Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Spotkanie, spotkanie i po spotkaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wróciłem do domu (eh te tajniaki na drogach :wink: ) i włączyłem kompa żeby zobaczyć czy jakieś zdjęcia może ktoś wrzucił, a tu cisza :shock: Jak tam, będzie coś ciekawego? sporo osób miało aparat, więc nie krępować się, wrzucać wrzucać :grin:

 

Moje podsumowanie:

Pierwszy raz się pojawiłem, ale jestem pod wrażeniem organizacji tego przedsięwzięcia, szacuneczek. Już wiem że w przyszłym roku też się wybiorę :grin:

pozdrowienia dla wszystkich z którymi miałem okazję porozmawiać, zarówno w trakcie, jak i na spotkaniu "co dalej robimy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krakowska delegacja tez już w chacie. Czekamy na foty z oficjalnego i nieoficjalnego. Dzieki wszystkim za miłe spotkanie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wyśmienicie :mrgreen:

 

Sala konferencyjna:

 

post-5825-0-71576600-1330819564.jpg

 

Główni bohaterowie:

 

img0502mo1.jpg

 

img0505mc2.jpg

 

post-5825-0-57226300-1330819568.jpg

 

post-5825-0-81745500-1330819570.jpg

 

post-5825-0-02278800-1330819573.jpg

 

img0522rh4.jpg

 

post-5825-0-24601000-1330819576.jpg

 

post-5825-0-10451800-1330819578.jpg

 

moi faworyci spotkania:

 

img0527ro6.jpg

 

post-5825-0-82996900-1330819581.jpg

 

różne zdjęcia:

 

img0528kf4.jpg

 

post-5825-0-29480500-1330819585.jpg

 

post-5825-0-98239400-1330819586.jpg

 

i "dziecko" z którym przyjechałem, napiszę kilka słów więcej na jego temat w późniejszym terminie:

 

post-5825-0-69029300-1330819588.jpg

 

Przepraszam za brak ładu i składu ale od 04:00 jestem na nogach i padam po mału :neutral:

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za miłe spotkanie :!:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

Witam wieczorem.

Wprawdzie mieszkam pod Warszawą, ale dotarłem do domu późno.

Ochłonąłem i wracam do życia - a czas iść spać.

Bardzo się cieszę z przebiegu spotkanie i tylko nieznaczych (i mam nadzieję niezauważalnych wpadek, do jakich doszło)

Zależy mi na zdjęciach.

Wszystkich, którzy robili zdjęcia prosze o wklejenie małych na forum i przesłanie/przekazanie płyty z dużymi. Najlepiej do salonu - strajk poczty mam nadzieję się skończył.

Przepraszam, że nie byłem w stanie dokończyć dyskusji na temat działalności klubu, ale jak widzieliście ktoś musiał przestawić gabloty wystawiennicze.

Ufam, że przejdziemy lada moment na serwer dedykowany i w tym momencię obiecuję wrócić do dyskusji o konkretach na forum. Będę także przychodził na spotkania podstolika warszawskiego - obiecuję.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, dziękuję za świetne spotkanie i atmosferę! Wielu miło było poznać, a wielu ponownie zobaczyć - oby do następnego,

 

Igor


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem o 23.

Mam nadzieje ze Zbyszek i Adam tez juz dojechali.

 

Dziekuje! Bylo super. Dobrze sie bylo z Wami zobaczyc.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie dotarłem do domu, droga z Wa-wy do Lublina to cała przygoda, czasami niebezpieczna. Pierwszy raz uczestniczyłem w spotkaniu klubowym i jestem pod wrażeniem. Badzo ciekawe a wręcz fascynujące. GRATULACJE dla organizatorów. Mam nadzieję na następne spotkanie w roku przyszłym, pozdrawiam wszystkich klubowiczów

 

Stanislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie 11 godzin w autokarze, 15 godzin w Warszawie ale było warto... dziękuje wszystkim organizatorom i uczestnikom za spotkanie i mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy sie ponownie... pozdrawiam..

puzel66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Spotkanie bardzo udane, bardziej niż w zeszłym roku. Może to z powodu warunków spotkania (klimatyzowana i obszerna sala - czego nie było w zeszłym roku).

Również tematycznie spotkanie bardzo udane i ciekawe.

Dziękuje za udział i kontakt z szeregiem Kolegów.

Kilka osób robiło zdjęcia na spotkaniu i tym nieogicjalnym i oficjalnym. Prośba wklejajcie wszystkie zdjącia jako dokumentację naszego spotkania.

Pozdrowienia: Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Bardzo dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Bardzo dziękuję!

 

post-0-0-51117700-1330819614.jpg

 

post-0-0-23202300-1330819616.jpg

 

post-0-0-01674600-1330819618.jpg

 

post-0-0-65825700-1330819619.jpg

 

post-0-0-27549500-1330819621.jpg

 

post-0-0-02105100-1330819623.jpg

 

post-0-0-90814100-1330819624.jpg

 

post-0-0-98642100-1330819626.jpg

 

post-0-0-67706700-1330819628.jpg

 

post-0-0-36175700-1330819630.jpg

 

img5439wp0.jpg

 

post-0-0-22354500-1330819674.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te zdjęcia to aż przykro mi, że nie zdołałem w tym roku wygospodarować trochę czasu na to spotkanie. A to tylko zdjęcia, w naturze na pewno było jeszcze ciekawiej. Musze w przyszłym roku sprężyć się bardziej...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę i ja też nie dałem rady - problem w tym że data wypada mi centralnie w okresie sesji letniej i to jeszcze dokładnie pomiędzy lub nawet przed egzaminami bo następny mam jutro :) ale może w przyszłym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Varita

Ja też chciałabym podziękować za udane spotkanie. Podziękowania dla Organizatorów - Pana Władka i Darka i dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji.

W tym roku było jeszcze ciekawiej, szczególnie na prezentacjach firmy Glasshuette, firmy BLU, Patrizzi Auction House. Interesująca była prezentacja o prawnych aspektach walki z podróbkami.

Fajnie było porozmawiać z Klubowiczami, do następnego razu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nieobecni nie mają głosu, ale w imieniu wszystkich nieobecnych proszę o więcej zdjęć! :wink:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na spotkaniu klubowym.

I jestem bardzo zadowolony, bo impreza jest absolutnie warta tego aby ją ponawiać i rozwijać.

Jeśli będę mógł pomóc w czymś w przyszłym roku to zgłaszam swój akces.

Gratuluję i dziękuję organizatorom.

No i oczywiście było miło poznać (zobaczyć po raz pierwszy w realu) kolegów z forum :grin:

Serdecznie pozdrawiam.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie moglem..z racji czasowo-finansowych barier :)....

 

i tez poprosze wiecej fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja (może przekornie) mam kilka zastrzeżeń. Przede wszystkim za krótko, za szybko, za mało. no i niestety nie byłem na spotkaniu nieoficjalnym w piątek (praca).

Ponieważ spotkanie zaczęło się późno a skończyło (oficjalnie) wcześnie, to wszystko odbywało się w tempie wyścigowym. W moim przekonaniu trzeba w przyszłości zastanowić się, czy aby nie wydłużyć spotkania do dwóch dni i dać więcej czasu prelegentom.

W przyszłości nie powinny powtarzać się sytuacje, w których prelegentom odbiera się głos... z braku czasu...

 

Poza tym jestem zadowolony, że udało mi się być na spotkaniu po raz drugi i za rok też będę (mam nadzieję).


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakkolwiek jeszcze go nie ma w ofercie i cenniku dystrybutora

 

Jest (sorry za ot):

 

c3db451142f4f352.jpg

 

Pozdrawiam


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Igor - chodziło mi o polskiego dystrybutora obecnego na spotkaniu :mrgreen:

 

cena jak myślałem :shock: 10k$ - czas zacząć oszczędzać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dziekuje Wam za ponowna mozliwosc spotkania. A i zona jest mi wdzieczna ze na chwile wyrwala sie z domu. Przy malym dziecku to nie takie latwe.

Organizatorom szczerze gratuluje, bo jest czego.

 

PS. Trzeba mierzyc sily na zamiary. Panowie proponujacy dwudniowe spotkanie chyba sa hurraoptymistami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Trzeba mierzyc sily na zamiary. Panowie proponujacy dwudniowe spotkanie chyba sa hurraoptymistami.

 

Podobno nie ma rzeczy niemożliwych. Zorganizowanie dwudniowego spotkania To tylko kwestia dobrej woli klubowiczów... :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też miałem wrażenie, że niektóre prezentacje były "w biegu", ale jednodniowe spotkanie chyba jest jednak lepszą opcją. I nie mam na myśli tylko większych kosztów i większych zabiegów organizacyjnych. Z autopsji wiem, że spotkania branżowe/konferencje trwające dłużej niż jeden dzień sprawiają, że wkrada się często rozprężenie i znudzenie. Można oczywiście planować wtedy więcej czasu na poszczególne prezentacje czy dyskusje panelowe ale to sprawia też, że grupy uczestników np. z premedytacją robią sobie przerwy na wypad w miasto czy inne atrakcje nie związane z agendą :wink:. Bywa tak, że na niektórych punktach agendy sala wieje pustką. Szczególnie narażone są na to prezentacje poranne drugiego dnia imprezy :wink: :grin: Nie twierdzę oczywiście, że w naszym wypadku tak by było.

W sobotę rzeczywiście, nieraz szybko następowały po sobie prezentacje, ale mimo to jakoś akceptuje obecną formułę. Poza wszystkim, to również mam sporo rzeczy na głowie (praca, rodzina) i wykrojenie całego weekendu mogłoby być dla mnie trudne.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ręce Władka i Darka dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego spotkania. Panie, Panowie - chapeau bas!

Specjalne podziękowania kieruję równiez pod adresem naszego Prezesa, Profesora Zdzisława Mrugalskiego.

Miałem okazję uczestniczyc w spotkaniu 2006 - poziom organizacji równiez wysoki (ponoc te z roku ubiegłego nie było tak dobre), jednak według mnie i jest to tylko moje odczucie, byc może subiektywne, atmosfera z przed dwóch lat była przyjemniejsza.

Wracając do spotkania 2008, prezentacje przedstawicieli poszczególnych firm, i to nie tylko tych branży - na wysokim poziomie. Cieszy fakt, że mamy tylu znamienitych rodaków w "zegarkach" - Pan Szczerbowski, Pani Ewa (kiedyś, ktoś na forum wspomniał, że jest w zarządzie firmy "blu" ale nie wiedziałem, że ma tak ogromny wpływ na firmę :mrgreen: ).

Wrażenie na mnie wywarł Dirk Dornbluth, autentyczny i niesamowicie skromny człowiek, który z pasją i bez wielkich pieniędzy potrafi produkowac wspaniałe czasomierze. Podobała mi się prezentacja zegarków "Glasshuette", bez problemu można było dotknąc i przymierzyc wytwór firmy co nie jest bez znaczenia, a szczególnie komplikacja w skracaniu bransolet tych zegarków, kto mierzył ten wie o co mi chodzi. Na firmę " Parmigiani" dwa lata temu nikt nie zwrócił uwagi (równiez była obecna za sprawą HB), wszyscy zachwycili się "Moserem". I tu mamy przykład jak wielka jest moc prezentacji. I to tyle.... czekam następnego święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.