Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą flagowa Lumia to model chyba 1520...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem Jash o co chodzi :) Dla mnie po prostu porzucenie marki Nexus jest strzałem w kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Swoją drogą flagowa Lumia to model chyba 1520...

 

Rozmawiamy o smartfonach. Lumia 1520 nią nie jest. To 6 calowy phablet. Już prędzej uznałbym za flagowca 1020, o której pisałem wyżej, bo technicznie jest taka sama, poza ekranem no i ma lepszy aparat. Mimo to Nokia uznaje 925 za swój flagowy smartfon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz17, Jacek - dzięki za info. Faktycznie 920 jednak będzie lepszym wyborem w tej sytuacji, zważywszy różnicę w cenie. Jeszcze się porozglądam, a póki co pozostanę w epoce kamienia łupanego z moim BB9780 :). Może Q10 kupię...

Ja tak samo, na razie nie widzę, żadnej alternatywy dla 9780... Jednak kusi mnie Z30... i nowy system BBOS10 ach... ach... ach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mimo to Nokia uznaje 925 za swój flagowy smartfon :)

Nazwanie jakiejkolwiek Lumii pełnoprawnym smartfonem to nadużycie :)

Aczkolwiek zgadzam się - udają sprawnie płynne działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam w abonamencie Samsunga Galaxy Trend... umrę na baterię... ledwo 32 h trzyma, aplikacje działają sobie kiedy chcą ( i po co!? nie mogłyby się włączać kiedy ja chcę). Ogólnie jestem bardzo niezadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam w abonamencie Samsunga Galaxy Trend... umrę na baterię... ledwo 32 h trzyma, aplikacje działają sobie kiedy chcą ( i po co!? nie mogłyby się włączać kiedy ja chcę). Ogólnie jestem bardzo niezadowolona.

 

Duży ekran- bateria długo nie potrzyma, zależy ile rozmawiasz, ile net-u, jaki zasięg itp.

 

Jeżeli zawierałaś umowę przez internet masz 10 dni na odstąpienie, oczywiście o ile stan telefonu jest niezmieniony.

Później takie telefony są w niskich cenach u niektórych operatorów.

 

Inna możliwość- sprzedać ten który kupiłaś na allegro i kupić inny.

 

Jaki miałaś do tej pory telefon i ile wytrzymywał?

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie.

Zamierzam jutro zakupić jeden z dwóch :Lumia 920 czy SG3?

 Jakieś tam testy i recenzje czytałem.Zależy mi na Waszych opiniach.

Za nokią przemawia sentyment za samsungiem android.

Co wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 920 od 2 tygodni.
Jeśli korzystasz z netu, to bierz Nokię działa pod tym względem rewelacyjnie, ma również nawigację co mi pasuję.

 

Minus, bateria u mnie nie trzyma tak długo jakbym chciał, i czasem mruga wygaszacz ekranu, ale podobno to się zdarza.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net,navi to priorytet u mnie,

Solidność obudowy także chyba przemawia za nokią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć?<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się ,że po prostu lumia jest wytrzymalsza (sądząc  po obudowie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne @skius, swoje pytanie kierowałem do Kolegi @ralfbutton, ale z jakichś powodów mi się nie zacytowało. Sorry za zamieszanie :)też się zastanawiam nad 920 dlatego stwierdzenie o udawaniu bycia smartfonem mnie zaintrygowało.<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie.

Zamierzam jutro zakupić jeden z dwóch :Lumia 920 czy SG3?

 Jakieś tam testy i recenzje czytałem.Zależy mi na Waszych opiniach.

Za nokią przemawia sentyment za samsungiem android.

Co wybrac?

Bierz Lumie nawet się nie zastanawiaj - ja mam dwie 920 stki   internet hula idealnie - wszystko bardzo szybko sie otwiera nic nie zawiesza - fakt z jedną był problem mrugał wyświetlacz - jeśli ci się taka trafi oddajesz tam gdzie kupiłeś i po tygodniu masz nówke z nowa płytą główną - teraz wyszło nowe oprogramowanie Lumia Black  jak będziesz miał starsze to samo ci sie zauktualizuje na nowe 3 minuty roboty

strona startowa jak w komputerze - JUŻ PROŚCIEJ BYĆ NIE MOŻE !!!!

Sama konstrukcja telefonu bardzo zwarta nic nie trzeszczy - po wzięciu do ręki czuć doskonałe wykończenie aparatu elementy świetnie spasowane  

Aparat jak dla mnie doskonały - multum aplikacji do przerabiania zdjęć

Ja z czystym sumieniem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 920 od 2 tygodni.

Jeśli korzystasz z netu, to bierz Nokię działa pod tym względem rewelacyjnie, ma również nawigację co mi pasuję.

 

Minus, bateria u mnie nie trzyma tak długo jakbym chciał, i czasem mruga wygaszacz ekranu, ale podobno to się zdarza.

Rozumiem że masz go na gwarancji ??? jeśli tak oddaj go tam gdzie kupiłeś - twoja lumia ma stara płyte główną - w ciągu tygodnia wymienią ci na nową z najnowszym oprogramowaniem i z tą już dobrą płytą gł. - bo tak wczesniej czy pózniej telefon ci zdechnie - zacznie mrugać cały czas i padnie w końcu

 

A baterie w mojej podpinam co 2 dni na noc dodam że w internecie siedze jakies 3-4godziny dziennie (allegro forum itp)  i około 1-1.5 godzin rozmów dzienne - do tego poczta co godzine średnio na kilka minut - więc używam raczej intensywne  - jakieś zdjęcia jakiś film - co bym nie robił 2 doby trzyma

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem tylko na potwierdzenie mich zamiarów.

Biorę lumię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie było oficjalnie w Polsce Nexusa 5, to strasznie chciałem go mieć. W międzyczasie kolega namieszał mi w głowie Lumią i im dłużej czekałem na Nexusa i bawiłem się Nokiami, tym bardziej traciłem zapał do tego pierwszego i ogólnie Androida. No i stało się... Dzisiaj odebrałem 920, właśnie ściąga Blacka. Niby 925 nowsza, ale 920 zrobiła na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie jeśli chodzi o jakość. No i zostało kilka stówek :) Po iOS i Androidzie czas na WP...


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli waga noki 920 tobie nie przeszkadza, lubisz kafelki Windowsa to bierz Nokię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie było oficjalnie w Polsce Nexusa 5, to strasznie chciałem go mieć. W międzyczasie kolega namieszał mi w głowie Lumią i im dłużej czekałem na Nexusa i bawiłem się Nokiami, tym bardziej traciłem zapał do tego pierwszego i ogólnie Androida. No i stało się... Dzisiaj odebrałem 920, właśnie ściąga Blacka. Niby 925 nowsza, ale 920 zrobiła na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie jeśli chodzi o jakość. No i zostało kilka stówek :) Po iOS i Androidzie czas na WP...

No właśnie czym 925 rózni się od 920??? 925 jest droższa i to sporo a ma 16GB pamięci a 920  32GB   poza tym te same parametry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza pamięć, aparat ma o 1 soczewkę więcej, ale wg większości użytkowników robi gorsze zdjęcia, ekran ma niby ten sam rozmiar, ale obszar roboczy jest o włos większy. No i wygląd zew. ale to chyba oczywiste :)


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile gwarancji daje Nokia na baterię?

2 lata a więc na całą umowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie. Bateria ma gwarancję na 6 miesięcy.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza pamięć, aparat ma o 1 soczewkę więcej, ale wg większości użytkowników robi gorsze zdjęcia, ekran ma niby ten sam rozmiar, ale obszar roboczy jest o włos większy. No i wygląd zew. ale to chyba oczywiste :)

Z moich obserwacji wynika jedno

920 jest lepiej wykonana , robi lepsze zdięcia , ma większą pamięc i to dwa razy , oprogramowanie to samo , cena niższa i to sporo

Nie kumam po co 925 wogóle została zrobiona ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.