Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do wszystkich, 3 modele wstecz jeśli chodzi o iPhone'a :)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dlatego napisałem wyraźnie:

 

Apple daje aktualizację dla prawie wszystkich swoich modeli do iOS7....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Apple daje aktualizację dla prawie wszystkich swoich modeli do iOS7, a potem się okazuje, że na IP4 nie działa. Zamiast pomóc szkodzi. To po co taka aktualizacja? Potem fani Jabłka wrzucają te durnowate wykresy, że iOS7 ma już 74% urządzeń Apple, a Androida 4.4 ma 4%

I co z tego?

Zaskakujesz mnie swoimi przemyśleniami i informacjami, że IOS 7 na czwórce nie działa.

Przypomina mi to analogie sytuacji dotyczącej rzekomego grzechotania przycisku Power w 5S.

Pytania, na które warto sobie wcześniej odpowiedzieć, to: komu nie działa, jaka jest jakość i "czystość" urządzenia, na którym jest robiony "up" i cała reszta argumentacji, którą śmiało można by przytoczyć z jednego z Twoich postów ....:)

Jak można wyczytać( na forach także): jednym działa a innym nie. I taka jest prawda.

Pytasz co z tego? Raczej nic, tylko cześć z tych 4% ma niewiedziec czemu kompleksy natury psychicznej....

Mam propozycję: Skończmy już Panowie te wytykanie i podjazdy, a piszmy o tym, co nam się podoba w sofcie i sprzęcie. Przecież każdy z nas, jak z worka mogłyby sypać negatywnymi o tym czy o innym Srajfonie, Szajsungu itd.( że o sofcie bazowym nie wspomnę). Bądźmy pozytywni w tym okresie przedświątecznym, bo "szkoda drezyny panie Janku na te tory..." ;)

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posek, ale generalnie jak nowy iPad 3 był nie do zawieszenia to teraz po aktualizacji do 7.0.4 miejscami jest gorzej niż na Andku.

Tak, że IMO apple sucks :wacko:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posek, ale generalnie jak nowy iPad 3 był nie do zawieszenia to teraz po aktualizacji do 7.0.4 miejscami jest gorzej niż na Andku.

Tak, że IMO apple sucks :wacko:

 

Jak to zawsze bywa to kwestia indywidualnego przypadku. Mi Ipad na 7 śmiga przepięknie. W firmie 3 osoby też aktualizowały do 7 i zero problemów. Ciekawy jestem jak to będzie po aktualizacji Andka w mojej szarej komórce do 4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ciekawy jestem jak to będzie po aktualizacji Andka w mojej szarej komórce do 4.4

 

Lepiej :) po to Google zrobiło 4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda tylko, że producenci sprzętu z Androidem są tak leniwi i pazerni, a nie każde umie lub chce wgrać sobie np. CM na bazie 4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Posek, ale generalnie jak nowy iPad 3 był nie do zawieszenia to teraz po aktualizacji do 7.0.4 miejscami jest gorzej niż na Andku.

Tak, że IMO apple sucks :wacko:

 Kolega Tomi_Leg dał Ci juz odpowiedź poniżej. Generalizowanie, to zła droga.....

Dajmy szanse producentowi w kolejnych poprawkach zminimalizować odsetek niezadowolonych klientów :)

@Jash. Święta racja  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle się upieram na Blackberry tylko nie wiem w jaki model celować, poradzicie coś? Tzn najlepiej coś poniżej 1000zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posek, ale generalnie jak nowy iPad 3 był nie do zawieszenia to teraz po aktualizacji do 7.0.4 miejscami jest gorzej niż na Andku.

Tak, że IMO apple sucks :wacko:

Możesz docenić androida.

 

Apple powinien lepiej postarać się z ios7.

Tzn. wprowadzić na rynek sprawdzoną aktualizację.

 

I dać do wyboru kolorystykę- cukierkową i stonowaną.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ziomki (Jash?) pytanie laika - żonie nie działa w LG Swift2 wysyłanie ani odbieranie MMS. Nie działa również skrzynka( ma na wp) tzn nie pobiera poczty. Ze strony operatora (Plus) wszystko ok. Poproszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się przywalę do jednej rzeczy przy dyskusji IOS vs Android, bo dla mnie taka argumentacja jak poniżej jest słaba/bez sensu/żałosna.

 

 

 

Telefon działa perfekcyjnie. Tak samo działał IP5S w Saturnie, tyle że jak pisałem wolny był od czegokolwiek dodatkowego, co obciążałoby pamięć. Tym samym uważam, że mój telefon działa lepiej.

 

Telefon nie działa lepiej, tylko działa dokładnie tak samo. Jak z resztą sam napisałeś. I to jest tylko Twoje przypuszczenie, że jak coś zainstalujesz na tym IPhonie to zacznie on działać gorzej od Twojego Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No dobra ziomki (Jash?) pytanie laika - żonie nie działa w LG Swift2 wysyłanie ani odbieranie MMS. Nie działa również skrzynka( ma na wp) tzn nie pobiera poczty. Ze strony operatora (Plus) wszystko ok. Poproszę o pomoc.

Co do MMS, sprawdź te ustawienia:

http://forum.android.com.pl/f492/konfiguracja-plus-mms-181289/#post1530142

Co do poczty WP....nie wiem, czytałem kiedyś o problemach z ich skrzynkami. Wyczyść ustawienia aplikacji i ustaw raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś sprawdzone źródło gdzie można kupić nową xperię z w kolorze białym? żonie chcę kupić na gwiazdkę i przeszukuję allegro ale nie wiem od kogo kupić :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeden z gości recenzujący i testujący urządzenia na Androidzie napisał o nim "najlepsze urządzenie z androidem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Proszę o konstruktywne opinie co do Samsunga Galaxy Note 3   :rolleyes: Zamierzam wejść w posiadanie B)

http://gsmonline.pl/artykuly/samsung-galaxy-note-3-test-opinie

 

Moja (konstruktywna dla niektórych) opinia:

Kawałek plastikowej(imitującej z tyłu skórę) patelni ze stajni "najlepszych z Androidem"

Skazany na Androida - wybierałbym HTC One  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imitacja skóry - słaba, wykonanie poza tym ok (jak na Szajsunga). Jeśli używasz telefonu do celów biznesowych to będzie dla Ciebie idealny. Świetny rysik i ogrom jego zastosowań to duży atut. Wyświetlacz, szybkość działania - wszystko na najwyższym poziomie.

 

Odnośnie Xperii Z1 - nie zdecydowałem się zmienić S4 na Z1 z następujących względów:

 

- rozmiar (miałem już Note II i z tego powodu się do pozbyłem),

- aparat nie jest ZNACZĄCO lepszy niż w S4,

- bateria (niewymienna, krótsze działanie niż S4),

- przyciski ekranowe, a nie sprzętowe powodują, że tak duży telefon ma efektywny rozmiar ekranu około 4,7-4,8", gdy przy niemal takiej samej wielkości Note II ma 5,5",

- ekran - są zwolennicy i przeciwnicy AMOLEDa, należę do tych pierwszych i pomimo kilku prób odejścia od niego zawsze wracam,

- Samsung jest znacznie bardziej podatny na modyfikacje oprogramowania (pierwszą rzeczą jaką robię po kupnie telefonu jest flash innego ROMu i kernela), chociaż próbuje z tym walczyć poprzez wprowadzenie Knoxa.

 

Chciałem zmienić S4 na G2, jednak brak gniazda kart pamięci dyskwalifikuje LG już na samym początku.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje drugiego telefonu w miarę szybko (chce kupić najlepiej w ten weekend), ma być tani, ma posiadać klawiaturę QWERTY i WiFi, mam takie opcje : Nokia Asha 210, Samsung S3350 i LG C195, warto w ogóle myśleć, który "lepszy" czy wybrać najtańszy bo to wszystko to samo? Jeśli ktoś posiada jakiś z wymienionych telefonów i może napisać jego wady/zalety to będę wdzięczny :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiście Panie, szybkie pytanie. Orange dalej zakłada Sim-locki na swoje telefony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to tak, mam w domu jeden telefon od nich i ma simlocka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie teraz zaskoczyłeś, podobno sprawa trafiła kiedyś nawet pod sąd. Myślałem, że już od jakiegoś czasu nie zakładają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lumii nie miałem simlocka. U żony na xperii jest simlock jeśli dobrze kojarzę.

 

 

Sent from my Lumia using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Orange wszystkie telefony poza pierwszymi Lumiami mają simlocka, bo Microsoft pierwotnie nie zezwolił na zakładanie blokad. iPhone też chyba nie ma.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.