Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zachowa się cena 4s pod wpływem premiery budżetowej wersji iPhona 5

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalk 4

Wchodzą dwa modele to i ceny 4s sukcesywnie spadną o dwa modele- 3gs.

Szczególnie że 5 i 4s przestaną produkować.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Orientujecie się, czy Ajfony z Orange mają jakieś śmieci?

Wysłali mi info, że mogę już przedłużyć umowę. Jest u nich taka opcja zakupu lepszego smartfona na raty.

W przypadku 5 wychodzi abonament 129zł z czego 69zł jest opłatą za 5. Umowa na 30 miesięcy, więc w sumie wychodzi, że za Japko zapłacę 2070zł za 16GB a to prawie 800zł mniej niż w sklepie Apple.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz poprosić kogoś na działalności? Vat i podatek i wychodzi ponad 30% taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie mam nikogo, a oferta dotyczy przedłużenia na moich dwóch kontach w Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób po aktualizacji eSki wróciło z JB do ICS. W przypadku modelu P aktualizacja wyszła na plus i to bardzo, w przypadku S sie nie udało. Miała wyjść jakaś łatka od Sony, instalowałeś już?

 

Update .200 był totalnie skopany, ale Sony niby poprawiło w .96 jednak moim zdaniem ICS był najlepszy. Nigdy bym nie robił update do JB ale chciałem mieć google now ehhh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy Ajfony z Orange mają jakieś śmieci?

Wysłali mi info, że mogę już przedłużyć umowę. Jest u nich taka opcja zakupu lepszego smartfona na raty.

W przypadku 5 wychodzi abonament 129zł z czego 69zł jest opłatą za 5. Umowa na 30 miesięcy, więc w sumie wychodzi, że za Japko zapłacę 2070zł za 16GB a to prawie 800zł mniej niż w sklepie Apple.

 

129zł abonamentu ? Po co ? W hayah masz abonament 29zł a w nim nielimitowane rozmowy. No z jakimś tam internetem może z 60zl byś zapłacił. Ale 129 ?? To już chyba nie te czasy....

U operatorów nie opłaca się brać drogich smartfonów. Na allegro nówkę Iphone 5 kupisz za 2300zl  z polskiej dystrybucji. Bez abonamentów i zobowiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany to na bazarku wystawiłem nową Nokię Lumia 620, białą mydelniczkę z Plusa za 6 stówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

129zł abonamentu ? Po co ? W hayah masz abonament 29zł a w nim nielimitowane rozmowy. No z jakimś tam internetem może z 60zl byś zapłacił. Ale 129 ?? To już chyba nie te czasy....

U operatorów nie opłaca się brać drogich smartfonów. Na allegro nówkę Iphone 5 kupisz za 2300zl  z polskiej dystrybucji. Bez abonamentów i zobowiązań.

129zł to nie abonament, ale abo plus opłata za telefon. Abo wychodzi 60zł w tym 700 minut do wszystkich, do Orange free i 1GB internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

129zł to nie abonament, ale abo plus opłata za telefon. Abo wychodzi 60zł w tym 700 minut do wszystkich, do Orange free i 1GB internetu.

 

A przepraszam, nie doczytałem. Mimo wszystko średnia oferta. Chcesz się pchać w Orange ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5 wypada z produkcji - nie ma co się spieszyć. Na pewno będzie taniej.

Najlepszą formą nogocjacji, jest wysłanie wypowiedzenia. Telefon może być o 30% tańszy.

 

Bez JB, ios w porównaniu do androida jest niepełnosprawny.

ios7 nowości zaczerpnął z androida...

Do tego wąski ekran.

Gdyby nie wykonanie to szkoda by było pieniędzy...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzicie w temacie, więc zapytam.

Jakiego operatora wybrać, średnio 300 min miesięcznie na rozmowy + 50 smsów, oferta dla firmy ?

Telefon będzie używany w większości do robienia zdjęć i tutaj pytanie, co wybrać, najlepiej jak najtaniej.

Internet będzie rzadko używany, ale z 300 mb mogłoby być.

 

Przeglądałem ofertę t-mobile oraz play, ale jest mały wybór telefonów.

Przy umowie bez telefonu, nie ma aż tak dużej oszczędności u w/w operatorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrzanić prestiż i wziąć abonament bez telefonu w Heyah ( łącza T-Mobile więc najlepszy zasięg) . Telefonik kupić na wolnym rynku. Jak fotki to najlepiej iphone od 4S wzwyż, ewentualnie Samsung Galaxy S4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzicie w temacie, więc zapytam.

Jakiego operatora wybrać, średnio 300 min miesięcznie na rozmowy + 50 smsów, oferta dla firmy ?

Telefon będzie używany w większości do robienia zdjęć i tutaj pytanie, co wybrać, najlepiej jak najtaniej.

Internet będzie rzadko używany, ale z 300 mb mogłoby być.

 

Przeglądałem ofertę t-mobile oraz play, ale jest mały wybór telefonów.

Przy umowie bez telefonu, nie ma aż tak dużej oszczędności u w/w operatorów. 

Jeśli głównie do zdjęć to zdecydowanie z niższej półki cenowej Lumia 808 (tyle, że to symbian), aparat bije na głowę wszystkie jabłuszka.

 

Z tańszych opcji, Sony Xperia V lub L

Edytowane przez lukasz91rze

"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 808 jest obecnie trudno dostępna, a cena w granicach 1500 zł nie jest zbyt atrakcyjna ;)

Nokia 920 lub HTC One wydają się ciekawe, jednak ceny nadal są zbyt wysokie, to nie będzie telefon dla mnie, więc budżet jest ograniczony.

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat w HTC One jest tragiczny, wiem, posiadałem :)


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na allegro jest kilka nowych 808, może uda się kupić taniej jednak ;)

 

Aparat w HTC One jest tragiczny, wiem, posiadałem :)

 

To nie wiedziałem, sugerowałem się ilością Mpix i tym, że jest to topowy model HTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sugerować się ilością megapikseli wybierając telefon :)

 

Tutaj dużo większe znaczenie ma sensor światłoczuły i ogniskowa. Poza tym, nie ma co się oszukiwać, najlepsze opcje sztucznej poprawy jakości obrazu oferuje na dzień dzisiejszy android.

Edytowane przez lukasz91rze

"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A przepraszam, nie doczytałem. Mimo wszystko średnia oferta. Chcesz się pchać w Orange ?

Zasadniczo to chciałbym uciec :D no ale jak dadzą coś w dobrej ofercie to kto wie. Jedyne co odpycha to fakt brandowania przez Orange telefonów. Dlatego też zawsze kupuję normalnie w sklepach lub allegro.pl

 

Aparat w HTC One jest tragiczny, wiem, posiadałem :)

Ja nie posiadałem, ale z fotek które są w sieci wychodzi, że jest OK. Wrzucałem chyba nawet tu w temacie porównanie.

 

To nie wiedziałem, sugerowałem się ilością Mpix i tym, że jest to topowy model HTC.

To, że topowy model HTC to się zgodze, ale jeśli chodzi o ilość pikseli to nie wiem jakim cudem się sugerowałeś tym parametrem skoro telefon ma 4mpix :) oczywiście pomijam technologię, piszę o suchych faktach na papierze, bo faktycznie tam jest 12mpix ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób po aktualizacji eSki wróciło z JB do ICS. W przypadku modelu P aktualizacja wyszła na plus i to bardzo, w przypadku S sie nie udało. Miała wyjść jakaś łatka od Sony, instalowałeś już?

 

 

Łatka jest ale jeszcze nie na wszytkie brandy.. poprwila 80% bledów,, niestety z diodą wciaz bug jest....  tak to juz jest jak ktos wrzuca nowy niesprawdzony system byle by miec najnowszy.. na ICS smiga wszystko dobrze i wcale  nie wolniej.. zato bez bugów.. no ale to andek 4,0 wiec "archaizm"  :P     

 

Ja siedze wciaz na ICS, i nie widze sensu zmiany... chociaz kumplowi bateria na łatce trzyma prawie 2x dłuzej niz na ICS.. ale zato bug z dioda mnie zniecheca. Mam tableta na zelku.. i .. ? andek jak andek.. jak zapchasz to zamuli.. :P  wroccie sobie do ICS i bedzie malinka


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie na SXP była przepaść między ICS, a JB na korzyść JB. Dłużej działająca bateria, płynność i poprawione kilka błędów. Dodam, że miałem soft od Plusa, bo ten czysty od Sony w JB też niektróym nie najlepiej działał.

Na Alcatelu mam od nowości Żelka, którego Chińczycy zoptymalizowali w sposób idealny. Chodzi dużo lepiej niż w Sony, może ich nakładka nie jest tak ładna, ale i tak korzystam z zewnętrznego launchera. Następnego Androida też zdecydowanie wybiorę od Chińczyków. Oppo, Xiaomi, Huawei lub coś z nowości Alcatela, bo po targach IFA zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja musialem wydac [prawie 30 pln w sklepie google by eSka zaczela sie zachowywac jak telefon z 2 rdzeniami... zamulała momentami strasznie.. bo andek sobie zwalniał pamiec ubijajac kontakty.. i glowna funkcja telefonu właczala sie kilka sekund.. a durny FB byl caly czas aktywny.. heh .  Samsung ma lepiej nakładke zoptymalizowaną.  Ale po ingerencji w kilka apek i nowego lauchera  eSka chodzi jak rakieta i to bez rota.  

 

Niestety za pol roku moze byc inaczej, bo corazwięcej apek z google play wymusza "siedzenie" w tle.. no i niedlugo andek nie bedzie miał co ubijac by zwolnic ram, a jak ubije to zaraz zamuli go ponowne odpalanie programów.. i lipton.

 

W tablecie tez mam chinola.. zelka i działa super.. ale zato bez rota i.. co z tego ze mam duzą karte SD jak nie moge na niej nic zgrac.. - to minus andkow zablokowanych - tutaj dlatego eSka i rozwiązanie z wbudowana karta pamieci rządzi

 

alcatel poki co dla mnie odpada - potrzebuje telefonu ktory nagrywa w FHD :)  do konca umowy mam 1,5 roku i spokojnie wystarczy mi eSka majac tableta.

 

A i co najwazniejsze.. zauwazylem ze androidowi jaki by nie byl  - jezeli nie chcemy aktualizowac (czyli srednio co pol roku) nalezy zrobic wipe i  mamy to samo co po przejsciu na nowy system.. na kolejne poł roku :)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli chodzi o niechciane aplikacje w tle....polecam jednak zrootować i zainstalować z PlayStore aplikację Greenify.

Na chwilę obecną FB czy Twitter, Skype to aplikacje już preinstalowane w systemie i trzeba je usuwać po root'cie albo zatrzymywać procesy takimi aplikacjami jak właśnie Greenify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

No i wszystko jasne od dziś już mamy dwa modele IP 5C i 5S. Najlepsze jest to że cena 4S już spadła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne od dziś już mamy dwa modele IP 5C i 5S. Najlepsze jest to że cena 4S już spadła :)

 

Gdzie spadła ?

 

Niestety nowe iphony to dowód na zadyszkę Apple. Mało zmian, oczekiwałem choćby delikatnie szerszego ekranu dotykającego niemal krawędzi telefonu. Nic z tego. Poprawili kapkę aparat , nowy procek ( kto bedzie wykożystywał jego moc ? ) i czytnik lini papilarnych ( to akurat duży plus ) pod warunkiem że ten czytnik będzie bezawaryjny.

 

Generalnie nic czego nie była by w stanie zrobić konkurencja. Kwestia tygodni jak czytników użyją też inni producenci.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.