Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale nie. Bateria ma gwarancję na 6 miesięcy.

Zgadza się - teraz sprawdzałem i jest 6miesięcy  Delikatnie mówiąc sprzedawca zrobił mnie w balona - jeszcze specjalnie pytałem ile jest na baterie gwar powiedział że na całą umowe 2 lata - 2 lata to jest na telefon

Swoja lumie kupiłem ze 3 tyg temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ekran- bateria długo nie potrzyma, zależy ile rozmawiasz, ile net-u, jaki zasięg itp.

 

Jeżeli zawierałaś umowę przez internet masz 10 dni na odstąpienie, oczywiście o ile stan telefonu jest niezmieniony.

Później takie telefony są w niskich cenach u niektórych operatorów.

 

Inna możliwość- sprzedać ten który kupiłaś na allegro i kupić inny.

 

Jaki miałaś do tej pory telefon i ile wytrzymywał?

 

Lumię 710 z nowszym systemem 7.5 Mango. Ile trzymała? O wiele dłużej - koło 60 godzin, przy takim samym użytkowaniu. Tylko ekran mniejszy 4 cale, a Samsung nazywany pieszczotliwie przeze mnie Szajchujsungiem ma 4,3 cala. I wydaje mi się, że Samsung ma większą baterię.

 

I wiesz co chyba sprzedam to w cholerę, bo na odstąpienie za późno mam go ok. 3 tygodnie - myślałam, że się przyzwyczaję, ale gdzie tam. Kupię sobie kolejną Lumię i będę szczęśliwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 920 potrafi dociągnąć nawet do czterech pełnych dni. Warto sprawdzić wersję płyty bo początkowe egzemplarze miały wadę. Ja do swojego nie mam zastrzeżeń. Black wprowadził kilka przydatnych poprawek. Waga nie drażni za bardzo.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierdół 920 - polecam oryginalne etui Nokia - leży jak przyklejone i w niczym nie przeszkadza - świetne spasowanie (a już 2x telefon mi uratowało).Bardzo cienkie - nie widać, że ma sie coś założone na telefon jak to z innymi kondomami bywa!

Dodatkowo szarpnąłem się na oryginalną folię Nokia (2szt =40zł) - mimo zaokrąglonych brzegów szkła i delikatnej obwoluty jakby była nieprzyklejona trzyma się niezaprzeczalnie już ponad 4 miesiące.

Dla mnie to też dużo jak na głupią folię, ale te za kilka złociszy odchodziły po tygodniu. Po dwóch odklejonych tanich przestałem dalej próbować, bo zaraz pomnożona cena tanich przewyższyłaby cenę tej od Noki

Jeżeli ktoś łudzi się, że szkło jest nierysowalne - to niestety są szanse. Mniejsze niż w 820, która ma plastik czy tam zwykłe szkło. Gorilla-Srilla, ale to nie hardlex od Seiko :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe w takim razie jakieś to gorilla-glass - mam od 3 lat motorolę defy z gorilla-glas i żandej rysy na wyświetlaczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zawsze można delikatnie przyciąć z szerokości.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz tak masz. :D


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy słabe ? - nie wiem, wydaje się, że jak wymyślono szkło pod tą nazwą dawali lepsze. Ja nakleiłem (nie chciałem się przekonać), kumpel nie "bo po co". Cieszył się długo, aż nastał ten magiczny dzień. Sam nie wie skąd, bo nosi telefon w kieszeni przeznaczonej tylko na niego bez dodatków. Prawdopodobnie jakiś kurz / piasek / może nit jeansów.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem sobie wczoraj iPhona 5S i iPada Air, zobaczymy co to wszystko warte :) Miałem nie brać 5S bo mam zwykłą piątkę, chciałem poczekać już na szóstkę, ale chęć posiadania czegoś nowego czasami mnie przerasta :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny obrazek dzięki ;) Wiem, że to jest kawałek telefonu.

 

Co do szkła w Lumiach... Moja 710 raz spadła na kafelki z wysokości ok. 1,8 m. Szkło się oczywiście pobiło, ale nie osypało i o dziwo dotyk pod nim działał. Wymieniłam przód ze szkłem za około 160 zł i nie było problemu z działaniem telefonu. W sensie połamane szkło nic nie uszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to, że mam niesamowite szczęście - telefon wiele razy lądował na ziemi, jest noszony w kieszeni razem z kluczami, drobniakami, nie mam nawet naklejonej folii i nic. Wychodzi na to, że wszystko zależy od szczęścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zamówiłem w zeszłym tygodniu IP5S i IP4S. Czwórka do żony już jedzie, 5S się w moim kolorze skończyły i muszę czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, w jakim kolorze zamówiłeś ? Mnie szczerze mówiąc bardzo kusił złoty, ale ostatecznie zdecydowalem się na białego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały ip5s dobrze wygląda w połączeniu z kolorystyką iOS7.

 

Jeżeli zamówiliście "na odległość" proponuję dokładnie przyjrzeć się wykonaniu iphona 5s, aby go w razie czego odesłać w stanie niezmienionym.

Zdarzają się różne kwiatki.

Mają taki popyt, że kontrolę jakości zostawili klientowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wziąłem Space Grey, niestety najbardziej chodliwy.

 

Remy - na odległość :) ale mam możliwość rozpakowania i 10 dni na zwrot.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bez problemów będę mógł zwrócić jakby co.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem sobie wczoraj iPhona 5S i iPada Air, zobaczymy co to wszystko warte :) Miałem nie brać 5S bo mam zwykłą piątkę, chciałem poczekać już na szóstkę, ale chęć posiadania czegoś nowego czasami mnie przerasta :D

 

Kup sobie Mac'a Pro Retinę z nowym prockiem Iris. Cały miesiąc cierpliwie(dysk mi się spalił w starym poczciwym IBM x40 - miałem go 7LAT! polecam) czekałem na wersję z roszerzonym Ram'em, ale warto było, choć nadal nie mogę się przyzwyczaić do braku Alt obok spacji na rzecz przycisku fukcyjnego command i od 2 tygodni opanowuje te(przyznam, bardzo fajne, gładzik pierwsza klasa) gesty. 

Wkurza mnie jedynie, że nowa rozdzielczość jest niedostosowana do starych filmów na DVD, których mam masę. Znacie jakiś sensowny program do odtwarzania filmów nie najlepszej jakości oraz oryginalnych DVD tak by obraz był chociaż na poziomie mojego starego ibma(bodaj 128mb integra) ?

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje Jash - porzucasz androida ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały ip5s dobrze wygląda w połączeniu z kolorystyką iOS7.

 

Jeżeli zamówiliście "na odległość" proponuję dokładnie przyjrzeć się wykonaniu iphona 5s, aby go w razie czego odesłać w stanie niezmienionym.

Zdarzają się różne kwiatki.

Mają taki popyt, że kontrolę jakości zostawili klientowi.

To dlatego w Cortlandzie kazali mi rozpakować i pobawić się oraz obejrzeć Retinę...


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niee :D SXV zostaje w razie gdybym roztrzaskał 5S :D mam nadzieję, że podejdzie. Kupiłem tylko dlatego, że to jedyny OS z którym nie miałem do czynienia. Przy odsprzedaży nie stracę w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć?<br /><br />

Oczywiście - brak prawiłowej obsługi menu w jquery w jedynej słusznej przeglądarce windows phone. Nie mogłem przez to zmodyfikować w mojej Lumii 920 ustawień sklepu opartego o Prestashop. Każdy smartfon na Androidzie zrealizowałby to bez problemu

 

Niepełna obsługa multimediów - pewnie każdy może powiedzieć że filmy ogląda się jedynie na TV50", muzyki słucha na Stereo za 10tys itd. Ale własnie takie ograniczenia powodują, że to gorsze smartfony niż te oparte na Androidzie

 

Beznadziejna bateria - konieczne conocne ładowanie a jeżeli wieczorem chciałem połazić w delegacji po mieście i korzystać z map, aparatu to już martwiłem się o stan baterii. Tego problemu nie mam w mojej Motoroli

 

Niewygodny grip - Nokia 920 jest śliska, źle się ją trzyma. Zastosowanie etui mocno ją powiększa

 

Brak możliwości zarządzania indywidualną głośnością różnych powiadomień.

 

Interfejs Metro mocno zunifikowany wcale do mnie nie przemawia. Nie jest ani ergonomiczny ani ładny. Nie przyczynia się do ułatwiania korzystania z urządzenia.

 

Na plus - aparat i wbudowana nawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od poniedziałku gości Xperia Z1 Compact. Pierwsze wrażenia pozytywne. Wszystko chodzi bardzo płynnie . Pozytywnie wypada też bateria. Bez problemu wytrzymała dwa pierwsze dni. Dziś po całym dniu korzystania ciągle ponad 70% "na liczniku".

Jednak dalej nie mogę się do końca przyzwyczaić do braku kafelków po przesiadce z Lumii. Do tego uważam, że aparat w Lumii lepszy przy słabym oświetleniu.

 

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam chętną na swój telefon :D

 

To teraz pytanie Lumia 920 czy Lumia 625 ? Bo podoba mi się ta druga, ale tak dużo piszecie o 920, że się zaczęłam zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

625 to nie ta bajka co 920 - jeżeli masz finanse to się nie zastanawiaj. (głupi przykład licencja nawigacji na cały Świat, 625 tylko dla Polski, aparat wykonanie itd. z przewagą dla 920) 

Jeżeli musisz to kalkulować przez cenę 625 da radę.

Udaj się do Komisu/Salonu - weź dwa do ręki, na pewno poczujesz różnicę bez dwóch zdań!

Natomiast spokojnie możesz zapomnieć o 925 - nie ma w niej nic godnego uwagi...

 

takie se, ale zawsze:

http://versus.com/pl/nokia-lumia-920-vs-nokia-lumia-625

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.