Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sanka

...

Rekomendowane odpowiedzi

...


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Uh, sporo tego :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Z tego co podałeś wybieram "ORIS SINATRA DATE AUTO US $795.00 " :grin:

 

Świetny design koperty, śliczna tarcza (z indeksami i wskazówkami włącznie), porządna firma i... po prostu dla mnie ma to duuuże coś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

ORIS TT1 DIVERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dużo zależy od okoliczności. Jakie stroje preferujesz, jakie okazje itp.

Ja bym się zastanawiał pomiędzy Eberhard a Stowa.

Stowa jako jedna z pięciu firm produkowała w czasie WWII zegarki dla niemieckich pilotów. Typowy Pilot, prosty, czytelny, niezawodny.

Eberhard z kolei kusi małą sekundą, koronką i ciekawie zestawionym paskiem. Jeden z nielicznych (w tym przedziale cenowym) jak dla mnie zegarków w którym wszystko pasuje idealnie do siebie.

Eberhard'a jednak do t-shirta bym nie założył a Stowe tak.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanawiał pomiędzy Eulerem a Eberhardem, o ile ten pierwszy jest na pewno nietuzinkowy (ale nie wiem jak leży na ręce) to drugi fajnie wygląda zarówno do garnituru jak i do jeansów (i na mojej ręcy wyglądał na prawdę super :lol:)

 

EDIT: bobwoj, do t-shirta Eberhard pasuje :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Ja bym zawęził wybór do pierwszych dwóch pozycji. Teraz zdecyduj, który "stylem" bardziej Ci podchodzi.

Jeśli Sinatra Ci się podoba i jest Twoim marzeniem, to bierz bez zastanowienia - to najlepsza gwarancja, że będziesz szczęśliwy z zakupu i zegarek szybko się nie znudzi! :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.