Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

No cóż... w codziennym użytkowaniu taki smartfon trudno nazwać wygodnym. Dla mnie iP5, Z10 pod tym względem są optymalne. Co do systemów, to preferuję iOS i pozytywnie odbieram też BB OS10 choć uważam, że pod pewnymi względami jest trochę przekombinowany. Ostatecznie mój wybór zawsze idzie w kierunku Apple vs. Blackberry. Każdy z tych producentów oferuje urządzenie z systemem zrobionym pod to konkretne urządzenie. Ja tu widzę synergię, którą cenię. Z Androidem jest zupełnie inaczej. System kombinowany pod smartfony różnych producentów i na ich potrzeby modyfikowany. Obecnie największą popularnością cieszy się Samsung (podobno niezła jakość), ale musiałbym na głowę upaść żeby kupić smartfona rzeczonego producenta będąc fanem Apple.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie "fanboizm" w najczystszej postaci.

Zdaje sie, ze juz gdzies Tobie to zarzucalem...i jak widac, nie pomylilem sie.

 

Ja bedac fanem Samsunga i nienawidzac iOS, ciagle czekam na jakas porzadna "sluchawke" Apple, ktora systemem dorowna Android i bede mogl jej normalnie uzywac - czy upadne wowczas na glowe?

Uwazam, ze nie, bo nie jestem fanbojem.

 

Mysle, ze ten moment sie zbliza - wszak Apple znow wprowadza REWOLUCYJNE (!!!) rozwiazania, typu pasek powiadomien, itd., znane z Androida od wielu lat.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiem twierdzic, ze jesli nie uprzedzisz sie do Androida, to zrozumiesz, dlaczego iPhone to kupa (sam rozwazm 5s jako drugi tel).

Tylko po co "mini"?

To jest bez sensu!!!!

Dzisiaj odbieram Samsunga, zobaczymy co to wszystko warte i czy się przyzwyczaje. A mini, bo bardziej poręczny.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to (podobno) mocno okrojona wersja - tak mocno, ze nie powinno nosic nazwy Galaxy S3 czy 4.

Napisz jak wrazenia, chetnie poczytam ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I to jest wlasnie "fanboizm" w najczystszej postaci.

Zdaje sie, ze juz gdzies Tobie to zarzucalem...i jak widac, nie pomylilem sie.

 

Wypisujesz bzdury. Nie kupię Samsunga, bo nie lubię tej firmy. Chyba mi wolno ?. Poza tym, korzystam też z pozostałych urządzeń Apple - MacBooka, iMaca, iPada, które z iPhonem tworzą ekosystem. Po cholerę mam kombinować jak zintegrować rozwiązania różnych producentów skoro Apple daje mi już to, czego potrzebuję. Nie jest to więc "fanboizm" tylko oznaka rozsądku !. A to, że nie chcę dorabiać największego konkurenta Apple, to już wyłącznie sprawa moich wyborów i moich przemyśleń, i to nie uprawnia kogokolwiek do tego, by nazywać mnie fanboyem. Poza tym, oprócz Apple sięgam też po produkty Blackberry więc coś słabo wyglądają te Twoje "racje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telefon z ekranem 4.7 cala i już wydaje mi się za mały. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Wystarczy trochę pobyć z takim urządzeniem. Teraz poluję na jakiś fon z ekranem co najmniej 5 cali. Może Note 2, albo w przyszłości Z30. Ten drugi byłby znacznie przyjemniejszy. Ale z drugiej strony Android ma większe możliwości od systemu Blackberry. Android sam w sobie jest brzydki ale ma za to całą masę przydatnych polskich aplikacji. Póki co jestem wierny Boldowi 9900, dla mnie to prawdziwy król. A Alcatel jako kombajn multimedialny.

Ale trzeba iść do przodu, z duchem techniki, i na nic się nie blokować. Więc jeśli coś mnie zainteresuje to bez wahania wymienię swoje sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ciekawe czy apple wypusci na rynek taniego IP5c? W teori ma sie pojawc juz we wrzesniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie największą popularnością cieszy się Samsung (podobno niezła jakość), ale musiałbym na głowę upaść żeby kupić smartfona rzeczonego producenta będąc fanem Apple.

Dla mnie to zdanie swiadczy o tym, co napisalem.

I nie ma nic wspolnego z wolnym wyborem.

Podobnie sie z Toba "dyskutuje" o zegarkach: AP i koniec tematu.

 

A ja, bedac antyfanem iOS, uzywam tez iPhone - cos slabo wygladaje te Twoje "argumenty".

 

Ja mam telefon z ekranem 4.7 cala i już wydaje mi się za mały. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Wystarczy trochę pobyć z takim urządzeniem. Teraz poluję na jakiś fon z ekranem co najmniej 5 cali. Może Note 2, albo w przyszłości Z30. Ten drugi byłby znacznie przyjemniejszy. Ale z drugiej strony Android ma większe możliwości od systemu Blackberry. Android sam w sobie jest brzydki ale ma za to całą masę przydatnych polskich aplikacji. Póki co jestem wierny Boldowi 9900, dla mnie to prawdziwy król. A Alcatel jako kombajn multimedialny.

Ale trzeba iść do przodu, z duchem techniki, i na nic się nie blokować. Więc jeśli coś mnie zainteresuje to bez wahania wymienię swoje sprzęty.

W smartfonie wielkosc wyswietlacza to podstawa - iP ma za maly, a np. Note 2 za duzy - jak dla mnie, oczywiscie.

Co do brzydoty systemu, to za chwile paleczke przejmie iOS 7 - kolejna REWOLUCJA i przelom, hehe.

Ciekawe czy apple wypusci na rynek taniego IP5c? W teori ma sie pojawc juz we wrzesniu.

W necie kraza juz jakies zdjecia tego czegos - tylko jak przerobic nazwe Apple, zeby byla adekwatna do materialow (patrz "szajsung")? Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla mnie to zdanie swiadczy o tym, co napisalem.

I nie ma nic wspolnego z wolnym wyborem.

Podobnie sie z Toba "dyskutuje" o zegarkach: AP i koniec tematu.

 

Taaa jasne. Jakoś w dyskusji o Roleksie nikt nie przedstawił żadnych merytorycznych kontrargumentów. Zresztą... szkoda czasu na rozpętywanie kolejnej pyskówki. Coś tam napisałem późno w nocy skrótem myślowym, a Ty od razu nazywasz mnie fanboyem. Łatwo przychodzi Ci etykietowanie ludzi. Wyraźnie napisałem Ci dlaczego wybieram iPhone, co Ty oczywiście pominąłeś, bo nie pasuje do Twojej teorii.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.w. - masz cytat, masz moja opinie. Tyle z mojej strony.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

@JED

 

Wiem, widziałem już foty tego taniego IP, ale ciekawe czy nie jest to akcja marketingowa aby przykuć większą uwagę do nowej odsłony IP5S. Podobno IP5C i IP5S mają wyjść tego samego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli podniesienie wartosci 5s, poprzez promowanie 5c?

Tego samego dnia, czyli kiedy? Wiesz moze?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki po necie, że ma to być 25 październik.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB
Masz na mysli podniesienie wartosci 5s, poprzez promowanie 5c?

 

 

Mam na myśli że IP5C nigdy nie wejdzie do produkcji a apple robi tylko dodatkowy szum w sieci przed premierą IP5S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki po necie, że ma to być 25 październik.

Mam na myśli że IP5C nigdy nie wejdzie do produkcji a apple robi tylko dodatkowy szum w sieci przed premierą IP5S.

Przed sekunda przeczytalem plotke, ze 10.09 zostana pokazane oba telefony.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była wcześniej podawana data, potem pojawiła się informacja że 25.10 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Trzeba jeszcze trochę poczekać, obojętnie co Apple wypuści na rynek to i tak największy sentyment pozostanie do dobrego sprawdzonego IP 3GS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli że IP5C nigdy nie wejdzie do produkcji a apple robi tylko dodatkowy szum w sieci przed premierą IP5S.

Na Amazonie można już zamawiać akcesoria do 5c (w sprzedaży od 20.09), więc to nie żadne ploty. Teraz trwa dyskusja, czy okrojony iphone będzie miał siri czy nie. To, że się pojawi jest już pewne.

 

No i ciekawostka znaleziona przed chwilą http://www.youtube.com/embed/v1efQ7tvhpo?feature=oembed&start=42

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstaje pytanie, po co komu (w PL) Siri?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uzywam nokii n8 i nota 2... w tym samym czasie. nokia na kierze od roweru, przez bluetooth liczy hart rate, kalorie, km, i wszystko co tam chce a w plecaku note 2 trzyma moje notatki pliki i cala reszte. a wszystko za sprawa 1 numeru na 2 simach.

 

ps. nota obsluguje rysikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiem twierdzic, ze jesli nie uprzedzisz sie do Androida, to zrozumiesz, dlaczego iPhone to kupa (sam rozwazm 5s jako drugi tel).

Tylko po co "mini"?

To jest bez sensu!!!!

Miales kiedys Iphona? Obecnie mam LG na androidzie i IP4s i naprawde trzeba chyba byc masochista by cenic androida na iOSem. Straszna to za malo, potezna kupa ten android, a niestety musze uzywac dosc czesto bo sluzbowy. Co 3 aplikacja nie funkcjonuje jak powinna (brak wielu funkcjonalnosci w zaleznosci od producenta telefonu). Co do Galaxy s4 to jak ktos lubi patelnie przy uchu ktora ma problem z wyswietleniem czarnego koloru to czemu nie. Ja sie pozbylem szybko. Nie twierdze ze Iphone to genialny telefon ale twierdze ze nic lepszego nie wymyslono jeszcze;) chociaz dystan rzeczywiscie sie zmniejsza.

Jed pojechales z tymi drwinami a propos innowacyjnosci iphona... Screen multi touch to nie pasek do przewijania hehe. I kazdy dzis na tym bazuje, samsung przede wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.