Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest rebelluk

made in korea czy made in japan

Recommended Posts

Guest rebelluk

no własnie mam ptyanie zastanawiam sie nad kupnem casio protrek prg 40 compas cismieniomierz termometr itd

i potrzebuje opinie na temam korea czy japan

jakie sa róznice bo słyszałem zeby lepiej tego z korea nie kupowac tylko ten oryginalny z japoni ale moim zdaniem to i tak na tych samych podzespołach robieone jek myslicie???

pozdrawiam

nie ma różnicy części te same...jak kupujesz w ZIBI masz gwarancje wiec gdyby jakiś podzespół był fabrycznie uszkodzony to podlega gwarancji...niektóre G są tajlandzkie i są ok... :mrgreen:

// Tomek

Guest rebelluk

aha rozumie wiodze ze jestes juz starym wyjadaczem jesli chodzi o zegaki mam pytanie do Ciebie

jak wyskalować termometr na nim to wiem

kompasu nie stzreba skalowac

ale za cholere nie wiem jak wyskalowac wysokosciomierz i cisnieniomierz zeby dobrze to pokazywało

sa jakies metody??

pozdrawiam

Guest feleksc
ale za cholere nie wiem jak wyskalowac wysokosciomierz i cisnieniomierz zeby dobrze to pokazywało

barometr ustawiasz w najnowszych danych u mnie to np. telegazeta

a wysokosciomierz pokazuje takie bzdury ze szkoda go ustawiac :P

wysokościomierz przelicza sobie dane....i dlatego wychodzą takie dziwne rzeczy...

// Tomek

Guest feleksc
wysokościomierz przelicza sobie dane....i dlatego wychodzą takie dziwne rzeczy...

a o jakie rzeczy chodzi ? :P

ze oszukuje z wysokością przepraszam za brak precyzji... :oops:

// Tomek

sa takie same. gwarantem jakosci jest marka casio a nie gdzie jest made in ... te same podzespoly, materialy, normy kontroli itd.

co do kalibracji to w trybie wciskasz adjust dluzej a potem dodajesz lub odejmujesz wartosci tak abyb pokazywaly prawidlowe i wychodzisz z ustawiania (przynajmniej w nowszym tak jest a prg-40 nie uzywalem).

wysokosciomierz dziala ok, tylko na krotki czas, bo korzysta z szybkich zmian cisnienia, wiec po paru dniach jest rozkalibrowany. ale roznice w wysokosci przy podchodzeniu pod gore np. pokazuje dobrze.

przynajmniej takie sa opinie GOPRowcow ktorzy testowali nasze protreki jakis czas temu.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.