Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

I najdroższe :)

Wiem, że miłośnicy andka mają więcej aplikacji i to darmowych, ale pocieszam się , że na iOS jest gorzej z tym niż na WP8 :P

Skąd Ty czerpiesz informacje?

Aplikacje na Ios są zazwyczaj tańsze, szególnie te najpopularniejsze i nadal jest ich najwięcej, a porownania do WP8 nie ma żadnego, choć ja lubie smartfonowy windows, to ceny nieraz kosmiczne, a ilość mizerna.

Edytowane przez Vostokh1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o 820 a wklejasz 920... zdecyduj się.

 

Pisałem o 820 i 920.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual Sim - mam dwie opcje potqierdzone: HTC Desire 500 albo Alcatel 6030D. Za HTC przemawia jakosc lecz nie ma kamery z przodu (tbh nie wiem czy potrzebuje). Alcatel extra lecz nie ma mozliwosci rozszezenia pamieci (standard to 16MB lecz w moim S3 po 20 miesiacach uzywam 6MB). Sprawdzam jeszcze Lenovo S820 lecz z tym moze byc krucho. Ktos mial, uzytkuje, dotykal? Poza 6030 nie moge dotknac niczego innego (ok 8008D widzialem ale jest ogromne).


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Za HTC przemawia jakosc lecz nie ma kamery z przodu (tbh nie wiem czy potrzebuje).

Jakość czego? To taki sam plastikowy telefon jak Alcatel. w HTC plecki są z połyskiem co IMO potęguje raczej uczucie badziewia :)

Na plus HTC na pewno wersja systemu android, czyli 4.2 - Alcatel ma 4.1.1 ale system jest fantastycznie zoptymalizowany przez chińczyków.

W porównywarkach też wychodzi, że Alcatel lepszy. Nie wiem jak sprawuje się wersja D, bo mam X i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Zrootowałem go, wywaliłem niepotrzebne aplikacje, wgrałem rosyjskiego Yandex launchera i telefon zapierdziela jak przecinak. Na stocku tez chodzi rewelacyjnie, ale procesy niepotrzebnych aplikacji w tle jadły za bardzo baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

cook, nie musisz tu wchodzić i czytać.

W czym jest problem, bo nie rozumiem?

Załóż płodny, merytoryczny temat na forum i tam się wykaż, a nam pozwól kontynuować rozmowę bez Twoich wstawek o wymiocinach.

To czego każdy oczekuje od telefonu to jego prywatna sprawa i drugiemu nic do tego. Jeśli Ci styka, że Ci dzwoni to cudownie. Innym jak widzisz nie.

Jeśli więc nie masz nic do powiedzenia w temacie to się nie wypowiadaj.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEMAT ZEGARKOWY NA FORUM ZEGARKOWYM?Zartujesz chyba,koty,kurtki z Lidla ,pralki ,rowery i inne duperele tu prym wiodą.......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koty,kurtki z Lidla ,pralki ,rowery i inne duperele tu prym wiodą.......

Masz jakieś dane na poparcie tej opinii? Bo opierając się na liczbach:

Dział "Po Godzinach" - 2000 tematów

Działy pozostałę, czyli zegarkowe - ponad 50.000 tematów.

Czyli dział po godzinach zajmuje to jedynie 4% wszystkich tematów.

 

No prym wiedzie jak cholera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dane na poparcie tej opinii? Bo opierając się na liczbach:

Dział "Po Godzinach" - 2000 tematów

Działy pozostałę, czyli zegarkowe - ponad 50.000 tematów.

Czyli dział po godzinach zajmuje to jedynie 4% wszystkich tematów.

 

No prym wiedzie jak cholera :D

By zetrzeć ten uśmieszek z twarzy proszę podać mi choć jeden z wydzielonych tematów z 2,400 wpisami merytorycznymi poza oczywiście deptakiem dla lansu zwanym "jaki zegarek masz dziś chwalipięto....."


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość czego? To taki sam plastikowy telefon jak Alcatel. w HTC plecki są z połyskiem co IMO potęguje raczej uczucie badziewia :)

Na plus HTC na pewno wersja systemu android, czyli 4.2 - Alcatel ma 4.1.1 ale system jest fantastycznie zoptymalizowany przez chińczyków.

W porównywarkach też wychodzi, że Alcatel lepszy. Nie wiem jak sprawuje się wersja D, bo mam X i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Zrootowałem go, wywaliłem niepotrzebne aplikacje, wgrałem rosyjskiego Yandex launchera i telefon zapierdziela jak przecinak. Na stocku tez chodzi rewelacyjnie, ale procesy niepotrzebnych aplikacji w tle jadły za bardzo baterię.

Dzieki Jash za posumowanie - dam znac co kupilem. Nie wiem tylko czy dam rade go zrootowac (rozumiem ze wgrywasz nowy BIOS???).


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zetrzeć ten uśmieszek z twarzy proszę podać mi choć jeden z wydzielonych tematów z 2,400 wpisami merytorycznymi poza oczywiście deptakiem dla lansu zwanym "jaki zegarek masz dziś chwalipięto....."

Jeśli dla Ciebie liczą się posty, to inna statystyka - w dziale "Po Godzinach" odpowiedzi jest 100k. W pozostałych działach jakieś 700k. Czyli offtop stanowi, bo ja wiem, jakieś 15% ogółu. Czyli to nadal nie jest ten Twój "prym" :D.

 

Po prostu nie potrafisz zrozumieć, że wśród ludzi interesujących się zegarkami są też tacy, którzy mają inne zainteresowania. Założyli osobny temat, w którym dyskutują, nieprzeszkadzając nikomu, a Ty wpieprzasz się z buciorami do tego tematu byle nasmrodzić. A sam aktywnie piszesz w jakimś temacie "o d*pie maryny", który też jest o niczym. Podwójne standardy zawsze są złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By zetrzeć ten uśmieszek z twarzy proszę podać mi choć jeden z wydzielonych tematów z 2,400 wpisami merytorycznymi poza oczywiście deptakiem dla lansu zwanym "jaki zegarek masz dziś chwalipięto....."

 

 

Tu masz merytoryczną prawdziwą realcję z sytuacji z życia wziętej

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/94400-potrzebna-pomoc-nietypowa-pro%C5%9Bba-kurtka-lidl-ch%C5%82opi%C4%99ca/page-2?do=findComment&comment=1044017

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzieki Jash za posumowanie - dam znac co kupilem. Nie wiem tylko czy dam rade go zrootowac (rozumiem ze wgrywasz nowy BIOS???).

Bios?

Nie. Root to konto użytkownika z pełną kontrolą nad systemem. Normalnie tego nie masz.

Problemów mieć nie powinieneś, bo teraz jest taka aplikacja Framaroot, którą instalujesz w telefonie, klikasz dwa razy, rebbot i po sprawie. Pytanie, czy root będzie Ci potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie liczą się posty, to inna statystyka - w dziale "Po Godzinach" odpowiedzi jest 100k. W pozostałych działach jakieś 700k. Czyli offtop stanowi, bo ja wiem, jakieś 15% ogółu. Czyli to nadal nie jest ten Twój "prym" :D.

 

Po prostu nie potrafisz zrozumieć, że wśród ludzi interesujących się zegarkami są też tacy, którzy mają inne zainteresowania. Założyli osobny temat, w którym dyskutują, nieprzeszkadzając nikomu, a Ty wpieprzasz się z buciorami do tego tematu byle nasmrodzić. A sam aktywnie piszesz w jakimś temacie "o d*pie maryny", który też jest o niczym. Podwójne standardy zawsze są złe.

W takim razie -serdecznie przepraszam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do telefonów.

Ja nie jestem zaprzysięgłym zwolennikiem żadnego systemu operacyjnego.

Obecnie korzystam równocześnie z IP4 oraz LG920 3D.

LG miał zastąpić IP4 ale jakoś nie mogę się do niego w 100% przekonać.

Powodem jest to,że jak przeglądam net i chcę kliknąć jakąś "linijkę" tekstową to bardzo często jest brak precyzji

i w konsekwencji klikam co innego i to mnie strasznie wkurza.

W IP4 przeglądanie netu jest o wiele przyjemniejsze ze względu na precyzje i błyskawiczne,intuicyjne powiększanie

wybranego obszaru.

Czy jest na rynku jakiś telefon z Androidem który pod wspomnianym względem dorównuje Iphonowi bądź go przewyższa ?

Pytam tylko dlatego,że chętnie zmnieniłbym na coś nowszego ale nie na siłę.

Tel ma być łatwy i przyjemny w użytkowaniu ma się nie psuć i robić dobre fotki.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

iPhone zawsze słynął ze świetnego ekranu dotykowego. To co Ty zaobserwowałeś na swoim LG przyznam, że mi jest zupełnie obce. W swoich telefonach z androidem nie miałem takich problemów, ale ja, przyznam szczerze, raczej mało korzystam z przeglądarki w telefonie.

Nie wiem, czy jest jakiś lepszy andek. Musiałbyś przejść się po sklepach i przetestować kilka smartfonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno zrobię choć może znajdą się osoby które podpowiedzą na jakie modele zwrócić szczególną uwagę.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spotkałem telefonu  który by byl dla mnie w 100% precyzyjny jezeli chodzi o klikniecie.. chyba ze masz zainstalowaną opere mobile, w której jedno klikniecie w dany obszar go poprostu powieksza do takich rozmiarów by kolejne klikniecie powodowało otwarcie tego czego oczekujesz. W innych przegladarkach to loteria - im wiekszy ekran tym mniejsza... chyba ze korzystasz z powiekszenia - które to jest w kazdej przegladarce i dopiero potem klikasz co trzeba.  Rysiki aplowskie tez tutaj niebardzo pomagają..  bo probowałem... Wygodnei to mi sie klika na 7` w tablecie, ale i tak przyjemniej jest myszką :D 



  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,że przeglądając np. wp.pl wersję nie mobilną dwuklikiem powiększam wybrany obszar i bezbłędnie trafiam tam gdzie chcę po jednym kliknięciu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to,że przeglądając np. wp.pl wersję nie mobilną dwuklikiem powiększam wybrany obszar i bezbłędnie trafiam tam gdzie chcę po jednym kliknięciu.

 

Masz 100% racji. Każdy kto miał Iphone to wie że czułość ekranu jest niesamowita i jest to inna jakość czułości niż w tel z Androidem czy WP. Możesz precyzyjnie kliknąć najmniejszą literkę na ekranie co jest niemożliwe na innych ekranach.

Moim zdaniem krytykować Iphone mają prawo tylko Ci którzy ten telefon posiadali minimum miesiąc.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak jest w LG ale ja we wszystkich tel wtedy trafiałem... bo powiekszenie jest tak duze ze trudno nie trafic.. gorzej z dwuklikiem - ten czasem zamiast powiekszyc zareaguje jakbym cos kliknał i wchodzi "w to cos" ;) - i takie cos mialem na kazdej dotykówce gdy powiekszałem obszar w którym jest duzo "przycisków" bez wzgledu na marke/model.  Problemem o jakim piszesz moze byc nie dotyk a szybkosc telefonu czy wczytywania strony po powiekszeniu - która jest niezgrana z Twoją szybkoscią ;) stad mozesz nietrafiac


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. gorzej z dwuklikiem - ten czasem zamiast powiekszyc zareaguje jakbym cos kliknał i wchodzi "w to cos" ;) - i takie cos mialem na kazdej dotykówce gdy powiekszałem obszar w którym jest duzo "przycisków" bez wzgledu na marke/model. 

W IP4 sytuacja o której piszesz zdarza się niezwykle rzadko.

 

Tak czy siak nie ma co deliberować.

Muszę się pobawić kilkoma modelami i może coś mi przypadnie do gustu.

Moje LG niby najwyższy model ale z przed ponad dwóch lat a w tej dziedzinie to ze dwie epoki :P i nowe modele niekoniecznie z tej półki

mogą być o wiele przyjemniejsze w obsłudze.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chyba ze masz zainstalowaną opere mobile, w której jedno klikniecie w dany obszar go poprostu powieksza do takich rozmiarów by kolejne klikniecie powodowało otwarcie tego czego oczekujesz. W innych przegladarkach to loteria - im wiekszy ekran tym mniejsza... chyba ze korzystasz z powiekszenia - które to jest w kazdej przegladarce i dopiero potem klikasz co trzeba.  

W Chrome na Nexusie i9250 działa to dokładnie tak samo. Jeśli klikniesz w powiedzmy link napisany drobną czcionką i zrobisz to precyzyjnie to przejdziesz do wybranego adresu. Jeśli natomiast dotknięcie wykonasz nieprecyzyjnie to otworzy się małe okienko powiększenia tego obszaru i pozwoli Ci sprecyzować co dokładnie chcesz kliknąć. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.