Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to model sprzed prawie roku :)

Może i nie nowość, ale nadal dobry. Czy warto go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak lubisz WP8 to zdecydowanie tak. Parametry przy tej cenie doskonałe. Jedyne co może być słabe to ponoć szybko wycierające się plecki telefonu. Na szczęście są "zdejmowalne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem preorder na Go Clever Quantum 4. Za 289zł myślę, że dobry interes. Szkoda tylko tej kiepskiej baterii i aparatu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Złożyłem preorder na Go Clever Quantum 4. Za 289zł myślę, że dobry interes. Szkoda tylko tej kiepskiej baterii i aparatu :/

Zastanawiałem się, czy by go nie wziąć żonce, ale jednak odpuściłem bo jego jedyną zaletą jest cena.

 

czyli mam teraz dwóch kandydatów ZTE V987 vs Samsung ATIV S

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7027/6532/0/0/

 

Teoretycznie podobne, ale parametry delikatnie na korzyść Ativ S plus to, że masz system który będzie działał perfect, no ale to jednak WP8 i możliwości względem Andka słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie Andek nie przemawia, ale to nie dyskusja o gustach,

mam WP8 na L820 i sobie chwalę,

jedno na co chcę zwrócić uwagę, że Sam ATIV S dostępny na rynek PL/UE ma na 90% 16GB czyli 12GB dostępnych dla Usera.

a teraz pytanie do WAS, skoro platforma ta sama np WP8 to dlaczego na ATIV S nie ma nawigacji HERE+(nawigacja) ? mam rozumieć, że sklep jest spersonalizowany pod producenta i rozpoznaje jakie urządzenie się z nim łączy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 Jak używałem WP8 to tak właśnie było z aplikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku używam Blackberry 9900 rewelacja zero problemów z oprogramowaniem no i funkcja bis  e-maile rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto wracać z androida 4.2.2 vanilla rootbox do oficjalnego 2.3.6 gingerbread na Galaxy Ace 2? Denerwują mnie te błędy i niedociągnięcia, chcę stabilny system, do zdjęć, internetu, tapatalk ewentualnie jakiś komunikator - to moje wszystkie wymagania. 2.3.6 da radę, nie będzie żadnych błędów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto wracać z androida 4.2.2 vanilla rootbox do oficjalnego 2.3.6 gingerbread na Galaxy Ace 2? Denerwują mnie te błędy i niedociągnięcia, chcę stabilny system, do zdjęć, internetu, tapatalk ewentualnie jakiś komunikator - to moje wszystkie wymagania. 2.3.6 da radę, nie będzie żadnych błędów?

 

Ja mam Ace 2 na 2.3.6 i jest bardzo ok. Wersja 4 na ten telefon to jakiś żart.Wracaj i się nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanje teraz jakiego 2.3.6 wgrać i w jaki sposób? :-) komputer w ogóle nie widzi Ace 2 przez USB, stało się to nagle, bo kiedyś widział. Obecnie przy podpięciu telefonu kablem USB do komputera tylko się laduje. Co w takim wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pojawił sie nowy gracz wśród smartfonów ze średniej półki: LG L9 II, czekam teraz na przykładowe zdjęcia wykonane tym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cześć, pojawił sie nowy gracz wśród smartfonów ze średniej półki: LG L9 II, czekam teraz na przykładowe zdjęcia wykonane tym telefonem.

Za cenę D605 to zdecydowanie wolę Nexusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem w tym temacie na post z innego tematu żeby tam nie zaśmiecać :)

 

Wiesz nie wydaje kasy na jedyne w swoim rodzaju oprogramowanie więc starcza mi na luźne gacie ;)

To Ty próbujesz wpierać, że jakieś oprogramowanie jest jedyne słuszne.

Po prostu jednym pasuje android, innym ios, a jeszcze innym coś innego.

Dla mnie android to całkowita porażka tak jak porąbana moda na wszystko mające smartfony, których prawie nikt nie wykorzystuje nawet w 10%. Chcąc nie chcąc muszę kupić smartfona, bo porządnych telefonów niestety już nie sprzedają.

Jak mam kupić smartfona to zdecydowanie wolę jabłko bo ios u mnie się sprawdził i nie wiesza się co 5 minut. W sumie to przez 2 lata miałem chyba tylko 3 zawieszenia i to nie całego systemu, a jedynie poszczególnych programów (piszę o Ipadzie).

Kolega z pracy w ostatnim czasie zaspał już trzy razy bo android mu się wysypał i budzik nie zadzwonił :blink:

Z kolei u żony android nie zawiesza się (telefon ma około pół roku), ale smartfona używa tylko do telefonowania i sms, nie ma wgranego żadnego dodatkowego oprogramowania poza tym, które było fabrycznie.

Jak komuś odpowiada android to niech się nim cieszy i nie zawraca d*py innym, że ios jest do bani, że ktoś przepłaca za Apple itd. Zwłaszcza, że tego ios pewnie nigdy nie miał, ale to taka święta wojna więc trzeba krytykować dla zasady ;)

 

Ps. Gdyby ktoś miał na sprzedaż ten przepłacony sprzęt na beznadziejnym systemie (Iphone 4s) to chętnie kupię. Najlepiej nowy z polskiej dystrybucji.

Inne modele mnie nie interesują, bo 4 z tego co czytałem trochę odstaje od 4s pod względem szybkości, a 5 jest już dla mnie za duża.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie obejrzałem na YT kilka filmików z Moto X w roli głównej :wub:

 

Mam nadzieję, że zawita do UE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie ma ma co liczyć...

Po cichu i tak mam nadzieję, że może jednak :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No ja dokładnie tak samo. Ostatecznie wyjeżdżam do USA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zamiar lepiej zapoznać się z ios, bo do tej pory miałem same androidy. Pytanie mam tylko do posiadaczy iphonów czy duża jest przepaść pomiędzy 4s a 5? Wielkość wyświetlacza na razie zostawmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash nie ma co przesadzać :D, może nowy Nexus okaże się ciekawą alternatywą. 

Edytowane przez nieśmiałek

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zamiar lepiej zapoznać się z ios, bo do tej pory miałem same androidy. Pytanie mam tylko do posiadaczy iphonów czy duża jest przepaść pomiędzy 4s a 5? Wielkość wyświetlacza na razie zostawmy.

Powiem tylko co wyczytałem i co wdziałem u kolegi odnośnie jakości obudowy. Pierwsze 5 strasznie łatwo się rysowały.

Kolega bardzo dba o telefony, non stop etui, a i tak Iphone szybko złapał ślady użytkowania.

Co do szybkości to mówił, że jest zauważalna różnica.

Dla mnie jednak wielkość tego smartfona jest nie do przyjęcia i dlatego poluję na 4s

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Motorola wycofała się z rynku europejskiego. Na dzień dzisiejszy pozostaje tylko sprowadzenie zza oceanu..


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie. Motorola wycofała się z rynku europejskiego. Na dzień dzisiejszy pozostaje tylko sprowadzenie zza oceanu..

Przy czym jeśli to sprzęt tylko na tamten rynek to chyba u nas nie będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.