Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas miałem tylko telefony z androidem, iOS nie podchodzi mi. Miałem okazję "pobawić" się Nokią 925 od kolegi i powiem, że świetnie wykonany telefon, aparat bdb. System kwestia gustu i przyzwyczajenia, ale jeżeli chodzi o prędkość działania, jest szybsza od S3.. Na następny telefon szczerze zastanawiam się nad jakąś Lumią.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krótko 920 więc doświadczenia też nijakie. Miałem problem ze słabym zasięgiem 3g, ale teraz jest ok. Zdjęcia w porównaniu do s3 na duży plus dodatkowo oprogramowanie Black ma jeszcze coś poprawić. Bateria przy normalnym użytkowaniu i włączonym cały czas wifi spoko dwa dni. Wszystko jak na razie chodzi płynnie nic się nie wiesza (są jakieś namiary które numery miały tą wadę). Super wyświetlacz po prostu bajka, trochę ciężki, ale idzie się przyzwyczaić.

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba odłożę zakup i poczekam do lutego na Z1 Compact

 

kog3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku widzę,że "tylko" Sony? :)

 

Ja zastanawiam się jeszcze nad L9,920,lub Alcatel Idol


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie tylko, nie tylko, chociaż nie kryję, że mimo kulawej polityki firmy lubię ich sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ładne :)  ja tez ten Z1 compact jestyem ciekaw - umowa mi sie bedzie konczyc w tym roku to moze i tez sie skusze.. poczekaj - to szklaki przetrzesz  :D - ja teraz bede szukał telefonu ktory nie bedzie gorszy od mojej eSki, a lepszy, czyli taki ktory ma te same parametry ale co wazniejsze oczekuje 2x dluzszgo czasu pracy na baterii :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

Płynność myślę, że lada dzień nie będzie problemem. Jest już iOS7.1 beta dla IP4. Może więc powstanie też modyfikacja pod 4S.

 

Jash, powtórzę raz jeszcze. Nie miałem problemów z płynnością na 4S na IOS6, a także po przesiadce na IOS7. Użytkowałem słuchawkę do rozmów, słuchania muzyki(z AKG K450i), i regularnych rozgrywek, bo do tego także te małe urządzenie zostało przystosowane bardzo dobrze. Jeśli chcesz mieć słuchawkę jako drugie urządzenie jak piszesz, 4S w  zupełności Ci wystarczy.

Uwierz mi na słowo, iż jako przeciętny użytkownik, nie dostrzegam różnic w działaniu 4S i 5S w opisanych powyżej sposobach. Płynność, prędkość uruchamiania się aplikacji(wizualnie) jest naprawdę porównywalna. Niektórzy twierdzą nawet że przy starym interfejsie (IOS6) telefon szybciej wykonywał komendy, choć jest to tylko złudzenie optyczne i wynik innej "szaty graficznej".

Za cenę około 1350 tusków, można przytulić już nowy egzemplarz z salonu, zakupiony na aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Posek, wiem. Jestem nawet skłonny nie wgrywać iOS7, tylko, że 4S są teraz tylko 8GB. Wolne zostaje z tego 5GB. Jak nie zainstaluje iOS7 to plik z instalką będzie siedział w pamięci i zajmował kolejne 1,5GB. Zostanie wolnej pamięci 3,5GB

Na dzisiejsze standardy to mało.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam służbową L820 i prywatnie L920 - nie zamierzam się z nią rozstawać i zmieniać. Wszystko działa, nic się nie wiesza w jednej i drugiej sztuce. WP8 - kwestia gustu i przyzwyczajenia, ale stabilności i szybkości nie można mu odmówić.

 

Aparat w/g mnie bdb. - zdjęcia wychodzą lepsze niż z N8, która ma wbudowaną jakąś optykę.

Mając służbową L820 przy różnicy niecałych 200zł (w dniu zakupu) zastanawiałem się czy jest sens dopłacać do 920 przy praktycznie tych samych bebechach. (L820 ma wyjmowaną baterię/i tylną obudowę, L920 tylko serwis gdyby coś, chociaż obecne baterie żyją b.długo)

Mając oba w ręce wiem, że była to dobra decyzja - zupełnie inna jakość 920 a różnica jak najbardziej uzasadniona.

Nie można pominąć takiej kwestii jak zwarta budowa, która w odbiorze ma jednak więcej plusów niż minusów vs L820, którą można otworzyć.

Dodatkowo większa pamięć na aplikacje (na karcie można przechowywać tylko media) lepsze zdjęcia, lepszy wyświetlacz a co najważniejsze bateria mimo nieznacznej różnicy papierkowej dociąga dwóch dni, gdzie w L820 góra półtora dnia. Co za tym idzie l820 trzeba ładować codziennie, żeby w trakcie dnia nie zostać z wyłączonym telefonem.

Oczywiście jeden i drugi da się zajechać poniżej 12h, ale mówię o normalnym używaniu a nie naparzaniu...

Polecam 920

I o to właśnie mi chodziło !!!! KONKRETNA ODPOWIEDZ UŻYTKOWNIKA !!!! Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę kilka slów od siebie. Używam od roku L820. Teraz od kilku tygodni pożyczonej xperii sp dla porównania. Jeśli glównie zależy ci na płynności działania oraz funkcjach telefonicznych, to polecam WP8. Trzeba przyzwyczaić się do interfejsu, ale po kilku dniach staje się on bardzo wygodny.

Jeśli jednak chcesz bawić się w personalizację lub potrzebujesz miliona aplikacji, to lepszy będzie android.

 

 

 

Sent from my Lumia using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tylko podstawowych funkcji no i dobrego jak na telefon aparatu ponad to dostęp do internetu popularne strony jak poczta,konto,allegro no i forum oczywiscie :P nic więcej żadnych bzdetów jak gry itp...

Dziękuje za informacje :-)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wczoraj oglądałem kilka testów i muszę przyznać, że mimo, że wielki i brzydki to pod względem technicznym i możliwości to najlepszy sprzęt na rynku z najlepszym wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posek, wiem. Jestem nawet skłonny nie wgrywać iOS7, tylko, że 4S są teraz tylko 8GB. Wolne zostaje z tego 5GB. Jak nie zainstaluje iOS7 to plik z instalką będzie siedział w pamięci i zajmował kolejne 1,5GB. Zostanie wolnej pamięci 3,5GB

Na dzisiejsze standardy to mało.

Jash nie bedziesz miał wyboru. Nie wiem jak  innych operatorów ale ja w t-mobile miałem wgrany 7.03 

Wolne zostaje 6.1 gb

Edytowane przez waza

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem telefon.....  Padło na Nokię 920, sam nie wiem czy dobrze... ech zobaczymy.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tylko podstawowych funkcji no i dobrego jak na telefon aparatu ponad to dostęp do internetu popularne strony jak poczta,konto,allegro no i forum oczywiscie :P nic więcej żadnych bzdetów jak gry itp...

Dziękuje za informacje :-)

Xperia T i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Samsuna Galaxy S3 i wg. mnie jest super. Idealny do internetu, na wyjazdach używam go zamiast komputera. Sprawdzę maila, informacje nie męcząc przy tym oczu. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nabyłem GS3 z myślą sprzedaży/wymiany na Xperię Z1. Ale jak obejrzałem ten telefon to teraz mam wątpliwości czy chcę dopłacać i zamieniać na Z1. Zrobiłbym to głównie ze względu na większy wyświetlacz (choć z drugiej strony wielkość Z1 trochę przeraża) i technologię LTE, choć nie wiem czy to ma sens bo na razie Orange nie ma tego pasma w ofercie.

I jeszcze jedna kwestia. Czy Samsung będzie w pełni kompatybilny z laptopem Sony Vaio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są GS3 z LTE, ja takiego mam ale niestety nie jestem w stanie operować na tej technologii. (zła sieć) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronsky a czemu na Xperie Z1??? :wacko:  Jeśli już to wymiana na Galaxy Note 3 lub Note 2 :rolleyes: Też miałem ten dylemat ale zdecydowałem się na Note 3 , aktualnie nie do przebicia na rynku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to dobry pomysł z Note 3 lub 2... Cenowo nie drozej jak Z1 (Note 2), a możliwości duże. A że dużo pracuję z plikami tekstowymi i graficznymi byłoby to pomocne narzędzie

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Możliwości Note 3 są dużo większe od Z1 :rolleyes:

Myślę, że pod względem możliwości to Note 3 nie ma konkurencji na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pod względem możliwości to Note 3 nie ma konkurencji na rynku.

Tylko on generalnie nie ma w ogóle konkurencji ...Jest świetny ok zgadzam się ale trzymanie tego przy uchu to już inna para kaloszy kto co lubi..ja pozbyłem się z1 po 2 tygodniach bo uważam że ten rozmiar jest już kompletnie nie ok trzymjąc ją przy uchu czułem się niekomfortowo ten telefon byłby idealny gdyby był mniejszy umieścili wyswietlacz 5" a nad nim jeszcze 2 cm z logo po co ..samsung s4 też nie jest idealny napewno troszkę wolniejszy ale ma wyświetlacz tej samej wielkości i jest o 1,5cm mniejszy a to robi różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.