Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śmiałem się z kolegą , że niedługo w smartfonie aplikację do dzwonienia będzie trzeba sobie zakupić w AndroidMarkecie za dodatkową opłatą bo standardowo jej nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o lg L9 II, ale znalazłem Xperię T. Wydaje mi się, że w przedziale 1000zł cięzko będzie znalesc coś lepszego.

za 850 zł kupiłem nową Motorolę XT890, która deklasuje oba te modele.

Jestem fanem Motoroli, a obecny model tylko potwierdza, że jest to zasadne.

Rewelacyjne wykonanie, świetna bateria, bardzo dobra jakość rozmów i innych anten, idealne wymiary. Miałem mnóstwo smartfonów (ostatnio LG 4x, Lumię 920, iP4s), ale czuję, ze na dłużej zostanę z Xt890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie coś znowu zaczyna ciągnąć do Sony, konkretnie Xperia T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez chwilę, wykonanie ok, aparat też ok ale miałem problemy z zasięgiem. Ostatecznie sprzedałem, teraz mam SGS3 (co prawda bardzo krótko) i samsung wypada tu na plus. Mam takie osobiste odczucia, że śmiga szybciej, lepsza jakość rozmów i lepszy zasięg. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj, jakby tak aplikację do dzwonienia spakowali arj to komisy gsm miałyby ruch w interesie. Tak 3dyszki od sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło rety, ale pierdoły, widać nie tylko producenci zapomnieli o tak ważnej funkcji jak dzwonienie, która zeszła na psy! Jak widać odbiorcy też łykają jak pelikan!

 

Ee tam.. kiedys telefonów nie bylo a wiedziałes gdzie spotkac znajomych.. zato kamera to był szczyt marzen i kregosłup od niej siadał. Teraz masz kamere ktora schowasz do kieszeni i jeszcze masz mozliwosc komunikacji.. nie widze w tym nic złego czy dziwnego. Ja telefonu komorkowego uzywam z taka sama intensywnoscia jak kiedys stacjonarnego.. - jest on mi zbędny jako telefon przez wiekszosc dni w tygodniu. I cieszę się z tego bo wiem czym grozi uzywanie telefonu komorkowego jako komórki  z przesadą. Ale to juz jest inny temat mało istotny. 

 

Przeciwienstwem smartfonowej rewolucji jest moja zona, ktora ma teraz powazny problem bo padł jej telefon i niebardzo mamy co wybrac - bo ona nie tyle nie chce dotykowego co wrecz go niecierpi.  Skłaniam sie ku BB , tylko nie wiem jak to z ta funkcja internetu teraz jest - kiedys trzbea bylo kupowac u operatora usluge BB, a teraz?? dziala to normlanie ?

 

@Jash ja bym odpuscil Tetke... 1GB ramu sam posiadam w eSce i cienko jest  jesli mocno smartfonujesz ;)  Oczywiscie nie muli nic, ale ubijanie apek, a potem ich ponowne właczanie jest upierdliwe :)  pozatym do androida to ja jednak polecam  tel z wbudowana pamiecia a nie karty SD :) 


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Frytejro - jak kupisz BB do OS7 to musisz wykupić usługę BIS, od OS10 jest normalny pakiet danych.

 

Co do 1GB ramu - miałem Xperię P, działała bardzo płynnie przy zainstalowanych 35 aplikacjach. Poza tym android to linuks, nie windows. Tu pamięć nie wykorzystana jest pamięcią zmarnowaną. Przy 1GB nie widzę sensu ubijania. Jak ktoś chce to zawsze można zrootować i wrzucić Greenify, ale ta appka usypiając żre baterii tyle, że szkoda jej używać.

A co do pamięci wbudowanej - ja jednak wolę z kartą. Miałem dwie Xperie P z wbudowaną pamięcią i były problemy. W Alcatelu nie ma najmniejszych przy karcie SD. Wolę to drugie rozwiązanie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa bo chcialem wlasnie OS7.... bo nie ma qwerty z OS10

 

CO do 1GB ja nie ubijam nic, to wlasnie linux/andek to robi.. tak zarzadza ze w tle działa FB i pare innych apek (to juz pomysl programistów.. stad uwazam ze 1GB to mało bo apki siedza w tle i nie daja sie wylaczac).. wchodząc  w opere i otwierajac 4 zakladki , wracajac do pulpitu , przechodzac do FB, i znow do Opery wszystkie zakladki otwiera na nowo.. bo co? bo braklo ramu po drodze i andek ubil opere bo zajmowala go najwiecej a ze byla uzywana 2 minuty temu a wyszedlem na chwile to zamiast ubic progrm do pogody to ubił opere.. no bo skad mogl wiedziec ze chce ja za chwile znow otworzyc :D  - tych problemów nie mam w tablecie który ma prawdziwe 1GB czyli wolnego zawsze mam ok 350MB przy wszystkich apkach bo tablet nie ma pier**l do dzwonienia ktore zzeraja ram. Przy esce wolnego po calym dniu jest 95-120 (startujesz z 600z hakiem bo reszte zajumja telefoczne bzdety), czyli po odpaleniu programu o pogodzie czy  FB nie ma bata opera zostaje zawsze ubita.  Stad uwazam ze  andek zarzadza jak win  a nie linux - im mu wiecej dasz tym wiecej zezre  :D . Majac Zetke która ma 2GB ramu nie martwie sie o ubijanie opery czy FB i nie musze czekac potem kilka sekund na zaladowanie ponowne.. :)

 

A co do pamieci wbudowanej , u mnie dziala super, w tablecie mam karte i juz rozowo nie jest.. bo ?? bo niekazdą apke da sie zainstalwoac na SD.. wiec co mi z SD 32 czy 64GB, jak tablet ma niecale 10GB wbudowane i  po zainstalowaniu 2 duzych gier jednej mniejszej i kilku podstawowych programow typu klawiatura , mxplayer i jego kodeki  zostaje mi taka mala ilosc wolnego ramu ze aktualizacje nie sa w stanie sie zainstalowac bo brak miejsca na dysku :D :D -  dokladnie tak samo jak w windowsie.. sciagasz cos na dysk D , albo kopiujesz obraz plyty , a ten głab przerywa sciganie mimo iz masz miejsca na 10 takich rzeczy, bo co ? bo na dysku C nie masz na ta jedna , a plik tymczasowy wali najpierw na C a potem na docelowe miejsce .. :D

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Musiałby najpierw kupić iRoot, potem przejsciówkę do iBox, które robi format i aplikację iDeath

Wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszki "odtwórz" w itunes albo jak ktoś nie ma komputera lub kabla to kliknąć palcem(lub rysikiem lub parówką lub k&t@sem) wyzeruj w ustawieniach telefonu. Ale faktycznie w androidzie, jest to łatwiejsze, pierwszy lepszy wirus z android market. Nie dość, że zrobi nam format to jeszcze kopie zapasową zachowa na chińskich serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

.... bo nie ma qwerty z OS10

 

 

...jest :) BlackBerry Q10 oraz Q5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz.. i cena Q5 spadła.. 2 mce temu jeszcze byl nieosiagalny z powodu smiesznej ceny.. to jzu jakis progres jest :)  

 

A jak wogole te BB sie sprawuja? warto w to isc? tak jak mowie moja zona chce z klawiatura zwyklą telefon, myslalem najpierw o nokii, ale potem zoabczylem ze BB ma 2x lepszą rozdzielczosc niz ekran nokii..


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy, używający Q10 twierdzą, że to najlepszy sprzęt na rynku. Są wśród nich i tacy którzy w drugiej kieszeni noszą IP5. Ja nie miałem przyjemności, więc nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam. Kupiłem XT. Porobiłem foty, pograłem w AB net itd. Wytrzymała 15h. Bateria jest mala i tyle. Przeczytałem, że Aktualizacja do 4.1.2 JB przedłuża pracę na baterii. Zaktualizowałem więc z poziomu telefonu. Czy faktycznie przedłuża to jeszcze nie wiem. Aktualizacja natomiast kompletnie spier****a aparat. Obecnie jest dramat na aparacie systemowym, artefakty, kompletnie nie taki balans bieli, biała poświata na zdjęciu.

Ale.... zainstalowałem program Focal do obsługi aparatu i jest SUPER.

 

Na temat motoroli to: dziekuję ale nie: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/motorola-podsluchuje-uzytkownikow-smartfonow,2,3,28444.html

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogę tego potwierdzić, bo korzystając z dobrodziejstw Androida mam customowy rom i dodatkowo pozamrażane sporo apek systemowych

 

No i żeby nie było, że inni mają lepiej - http://niebezpiecznik.pl/post/wiekszosc-telefonow-komorkowych-na-podsluchu/

Edytowane przez ralfbutton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę i poproszę o pomoc.

Mam możliwość przedłużenia umowy, i do wyboru mam: HTC desire X, LG Swift L7 II, Lumia 620, Sony Xperia J. Wyższe modele niestety nie wchodzą w grę, z Samsunga dostępny jest tylko ACE 2, ale chyba jednak go nie chce.

Który z tych kilku wybrać, i ew. dlaczego.

Jeśli jeszcze nie jest za późno to odradzam LG L7II.

Miałem żonie taki kupić ale jak się naczytałem,że traci zasięg podczas ładowania to sobie odpuściłem.

Użytkownicy z android forum piszą,że LG zna problem ale nie bardzo wie jak go rozwiązać.

 

Kupiłem LG L9 i żona jest z niego zadowolona.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci mowie . nie warto tego modelu. Ma jedna podstawowa wadę, która została wyeliminowana w nowszym aczkolwiek tanszym modelu bb9790 - z tego tez wzlegu lepiej wziasc jego. A chodzi o auto focus którego 9900 nie posiada wogole... Chlopaki z RIM to przeoczyli w tym modelu :D , w 9790 jest ten sam aparat ale z AF i ogolnie jest on w zaletach tego modelu jako dobrej jakosci... Niestety w obu modelach  rozdz video to archaizm  640x480 - czyli tylko  do zdjęc :) .


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie używam SGII.

Potrzebny mi jest podgląd maila, czaem GPS, czasem znalezienie czegoś w sieci.

Czytam forum.

Raczej nie słucham muzyki, zdjęcia robię z przypadku [na zasadzie plan lekcji z szyby w szkole].

 

Zależy mi na baterii, żeby trzymała > 1 doba.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Juz Ci mowie . nie warto tego modelu. Ma jedna podstawowa wadę, która została wyeliminowana w nowszym aczkolwiek tanszym modelu bb9790 - z tego tez wzlegu lepiej wziasc jego. A chodzi o auto focus którego 9900 nie posiada wogole... Chlopaki z RIM to przeoczyli w tym modelu :D , w 9790 jest ten sam aparat ale z AF i ogolnie jest on w zaletach tego modelu jako dobrej jakosci... Niestety w obu modelach  rozdz video to archaizm  640x480 - czyli tylko  do zdjęc :) .

 

Wszystko się zgadza. Niestety AF w aparacie to jedyna "przewaga" 9790 nad 9900. Poza tym 9900 jest we wszystkim lepszy :)

 

To może jakieś Q10 ?

Zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9900 - fajny telefon (wygląd, wygodna klawiatura, ekran dotykowy), dobry soft (os v7.1), SŁABA BATERIA

 

9790 - wygląda może gorzej i taniej niż 9900, ale też ma ekran dotykowy, spoko klawiaturę, ten sam soft, i dłużej trzymającą baterię

 

Q10 - wszystko niby ekstra (parametry, wygląd, klawiatura, ekran dotykowy, bateria), ale soft (os v10) rozwala mnie na drobne - może walczę z nim zbyt krótko (od kilku dni mam Z10), ale jak na razie jest masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9900 - fajny telefon (wygląd, wygodna klawiatura, ekran dotykowy), dobry soft (os v7.1), SŁABA BATERIA

Co to znaczy słaba?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie zazwyczaj trzymała 1 dzień, ale czasem zdarzało się w ciągu dnia ładować nawet dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.