Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

BILL GATES kończy dziś 50 lat ! :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

BILL GATES kończy dziś 50 lat i chociaż ja jestem użytkownikiem i zwolennikiem Linuksa, to jednak życzę solenizantowi wszystkiego najlepszego :!:. Zdrowia i pogody ducha Bill :!: :D

 

Podaję link do krótkiego artykułu na temat założyciela, a obecnie Naczelnego Architekta Oprogramowania Microsoft...

 

http://www.idg.pl/news/84594.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno któryś z modeli Ulysse Nardin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
timexa podobnie jak bush

Pije cole, jada hamburgery i nosi timexa.

Ale autka ma fajne. M.in Porshe 959.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i do tego świetna (główna) rezydencja, u brzegu jeziora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
George W. Bush i Bill Clinton używają także czasomierzy firmy Timex. Z tego popularnego amerykańskiego zegarka czas odczytywał do niedawna również Bill Gates. Ostatnio zdecydował się jednak na model Ulyssea Nardina. Poza szefem Microsoftu zegarki tej firmy noszą król Hiszpanii Juan Carlos, Jan Paweł II, Elton John i George Foreman.

 

http://www.wprost.pl/ar/?O=13284&C=57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spelsz

Ciekawy jestem, czy jego zegarek zawiesza się tak często jak system operacyjny Windows. :lol:

Który z Ulyssea Nardina ma blue screeny:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój XP HE nie zawiesił się od chwili zakupu czyli od ponad 1,5 roku.

Częstą przyczyną zwisów są tanie pamięci i zasilacze (nikt nie docenia zasilacza a te tanie to terefere).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprzęt to tylko jedna strona medalu. Sama architektura systemu stanowi dość mocne ograniczenie i niekorzystnie odbija się na jakości i stabilności działania systemu Windows. Niestety, trudno zaprzeczyć, że Windows jest dziurawy jak szwajcarski ser i dlatego wymaga ciągłych poprawek. Sam fakt może nie jest taki straszny, bo nie ma systemów idealnych, ale szybkość reakcji Microsoftu na błędy krytyczne, pozostawia trochę do życzenia. O Internet Explorer nawet nie ma co wspominać. Jeżeli do tego dodamy szybkie zaśmiecanie się rejestru oraz problem przepełniania bufora pamięci w XP, to słowa Billa stają się bardzo na miejscu, a mianowicie:

 

Jeżeli nie potrafisz zrobić czegoś porządnie, to zrób przynajmniej tak żeby dobrze wyglądało.
:lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spelsz
Mój XP HE nie zawiesił się od chwili zakupu czyli od ponad 1,5 roku.

No cóż różne przypadki chodzą po ludziach.

System sam w sobie dość prężnie się rozwija i robi bardzo duże postępy, ale cały czas to jeszcze nie to.

W domu mam serwerek, który non stop pracuje. Kiedyś rządził na nim Windows, ale wymagał dla prawidłowego funkcjonowania restartów. Teraz jest Linux i jedynym przestojem od wakacji było przypadkowe wyłączenie przez moją dwu letnią córeczkę.

Zawodowo zajmóję się informatyką i powiem szczerze jak mam wdrażać coś na serwerach Windowsowych to na etapie projektu wiem, że będą problemy.

Dlatego też wole pogratulować zegarka Linusowi Torvaldsowi.

 

A tak na marginesie to jestem ciekawy jaki zegarek nosi Linus?

Urodziny obchodzi 28 grudnia.

 

Pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze jak mam wdrażać coś na serwerach Windowsowych to na etapie projektu wiem, że będą problemy.

 

A to ciekawe. Bo jak jak mam coś wdrażać na serwerach Windowsowych

to na etapie projektu wiem , że nie będzie problemów. W przypadku Linuksów również. :0)

 

Dodam, że projekty są całkiem duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Banku w którym pracuję wygląda to tak, że mamy serwery pracujące pod kontrolą systemu Windows i serwery na Novellu. Różnica jest duża zarówno jeżeli chodzi o administrowanie jaki i stabilność ich działania. Jednak Active Directory sporo brakuje do solidnie dopracowanego NDS. Poza tym, Windows wymaga ciągłego grzebania, poprawiania czegoś co w przypadku Novella nie ma prawie w ogóle miejsca. Z kolei w domu pracuję na Linuksie i czasami korzystam też z "Windy". Tutaj sytuacja jest podobna. Utrzymanie systemu Microsoftowego w należytym porządku wymaga więcej wysiłku i uwagi ze strony użytkownika niż ma to miejsce podczas korzystania z którejkolwiek dystrybucji Linuksa. Poza tym, koszty Windows i oprogramowania są nieporównywalnie wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tak na marginesie to jestem ciekawy jaki zegarek nosi Linus?

Urodziny obchodzi 28 grudnia.

 

Pozdrawiam

Sławek

 

:( No to widzę, że Linus i ja, urodziliśmy się w tym samym miesiącu z tym, że ja przylazłem na świat trzy dni wcześniej :). Spróbuję znaleźć informację jaki zegarek nosi L. Torvalds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.