewnętrzna gra" i muszę przeczytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam Ian Stewart - 'Jak pokroić tort i inne zagadki matematyczne'. Przeraziło mnie, że znajomy, któremu pożyczyłem, uporał się z nią w półtora!! dnia. U mnie będzie bliżej 2 m-cy ;) Lilawati w porównaniu to mały żuczek.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapiski oficera Armii Czerwonej - S. Piasecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Hugo-Bader "Biała gorączka"

 

Rosja to straszny kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jacek Hugo-Bader, "Dzienniki kołymskie"

Świetna pozycja. Wiem, że do tej książki będę wracał wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cmentarz w Pradze" U. Eco.

 

Ciekawa ta ksiazka? Natknalem sie na nia gdzies w sklepie i nie wiem czy kupic!?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario Puzo - Ojciec chrzestny

Świetna pozycja, pochłonąłem ją na jedno podejście:)

Teraz czytam "Filary ziemi" Kena Folletta.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku o tej porze : Umberto Eco "Imię róży" i równolegle Graves "Ja Klaudiusz"...taka mania... Ale mam już w domu "Cmentarz w Pradze" Eco ;)


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta ksiazka? Natknalem sie na nia gdzies w sklepie i nie wiem czy kupic!?

Jak dla mnie świetna, właśnie kończę. Historia generalnie spiskowa, łącząca najważniejsze wydarzenia XiX wieku osobą głównego bohatera (antysemity, anty-masona, anty...) a za razem fałszerza, zabójcy o... rozdwojeniu jaźni. Jeżeli interesuje kogoś XIX wiek, narodziny nowoczesnych "izmów" i "antyizmów", czy tez lubi poczytać o "teoriach spiskowych" to zdecydowanie warto.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Officium Secretum. Pies Pański.

autor Marcin Wroński - skończyłem.

 

Dzienniki rowerowe

autor David Byrne - w trakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegne od tematu polecilibyście panowie coś z literatury Fantasy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z drugim sezonem "Gry o Tron" HBO - "Pieśni lodu i ognia " Martina :huh:.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.