Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Pytam, bo Marcinowi zależało na dobrym a z tego co pisał (a co wyczytał w sieci) nie jest najlepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się posiadaczem Nexus 4. Powiem Wam, że jestem wymagający jeśli chodzi o smartfony ale ten telefon jest po prostu świetny!.

To chyba jedyny telefon z Androidem który podczas używania ma szybkość i reakcję Iphone. Szczerze polecam!

 

Bo masz tam czystego Androida bez zbędnych zamulaczy. Dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja corka 4,5 roku ;) ma straszne ciagoty do mojego sfona. Wiadomo czym to sie moze skonczyc. Wiem ze na wm8 jest cos takiego jak profil dla dziecka gdzie nie mozna zadzwonic skasowac czy poprzestawiac itp. Czy znacie jakis sposob na zrobienie czegos podobnego na andoidzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stałem się posiadaczem Nexus 4. Powiem Wam, że jestem wymagający jeśli chodzi o smartfony ale ten telefon jest po prostu świetny!.

To chyba jedyny telefon z Androidem który podczas używania ma szybkość i reakcję Iphone. Szczerze polecam!

 

No zobaczymy jak będzie z jego prędkością za kilka miesięcy : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was telefon z Bada OS ?? Wie ktoś może dlaczego przeglądarka w tym telefonie ma problem z wejściem na stronę facebook ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No zobaczymy jak będzie z jego prędkością za kilka miesięcy : )

A co ma się wydarzyć za kilka miesięcy? Piotrek, jak śledzisz poczynania Androida to powinieneś wiedzieć, że obecne wersje nie działają jak kiedyś. Używałem Sony Xperia P pół roku, bez resetu i formatu itp., 35 zainstalowanych aplikacji i zero spadku wydajności. O czym Ty piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie zauważyłem żadnych spadków prędkości w Nexusie przez niecały rok użytkowania, a używam sporo.. Nexus 4 jak za swoją cenę jest świetny, czasami przy bardziej wymagającej grze się grzeje no i ta nieszczęsna bateria..


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie zauważyłem żadnych spadków prędkości w Nexusie przez niecały rok użytkowania, a używam sporo.. Nexus 4 jak za swoją cenę jest świetny, czasami przy bardziej wymagającej grze się grzeje no i ta nieszczęsna bateria..

 

Bateria wytrzymała mi dziś 1 dzień. No ale trochę się bawiłem telefonem i wifi 60% czasu włączone. Duży wyświetlacz to dużo baterii znika norma. Tego nie pokonamy w nowoczesnych telefonach. Barierą jest technologia wytwarzania baterii.

Po 2 dniach moja opinia nie uległa zmianie świetnie się pracuje na tym telefonie. Aparat foto jednak z kolorystyką zdjęć na bakier. Sceny nie są tak nasycone jak być powinny. Ale jako robocza zabawka jest OK. Zdjęcia wykonuje szybko, ostrzy także całkiem sprawnie. Optyka leży to tutaj upatruję sprawę kolorów zdjęć. Ale jaka cena taki telefon , na pewno zabawka warta swojej ceny. Byłby lepszy aparat to cena była by ze 300zl wyższa. Telefon mam cały czas ofoliowany ale strasznie kusi mnie zdjąć te folijki bo tył telefonu jest naprawdę urodziwy. Trzymając go w łapie po prostu czuć że dużo wytrzyma i że jest solidny. Czego nie mogę powiedzieć o np. Samsungach.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, wrzucisz jakieś przykładowe strzały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma się wydarzyć za kilka miesięcy? Piotrek, jak śledzisz poczynania Androida to powinieneś wiedzieć, że obecne wersje nie działają jak kiedyś. Używałem Sony Xperia P pół roku, bez resetu i formatu itp., 35 zainstalowanych aplikacji i zero spadku wydajności. O czym Ty piszesz?

 

Nie używam Androida ale dużo osób które znam (i zachwalają ten system) po dłuższym czasie stwierdza, że niby spoko system ale muli strasznie.

Być może tak było w starych systemach tak jak piszesz.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To było kiedyś :) miałem tak na HTC Hero. No, ale to było dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bateria to problem większości współczesnych smartfonów, u mnie średnio ciągnie 16-18 godzin. 

Z tą solidnością bym nie przesadzał, upadł mi na podłogę i miałem małą pajęczynkę z tyłu, a ostatnio zaliczyłem glebę motocyklem i nexus mocno oberwał, od tego czasu tylni panel trzyma się na taśmie bo inaczej by mi się wykruszył i aparat przestał działać... 

Czekam na nexusa 5, może poprawią baterię i aparat i będzie miodzio. :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lumii 820 weszla kilka dni temu aktualizacja i bateria zaczela trzymac 2dni. Na czuwaniu lezal przez weekend, Malo używany, ladowany w piątek rano a teraz na nim pisze a baterii ma pól :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Trzymając go w łapie po prostu czuć że dużo wytrzyma i że jest solidny. Czego nie mogę powiedzieć o np. Samsungach.

Sam użytkuję Samsunga i uważam że z ich wykonaniem wcale nie jest tak żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam użytkuję Samsunga i uważam że z ich wykonaniem wcale nie jest tak żle.

 

Ja również - SGS II, ponad 2 lata, bezawaryjnie i nie widzę potrzeby jego wymiany na coś nowszego - jest optymalnie ergonomiczny.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Dostałem ace 2 na już wgranym androidzie 4.1.2, aparat wymagał karty pamięci, więc wsadzilem 2gb i stwierdził że ma za mało miejsca. Z racji tego, że aparat jest dla mnie niezbędny, wgralem 4.2.2 vanilla rootbox z nadzieją że będzie to dopracowany rom i błąd zniknie. Niestety, wciąż jest to samo, wrzucam screen o co chodzi (można ustawić ostrość ale zdjęcia nie da się zrobić.). Kamera i panorama również nie działają. Czekam na waszą pomoc, pozdrawiam!

9esury3u.jpg

Edytowane przez witkacy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android przeznaczony dla tego urządzenia ? Chyba zdajesz sobie sprawę, że Android mimo tej samej wersji jednak nierówny. Jeżeli TAK, to kombinuj z pamięciami, żeby wykluczyć usterkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ja mam ace 2 z jb 4.1.2 i nie potrzebuję żadnej karty pamięci do używania aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko zależy od tego, jak ustawimy w aparacie miejsce do zrzucania zdjęć. Domyślnie jest telefon, można przestawić na kartę pamięci.

@witkacy7: rozumiem, że karta, którą wsadziłeś do telefonu, była pusta? Może jakiś ukryty folder zajmuje miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poradzilem sobie włączając w ustawieniach opcję "użyj zewn". W ace 2 oficjalnie jest 4gb pamięci wewnętrznej, w rzeczywistości jest 1,1gb i u mnie jest wszystko zajęte co do bajta, też macie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poradzilem sobie włączając w ustawieniach opcję "użyj zewn". W ace 2 oficjalnie jest 4gb pamięci wewnętrznej, w rzeczywistości jest 1,1gb i u mnie jest wszystko zajęte co do bajta, też macie tak?

Nie do końca ;) Po prostu bez roota aplikacje są przechowywane w pamięci telefonu. Na karcie pamięci można zapisywać tylko fotki, muzykę i filmy.

Jeśli chcesz komfortowo używać akurat Ace to bez roota raczej się nie obejdzie. Jeśli masz pełną pamięć wewn telefonu to zamuła jest praktycznie gwarantowana.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie, pliki .zip z systemem, gapps i wifi fix mam wrzucone na karte pamieci. Jest tam jeszcze tylko folder clockworkmod. Czy przy zmianie tej karty pamieci na inna musze skopiowac wszystkie pliki z obecnej? Pliki .zip sa do czegos potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.