Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest zegarkiclub

O Klubie. Przed spotkaniem, na nieoficjalnym, po oficjalnym

Recommended Posts

Guest zegarkiclub

Witam,

Wiele dyskusji ostatnio prowadzonych było na forum odnośnie organizacji klubu i forum.

Sporo osób przestało się angażować w dyskusjach na forum.

Warto byśmy sobie spokojnie przedyskutowali co i jak robić.

Niestety nie wszyscy, którzy mogą nadawać ton klubowi chcą przybyć na spotkanie.

Mimo to, warto byśmy teraz przygotowali, co możemy omawiać.

Proponuję trochę dyskusji przy piwku - na Polach Mokotowskich. Obiecuję przybyć.

Myślę także, że tóż po spotkaniu będzie 45 minut czasu na sali byśmy podyskutowali.

Tak proponuję.

Sam podam temety, które mnie nurtują dziś wieczorem - teraz inne przygotowania do spotkania.

Władek

Guest zegarkiclub

Zakładam także kilka wątków związanych z tematyką spotkania.

Warto byśmy porozmawiali o tym co zobaczymy na spotkaniu - ędziemy lepiej przygotowani.

Oczywiście nie myślę tutaj o firmie IWC i kolekcji Vintage, bo o tym było dużo.

Jednak: Glashuette, firma BLU i D. Dornblueth & Sohn wato przybliżyć przed spotkaniem.

Władek

Skoro o Glashuette, ciekawe czy można będzie otrzymać dvd z prezentacją firmy oraz procesem produkcji tych zegarków. Mam na myśli filmik rozdawany w Basel. Oglądając tą prezentację odpowiedź na pytanie, "co może w zegarku tyle kosztować?" nasuwa się sama :)

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Guest zegarkiclub

Wiem, że przy piwie nie chce się rozmawiać powaznie, ale w piątek będę w Lolku i będę chciał pogadać na luzie na tematy klubowe.

Poważnieszą (i króktą) dyskusję przewidują zaraz po spotkaniu - c. 30 minut.

To, co możemy przyjąc za pewnik:

1. Działanie forum.

- zmiana serwera na dedykowany - jest realizowana

- zmiana silnika na IPB (może nie od razu, bo warto wiedzieć czy i jak zrobić transfer tego co mamy, ale to jest kierunek)

2. Grupy na forum

- w ostatnim czasie kilku (kilkudziesięciu) forumowiczów zdecydowało się brać udział w mniejszych (kameralnych) forach. Są to fora tak ogólne jak i o zawężonej tematyce.

Czy w takim razie powinniśmy tworzyć grupy dyskusyjne (zamknięte fora dla wybranych użytkowników) ? Czy mają być zamknięte tyllko do pisania, czy "tajne".

3. Współpraca z mediami pisanymi.

Nie wyszła nam współpraca z Chronosem. Może jeszcze raz spróbujemy ?

Porozmawiajmy o Chronosie. Porozmawiajmy o Men'sHealth. Jak wiecie są tam ostatnio moje publikacje ale moga być także innych. Sugestie i propozycje proszę .

4. Reklamy na forum

Jeszcze nie ruszyły, ale chciałbym, by była w takiej formie jak jest propozycja.

Opinie proszę.

5. Opłaty i przychody klubu.

Do tej pory nie było przychodów. Czas coś zacząć. Reklamy to krok pierwszy. Dalsze jakie ? Moim zdaniem klubowicze muszą mieć możliwość uczestnictwa w życiu klubie bez opłat.

Jeli ktoś chce zwięzłe opinie teraz, to proszę. Jeśli nie teraz, to na spotkaniach.

pozdrawiam,

Władek

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.