Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Glycine Airman 2000 24H

Rekomendowane odpowiedzi

post-2678-0-68587600-1330813850.jpg

img58381ig6.4e01e457da.jpg

post-2678-0-54637300-1330813853.jpg

img58181qr0.f34a59d69b.jpg

img57881ul9.jpg

img57881ul9.36cff62f75.jpg

post-2678-0-55369200-1330813868.jpg

post-2678-0-95494200-1330813868.jpg

post-2678-0-18806500-1330813871.jpg

post-2678-0-59708500-1330813871.jpg


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam rozglądać się za sportowym zegarkiem a ten Airman zawsze mi sie podobał :D

fajny sprzęt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta Glycynka (od razu widać jej charakter). Gdyby jeszcze dekiel był pełny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest juz praktycznie nie do zdobycia - zakończono produkcję w 2005 roku , wersja 24H jest jeszcze trudniejsza do znalezienia a nowy - jak ten - to w zasadzie niemozliwe , specjalnie szukalem modelu 2000 ze względu na srednicę 42- bez korony - jak dla mnie idealna - 46 - jednak troszke za duzo , w kwestii dekla - ze stalowym pewnie byłby wcześniej - ale musiałbyć przeszklony - poszukiwania trwaly od roku w zasadzie i jest - najgorsze jeszcze przyzwyczajenie sie do nowego ukladu wskazań - troszkę to męczące na początku i przestawić sie trudno .Pasek na razie beznadziejny - niedlugo bedzie coś innego - choć milo by bylo miec oryginalna bransoletę - jestem zwolennikiem praktycznych rozwiązań a i warunki - częste moczenie ( zegarka oczywiście ) nie sprzyja paskom - wiec teraz poszukuje bransolety :grin:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek swietny.b.dobrze ,ze ma przeszklony dekiel pozatym airman to jeden z ciekawszych glycine :grin:

:arrow: gratuluję upolowanego nabytku :twisted:

btw.niestety pasek faktycznie lipny i musisz go wymienic jak najpredzej .. :???:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i upolowałeś w końcu :D

Gratuluję oby sie dobrze nosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten model jest juz praktycznie nie do zdobycia - zakończono produkcję w 2005 roku , wersja 24H jest jeszcze trudniejsza do znalezienia a nowy - jak ten - to w zasadzie niemozliwe , specjalnie szukalem modelu 2000 ze względu na srednicę 42- bez korony - jak dla mnie idealna - 46 - jednak troszke za duzo , w kwestii dekla - ze stalowym pewnie byłby wcześniej - ale musiałbyć przeszklony - poszukiwania trwaly od roku w zasadzie i jest - najgorsze jeszcze przyzwyczajenie sie do nowego ukladu wskazań - troszkę to męczące na początku i przestawić sie trudno .Pasek na razie beznadziejny - niedlugo bedzie coś innego - choć milo by bylo miec oryginalna bransoletę - jestem zwolennikiem praktycznych rozwiązań a i warunki - częste moczenie ( zegarka oczywiście ) nie sprzyja paskom - wiec teraz poszukuje bransolety :grin:

gratuluje!!! Rzeczywiście 2000 nowy jest praktycznie nie do zdobycia. Ja noszę Airmana 24h SST 06 i musze Ci powiedzieć, że sprawia mi przyjemnośc odczytywanie godziny. A pasek nie jest chyba orginalny.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest nowy ale pasek oczywiscie nie oryginalny - zdobycie oryginalnego nie stanowi problemu - ale nabycie nowej bransolety do mod. 2000 to juz troszkę zachodu jest - niestety a do tego zeby nie byla koszmarnie droga - to juz nie lada wyczyn :grin: ale zobaczymy jak to bedzie .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz mogę spróbować sie cos dowiedziec?


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jesli mozesz sie dowiedziec bez zobowiązań - to bedzie milo z Twojej strony - ale jak doświadczenie mi podpowiada czasem jak czegoś nie ma to nie ma i juz - wczesniej probowalem - temat juz troszkę stary

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....ght=airman+2000

otrzymalem mnóstwo propozycji - ale niestety żadna z nich nie byla na temat

w kazdym razie dziekuję za propozycję i chętnie poznam mozliwości zakupu - z Twoich żródeł - tzn. od Ciebie .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że tyle wysiłku musiałeś włożyć w zdobycie tego modelu, więc tym większe gratulacje !

 

dla mnie 46 mm to tez jednak za dużo (spraktykowałem to na Incursorze), 42 mm dla sportowego zegarka jet akurat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jesli mozesz sie dowiedziec bez zobowiązań - to bedzie milo z Twojej strony - ale jak doświadczenie mi podpowiada czasem jak czegoś nie ma to nie ma i juz - wczesniej probowalem - temat juz troszkę stary

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....ght=airman+2000

otrzymalem mnóstwo propozycji - ale niestety żadna z nich nie byla na temat

w kazdym razie dziekuję za propozycję i chętnie poznam mozliwości zakupu - z Twoich żródeł - tzn. od Ciebie .

poszedł pw

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.