Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość rebelluk

made in korea czy made in japan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rebelluk

no własnie mam ptyanie zastanawiam sie nad kupnem casio protrek prg 40 compas cismieniomierz termometr itd

i potrzebuje opinie na temam korea czy japan

 

jakie sa róznice bo słyszałem zeby lepiej tego z korea nie kupowac tylko ten oryginalny z japoni ale moim zdaniem to i tak na tych samych podzespołach robieone jek myslicie???

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma różnicy części te same...jak kupujesz w ZIBI masz gwarancje wiec gdyby jakiś podzespół był fabrycznie uszkodzony to podlega gwarancji...niektóre G są tajlandzkie i są ok... :mrgreen:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelluk

aha rozumie wiodze ze jestes juz starym wyjadaczem jesli chodzi o zegaki mam pytanie do Ciebie

 

jak wyskalować termometr na nim to wiem

kompasu nie stzreba skalowac

 

ale za cholere nie wiem jak wyskalowac wysokosciomierz i cisnieniomierz zeby dobrze to pokazywało

 

sa jakies metody??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
ale za cholere nie wiem jak wyskalowac wysokosciomierz i cisnieniomierz zeby dobrze to pokazywało

 

 

barometr ustawiasz w najnowszych danych u mnie to np. telegazeta

a wysokosciomierz pokazuje takie bzdury ze szkoda go ustawiac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokościomierz przelicza sobie dane....i dlatego wychodzą takie dziwne rzeczy...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
wysokościomierz przelicza sobie dane....i dlatego wychodzą takie dziwne rzeczy...

 

a o jakie rzeczy chodzi ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze oszukuje z wysokością przepraszam za brak precyzji... :oops:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa takie same. gwarantem jakosci jest marka casio a nie gdzie jest made in ... te same podzespoly, materialy, normy kontroli itd.

co do kalibracji to w trybie wciskasz adjust dluzej a potem dodajesz lub odejmujesz wartosci tak abyb pokazywaly prawidlowe i wychodzisz z ustawiania (przynajmniej w nowszym tak jest a prg-40 nie uzywalem).

wysokosciomierz dziala ok, tylko na krotki czas, bo korzysta z szybkich zmian cisnienia, wiec po paru dniach jest rozkalibrowany. ale roznice w wysokosci przy podchodzeniu pod gore np. pokazuje dobrze.

 

przynajmniej takie sa opinie GOPRowcow ktorzy testowali nasze protreki jakis czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.