Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

wykonanie alcatela jest super. Tak jak pisali koledzy bardzo dobrze wszystko chodzi nic się nie wiesza, system działa tak jak powinien (lepiej niz w samsungach itp). Motka też jest świetnie zrobiona. Do tego ma dobre bebech , działa na andku 4.3 a wstyczniu ma być 4.4. Pamiętaj, że moto to google więc nie będzie problemu z aktualizacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem o cene to można by się martwić gdyby te telefony kosztowały 2-3 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje, miszam. Przyglądnę się jeszcze tej Motorolce. I fakt, nie mam gdzieś z tyłu głowy myśli o odsprzedaży telefonu już w dniu, w którym go kupuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swojej lumii 920 straciłem przy odsprzedaży ponad 1000zl :unsure:  a miała chyba z 4 miesiące.

Nigdy już nie kupię Nokii...kiedyś byłem wiernym fanem ale przyszedł kres.

 

Najlepsza inwestycja to oczywiscie iphone, jest drogi ale i najlepiej trzyma cenę.

 

Taki Alcatel bazowo już jest atrakcyjny cenowo więc nawet jak straci połowę na wartości po roku to i tak będzie to znacznie mniej niż straci Nokia.

 

U mnie w domu telefonów raczej się nie sprzedaje ( wyjątek ta nieszczęsna NOkia ), jak ja uznaję że dla mnie za słaby już to oddaję rodzicom.

 

Motorola G ?? Kurczę muszę się przyjrzeć...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

ja na swojej lumii 920 straciłem przy odsprzedaży ponad 1000zl :unsure:  a miała chyba z 4 miesiące.

Nigdy już nie kupię Nokii...kiedyś byłem wiernym fanem ale przyszedł kres.

 

Najlepsza inwestycja to oczywiscie iphone, jest drogi ale i najlepiej trzyma cenę.

 

Taki Alcatel bazowo już jest atrakcyjny cenowo więc nawet jak straci połowę na wartości po roku to i tak będzie to znacznie mniej niż straci Nokia.

 

U mnie w domu telefonów raczej się nie sprzedaje ( wyjątek ta nieszczęsna NOkia ), jak ja uznaję że dla mnie za słaby już to oddaję rodzicom.

Zgadzam się z Tobą kolego. No niestety, ale Nokia zbiera żniwa wcześniejszych działań swoich decydentów, choć ostatnie modele(według mnie) są naprawdę krokiem w dobrym kierunku i nigdy nie powinno się mówić nigdy....

Co do Iphona - także pełna zgoda  :D

@Miszam - część(niemała) użytkowników kupuje właśnie takie słuchawki  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten model Alcatela, to średnia półka. Ja zawsze byłem zadowolony z produktów tej marki, jednak gorzej już było w momencie, kiedy chciałem ja odsprzedać. Kupując telefon/smartfon część użytkowników planuje z czasem się go pozbyć. Nie zapominajcie o tym wybierając markę słuchawki. W powyższym wypadku wybierajcie także te, które najdłużej utrzymują wysokie ceny  :D

Jak sprzedawałem Alcatela Idol 6030X to wisiał na alledrogo.pl jakieś 7 minut. Straciłem na nim 120zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja dodam od siebie to że po 10 dniowym używaniu iphone 5s przycisk blokady telefonu się zepsuł, gdy odniosłem tel do serwisu powiedzieli mi ze to już 6 tel z tym problemem. Tak że nie polecam szału nie ma.

 

Z produkcją Iphona 5s się nie wyrabiają, zatem jakość spadła.

Przyciski latają, z przyciskiem home włącznie.

Niektórzy użytkownicy mówią o grzechotkach.

 

Z drugiej strony telefon świetnie trzyma cenę.

Tyle że za refuba (po wymianie gwarancyjnej) z reguły płacą mniej.

 

 

Nokia straciła wszystko na co tak długo pracowała.

Strata wartości nie dziwi.

Zresztą kto chce nosić telefon ważący 185g- L920...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Z produkcją Iphona 5s się nie wyrabiają, zatem jakość spadła.

Przyciski latają, z przyciskiem home włącznie.

Niektórzy użytkownicy mówią o grzechotkach.

 

Z drugiej strony telefon świetnie trzyma cenę.

Tyle że za refuba (po wymianie gwarancyjnej) z reguły płacą mniej.

 

 

Nokia straciła wszystko na co tak długo pracowała.

Strata wartości nie dziwi.

Zresztą kto chce nosić telefon ważący 185g- L920...

Uściślij kolego, komu co lata, bo mnie i moim współpracownikom w firmie żadne przyciski w 5S nie latają. Część z nas posiada modele bezpośrednio z UK od połowy września, a część od premiery w Polsce. Wsio elegancko spasowane i działa jak ta lala, bez zwieszek i innych przypadłości trapiących co niektórych  :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Jak sprzedawałem Alcatela Idol 6030X to wisiał na alledrogo.pl jakieś 7 minut. Straciłem na nim 120zł :)

 

No to spoko, strata do przełknięcia. Myślę, że po pół roku sytuacja byłaby diametralnie inna  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to spoko, strata do przełknięcia. Myślę, że po pół roku sytuacja byłaby diametralnie inna  :P

W przypadku tego modelu poszło w drugą stronę. Jak się lud dowiedział, że to taki dobry sprzęt zaczął go masowo kupować. Moja aukcja na forum Androida wisi do dziś i do tej pory dostaję pytania, czy go jeszcze mam. Ceny poszły w górę. Sprzedało się i sprzedaje tyle, że Alcate ogłosił wydanie nowej wersji Androida na ten model, czego miało nie być o czym pisali od początku. Miał to być tani, bardzo szybki sprzęt, bardzo dobrze wykonany, ale bez aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

W przypadku tego modelu poszło w drugą stronę. Jak się lud dowiedział, że to taki dobry sprzęt zaczął go masowo kupować. Moja aukcja na forum Androida wisi do dziś i do tej pory dostaję pytania, czy go jeszcze mam. Ceny poszły w górę. Sprzedało się i sprzedaje tyle, że Alcate ogłosił wydanie nowej wersji Androida na ten model, czego miało nie być o czym pisali od początku. Miał to być tani, bardzo szybki sprzęt, bardzo dobrze wykonany, ale bez aktualizacji.

To potwierdza nie tylko moją opinię o tym producencie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślij kolego, komu co lata, bo mnie i moim współpracownikom w firmie żadne przyciski w 5S nie latają. Część z nas posiada modele bezpośrednio z UK od połowy września, a część od premiery w Polsce. Wsio elegancko spasowane i działa jak ta lala, bez zwieszek i innych przypadłości trapiących co niektórych :D

Jakby co to mi tez nic nie lata :)

Zapewnie iPhone nie jest najlepszym telefonem na świecie, ale przesadnie pastwicie się nad nim.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego modelu poszło w drugą stronę. Jak się lud dowiedział, że to taki dobry sprzęt zaczął go masowo kupować. Moja aukcja na forum Androida wisi do dziś i do tej pory dostaję pytania, czy go jeszcze mam. Ceny poszły w górę. Sprzedało się i sprzedaje tyle, że Alcate ogłosił wydanie nowej wersji Androida na ten model, czego miało nie być o czym pisali od początku. Miał to być tani, bardzo szybki sprzęt, bardzo dobrze wykonany, ale bez aktualizacji.

 

I znowu Jacek mistrzu marketingu :D rozreklamowałeś kiedyś najpierw pomarańczowego monstera na tym forum ( po Twoich optymistycznych postach zapanowała prawdziwa histeria na punkcie tego modelu..dla mnie nie zrozumiała bo ten pomarańcz dla mnie jest brzydki ) a teraz przyczyniłeś się do popularności Alcatela. Przed tym jak go nam nie przedstawiłeś nikt go chyba na forum nie miał....a teraz ujawniają się kolejni posiadacze :D hehe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu Jacek mistrzu marketingu :D rozreklamowałeś kiedyś najpierw pomarańczowego monstera na tym forum ( po Twoich optymistycznych postach zapanowała prawdziwa histeria na punkcie tego modelu..dla mnie nie zrozumiała bo ten pomarańcz dla mnie jest brzydki ) a teraz przyczyniłeś się do popularności Alcatela. Przed tym jak go nam nie przedstawiłeś nikt go chyba na forum nie miał....a teraz ujawniają się kolejni posiadacze :D hehe .

Gdyby nie słaby aparat i ja bym nabył go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I znowu Jacek mistrzu marketingu :D rozreklamowałeś kiedyś najpierw pomarańczowego monstera na tym forum ( po Twoich optymistycznych postach zapanowała prawdziwa histeria na punkcie tego modelu..dla mnie nie zrozumiała bo ten pomarańcz dla mnie jest brzydki ) a teraz przyczyniłeś się do popularności Alcatela. Przed tym jak go nam nie przedstawiłeś nikt go chyba na forum nie miał....a teraz ujawniają się kolejni posiadacze :D hehe .

 

Ja? Monstera :blink: Nie kojarzę :D nie mniej jeśli to prawda, wyślij to samo proszę do SEIKO ;)

 

Gdyby nie słaby aparat i ja bym nabył go :)

 

To fakt, jest słaby. Dlatego i tylko dlatego go sprzedałem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Jakby co to mi tez nic nie lata :)

Zapewnie iPhone nie jest najlepszym telefonem na świecie, ale przesadnie pastwicie się nad nim.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Heee, kolego. Tą nutę od jakiegoś czasu "czuć z tego pudełka na kilometr" i tylko ślepiec, czy głupiec tego nie dostrzega.....

Co do najlepszego telefonu świata, to jest w ogóle taki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To fakt, jest słaby. Dlatego i tylko dlatego go sprzedałem.

 

 

 

Nie bardzo rozumiem jak mozna pisac w superlatywach o sluchawce która ma badziewny aparat :D  to jest gra półsłowek :P  ja bym opinie tegho alcatela napisał odwrotnie i nikt by go nie kupował ( oczywiscie przesadzam -- ale sprzedaz by nie wzrosła a spadła) :P  ot poprostu bym napisał : mimo ogromnej ilosci plusów tel posiada jeden ogromny minus który deklasuje go na samym starcie i nawet nie polecam zawracac sobie glowy tym telefonem - a jest to tragiczny wręcz aparat :D   heheh :P

 

a co do andka - jednym laguje innym nie, jednym laguje bardziej innym mniej, jednym lagowanie male nie przeszkadza innym bardzo przeszkadza.. a moja zona zamiast BB ktory jest trudno dostepny u operatora ma od 3 dni Nokie Asha 302.. i  stwierdzam ze jest szybsza niz kazdy system :D  - ale tez ma durna wade - nie da sie wylaczyc transmisji danych albo cos w niej jest pokopane  :)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślij kolego, komu co lata, bo mnie i moim współpracownikom w firmie żadne przyciski w 5S nie latają. Część z nas posiada modele bezpośrednio z UK od połowy września, a część od premiery w Polsce. Wsio elegancko spasowane i działa jak ta lala, bez zwieszek i innych przypadłości trapiących co niektórych  :D  

 

Komu latają przyciski? np. tutaj większości:

http://myapple.pl/iphone-ipod-touch/281048-iphone-5s-pierwsze-wrazenia-94.html

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem i rozumiem :)

Zrobiłem dokładnie tak samo, tylko z innym klientem niz Aqua. No i nowy klient nie gubi żadnych maili. Niestety, drobny detal - nie ściąga też żadnego załącznika ;(

Jeszcze się tyle nie waflowałem z pocztą co tym razem. Jesli nie dostane konkretnego rozwiązania od developera (mam info, że to sprawdza), to chyba przejdę na kolejnego klienta, aczkolwiek ten Maildroid jest (był) doskonały, a wiadomo, że najbardziej lubimy te przeboje...

W takich przypadkach gdzie jak w moim imeile :-) sa podstawa , tylko BB .Mozna sie doczepic to braku apps , aparat .screen i cos tam jeszcze ale nke do jakosci rozmow i obslugi kaichkolwiek polaczen "pisanych "


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

"Komu latają przyciski? np. tutaj większości.... "

 

Ciekawa sprawa. Należę do grona tych osób , którym jakby ktoś nie pisał o luzie w przycisku Power (i o jakiś dziwnych dla mnie dyskomfortach z tego tytułu ) , nawet nie zwróciłbym na to uwagi i tym bardziej uznał za wadę. Napiszę więcej, od wersji 4 mam niewielki luz w tym miejscu, który dopiero po nie małym potrząsaniu słychać delikatnie w tle( nie do końca jestem przekonany, czy producent potrząsanie przewidział jako wartość użytkową) i trudno to nazwać (także mojej żonie) grzechotaniem. Nie będę kopiował Ci linków co do dyskomfortów użytkowych innej maści smartfonôw, bo poziom tej dyskusji zjedzie poniżej pewnych standardów :)

Ale dziękuje za linka, zawsze to poszerzenie horyzontów.

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przycisk power z tego co pamietam w starszych wersjach takze mial niewielki luz ( mialem tak w ip4). W niczym to nie przeszkadza. Nigdy bym nawet nie pomyslal ze ktos to mógł uznac za podstawę gwarancji. w moim nexus 4 jak potrząsne telefonem to takze cośtam delikatnie lata. podejrzewam ze krateczka/oslonka glosniczka.

Ludzie :D szkoda życia...żeby takimi pierdołami sobie zaprzątać głowę.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

przycisk power z tego co pamietam w starszych wersjach takze mial niewielki luz ( mialem tak w ip4). W niczym to nie przeszkadza. Nigdy bym nawet nie pomyslal ze ktos to mógł uznac za podstawę gwarancji. w moim nexus 4 jak potrząsne telefonem to takze cośtam delikatnie lata. podejrzewam ze krateczka/oslonka glosniczka.

Ludzie :D szkoda życia...żeby takimi pierdołami sobie zaprzątać głowę.

Wreszcie jakiś "obiektywny" wpis. Słuchaj, sprawa prawdopodobnie urosła do rangi " problemu" w momencie, gdy jeden z drugim uznał, iż w tym miejscu nie powinien być żaden luz ( choć z natury rzeczy jest to nie możliwe, gdyż przycisk musi się poruszać w pionie miedzy ramką) , bo poprzednio delikwent nie zwrócił na niego uwagi lub był on niewyczuwalny w jego "Appfonie", co według niego powinno być analogią dla innych egzemplarzy. Mimo, iż jak możemy na podstawie zamieszczonych także tu wpisów wyczytać, że luz w przycisku(bardziej lub mniej wyczuwalny) jest cechą wspólną również dla każdej starszej wersji Iphona, nie spotkałem się lata wstecz o zglaszaniu tego faktu jako wadę( co podejżewam, że dla samego producenta byłoby niemałym zaskoczeniem :)) Proponuję co niektórym dokładniej przestudiować fora Apple a okaże się że to nie żadna wada a ma tak być ( mniej&bardziej). Tak wynika z informacji od Apple (co bardziej zgryźliwi dopatrują się poprzez stanowisko Apple ukrywania rzekomej wady, co dla mnie jest już szczytem pewnej postawy życiowej), a także z linka podanego przez kolegę , który interpretuje treści pod nim zamieszczone tak, jak mu to pasuje.

No ale niektórzy widzą to, co chcą zobaczyć ;)

Co do marginesu innych wad, to nie podejżewam, aby znacząco się on różnił względem innych producentów....

Tyle mam do powiedzenia w tym wątku.

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple uznaje reklamacje.

Jak ktoś płaci od 3k zł wzwyż oczekuje dopracowania.

 

Czarna wersja iphona 5 miała problemy z odpadającą farbą. Tego nie uznawali w ramach gwarancji.

Luźny przycisk home to drobnostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Apple uznaje reklamacje.

Jak ktoś płaci od 3k zł wzwyż oczekuje dopracowania.

 

Czarna wersja iphona 5 miała problemy z odpadającą farbą. Tego nie uznawali w ramach gwarancji.

Luźny przycisk home to drobnostka.

To prawda, że Apple uznaje reklamacje. Jednak te pisane w związku z przyciskiem Power są wedle mojej oceny bezpodstawne, gdyż taka jest konstrukcja urządzenia o czym samo Apple informuje klientów. Myślę( czasem mi się to zdarza) że europejska centrala sama się troszkę pogubiła w temacie i stąd wymiana i cały ten bajzel. Czekać tylko, kiedy pojawi się oficjalny komunikat potwierdzający to, co piszę. Jednak jako firma robi "gest" w stronę użytkowników i wymienia im te nieszczęsne słuchawki na identyczne z luzem w przycisku (szczęściarze Ci, którzy otrzymują po wymianie " mniejszy luuuuzzzz" ;))

Moim skromnym zdaniem dopracowanie( o którym piszesz), powinno charakteryzować każdy produkt niezależnie od ceny i ta cecha nie jest zarezerwowana wyłącznie dla produktów z określonych półek cenowych.

Co do dopracowania urządzeń ze stajni Apple- nie mam im nic do zarzucenia, jeśli chodzi o jakość użytych materiałów, design, oraz spasowanie poszczególnych elementów , co potwierdzają liczne rankingi sprzetowe.

Luźny przycisk Power jak pisałem wyżej nie jest żadna wadą tak samo, jak wielkość wkrętów mocujacych obudowę. To cecha tego urządzenia :)

Wesołych świat życzę.

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luźny przycisk Power jak pisałem wyżej nie jest żadna wadą tak samo, jak wielkość wkrętów mocujacych obudowę. To cecha tego urządzenia :)

 

Napisz z jakiego źródła masz iphona 5s, skoro są bezproblemowe.

 

Jak można przeczytać w komentarzach pod artykułem:

http://myapple.pl/content/5654-apple-skraca-czas-oczekiwania-na-iphone-5s-zamowionego-w-internetowym-apple-store.html

tamtejsi użytkownicy wymieniali iphona 5s, np. 3 lub 4 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.