Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam Orange. Cóż trzeba się przyzwyczaić bo telefon naprawdę fajny.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzaliście inne sieci?

Ja mam ip5s w play i prawie cały czas pełen zasięg.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie drugi dzień z IP5s. Wrażenia, a raczej ich brak opiszę na dniach. Tym razem z autopsji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi dzień z IP5s. Wrażenia, a raczej ich brak opiszę na dniach. Tym razem z autopsji ;)

Czuję, że IPS5 dostanie po tyłku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No słodko nie będzie :D

Oczywiście dam mu szansę jeszcze, może się polubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Pisałem kilka stron wcześniej jak się nakłada folię na ekran by nie powstawały bąble - potrzebna jest substancja powierzchniowo czynna, która zmniejszy napięcie powierzchniowe, czyli detergent, mówiąc zwyczajnie, Ludwik albo Pur - jedna kropla na talerzyk z wodą, najlepiej destylowaną(pozbawiona twardości wapniowej i magnezowej), rozpuścić dokładnie i umieścić w tym folię. Usunąć nadmiar roztworu poprzez pocieranie krawędzią folii o rant talerzyka. Umieścić folię na ekranie(telefon wyłączony - ekran przetarty ściereczką antystatyczną) i spokojnie ułożyć/dopasować folię. Następnie ściereczkę antystatyczną nałożyć na kartę kredytową bądź inny "plastik"i tym, mocno przesuwając wzdłuż ekranu, odprowadzić bąble na zewnątrz, to jest do najbliższej krawędzi zewnętrznej. Zostawiasz na 20-30 minut, przecierasz krople które wypłyną i tyle. Jak opanujesz, to folia będzie niezauważalna i żaden brud się pod nią nie dostanie - gwarantuje. Czasem ciężko jest ją nawet usunąć. Czysta chemia fizyczna.

Bąble powstają, bo pod folię wpadają paprochy jak cząstki kurzu, itd. podczas nakładania. Nie trzeba używać żadnych substancji powierzchniowych czynnych ani mieć doktoratu z chemii, żeby poprawnie nałożyć folię.

Najprościej:

-wchodzimy do zamkniętego pomieszczenia np. łazienka,

-zamykamy drzwi i odkręcamy ciepłą wodę w kranie

-wzrasta wilgotność, kurz nie lata jak szalony,

-przecieramy ekran szmatką i naklejamy folię.

 

A co do folii do polecam sgp-3ci rok mam na ip4 i jest świetna, trzeba się przyjrzeć, żeby ją zauważyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze:

- umyć ręce!

- telefon należy odtłuścić, przecierając chusteczką/szmatką nasączoną płynem do szyb (clin, cylit. itd)

- wytrzeć do sucha mikrofibrą

-zdmuchnąć ustami lub lepiej sprężonym powietrzem paprochy z telefonu i otoczenia - sztuka dowolna określana mianem zachowania sterylności!

-zdmuchnąć (zachować sterylność )zakupionej folii

-powyższe czynności można powtórzyć!

po drugie równie ważne jak pierwsze:

-zachować precyzję i spokój niczym w zegarmistrzostwie,

-przyklejać folię równomiernie, wypychając kartą (np kredytową) nadmiar powietrza oraz za wszelką cenę starać się nie dotknąć obszaru roboczego. (paluchy na szkle lub folii)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

U mnie drugi dzień z IP5s. Wrażenia, a raczej ich brak opiszę na dniach. Tym razem z autopsji ;)

 

monkeyfp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

To jest dopiero inteligentna uwaga ;)

 

Czasem brak słów znaczy więcej niż obszerny elaborat. W temacie telefonów / smartfonów nie znam większego malkontenta od Jacka  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Magik.

 

 

Usuń konto.

 

 

 

Nikt nie każe Ci czytać moich postów. Skorzystaj z opcji zarządzania ignorowanymi użytkownikami. Będzie wszystkim lżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czasem brak słów znaczy więcej niż obszerny elaborat. W temacie telefonów / smartfonów nie znam większego malkontenta od Jacka  :).

 

Jestem po prostu wymagający. IP5S kosztował mnie sporo pieniędzy, więc pozwól że sobie pomarudzę na jego temat, bo jest o czym :)

Co do malkontenctwa - z ostatnich kilku telefonów jakie miałem byłem zadowolony, zwłaszcza jeśli chodzi o te pracujące pod kontrolą androida.

 

A w temacie samego sprzętu od Apple.....co zrobić, żeby włączony wifi (bardzo mocny sygnał) działało po włożeniu telefonu do kieszeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

 

 

Jestem po prostu wymagający. IP5S kosztował mnie sporo pieniędzy, więc pozwól że sobie pomarudzę na jego temat, bo jest o czym :)

Co do malkontenctwa - z ostatnich kilku telefonów jakie miałem byłem zadowolony, zwłaszcza jeśli chodzi o te pracujące pod kontrolą androida.

 

Super… gratuluję. Skoro byłeś zadowolony to dlaczego zdecydowałeś się na zakup iP5 S, z którego jesteś niezadowolony ?. Wcześniej też narzekałeś na iPhone, a mimo to zdecydowałeś się na zakup 5S ?. Ja na iPhone nie marudzę, może dlatego, że przez lata użytkowania produktów Apple przyzwyczaiłem się do ich systemu, a na odzwyczajanie nie mam chęci i czasu. Niedawno dostałem służbową Nokię na WM. Poza pisaniem smsów irytuje mnie korzystanie z tego systemu, ale nie piszę po forach jaki straszny badziew ta Lumia. Nie piszę, bo wiem że wielu osobom akurat Lumia bardzo się podoba, a ja nie mam monopolu na rację. Mam jednak prawo do własnych opinii - to też odpowiedź na dziwny post sirkozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skoro byłem zadowolony to nadal jestem. Sony Xperia V, czyli mój przedostatni zakup przed IP5S jest nadal ze mną :)

Dlaczego kupiłem IP5S? Z czystej ciekawości, z chęci posiadania czegoś nowego, spróbowania systemu, którego nigdy nie miałem i ewentualnego przekonania się jaki jest faktycznie. Ja nie piszę, że to badziew i nie wygłaszam tego na innych forach. Piszę o tym tu, gdzie wcześniej najeżdżałem na iPhone, a teraz mogę potwierdzić pewne wady z autopsji. Na pewnych płaszczyznach IP5S jest lepszy od konkurencji na innych niestety odstaje. Pozwolę sobie we środę napisać kilka słów o tym smartfonie z perspektywy gościa, który miał już wszystko, a nie zamkną się w jednym ekosystemie.

 

I na koniec taka malutka wrzutka prezentująca wzloty i upadki w przeciągu ostatnich lat. Chyba jednak z Apple nie jest tak dobrze...

Wrzucam, bo gdzieś ostatnio przeczytałem, że WP8 jest w stanie zagrozić Androidowi. Zastanawiam się w czym?

 

Smartphone-Chart-640x456.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Pozwolę sobie we środę napisać kilka słów o tym smartfonie z perspektywy gościa, który miał już wszystko, a nie zamkną się w jednym ekosystemie.

 

Oczywiście to też nie jest moja perspektywa. Miałem do tej pory kilka urządzeń na systemie BlackBerry, męczę się z WP. Ciekaw jestem Twojej opinii. Moja wcześniejsza reakcja wynikała z tego, że hejtowanie iPhone od dawna przekracza granice normalności. Na forum Wirtualnej, Onetu nawet nie zaglądam. Strata czasu i zbyt duże zagęszczenie frustratów przekraczające granice mojej cierpliwości.

 

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz to samo tyczy fanów Apple. Też nie są lepsi jeśli chodzi o wyśmiewanie, jak to określają, Androbiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wykres jest niesprawiedliwy, ponieważ android jest w wielu urządzeniach a ios w produktach apple. Ja też dałem dużo za 5s ale za Iphone się płaci, więc nie będę narzekał. Sprzęt nie jest idealny ale wybija się z pośród całej masy androidowych tworów i to go właśnie wyróżnia na duży plus. Żeby nie było kupiłem równocześnie tablet na androidzie;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak prawo do własnych opinii - to też odpowiedź na dziwny post sirkozi.

 

Mój dziwny post to odpowiedź na Twój jeszcze dziwniejszy obrazek. Po części wynikał też z twojego fanboystwa. Jak się okazuje z innych tematów, nie jesteś tylko fanboyem Apple, ale ogólnie masz jakieś spaczenie w tę stronę. Z takimi ludźmi jak Ty nie ma sensu dyskutować, więc podtrzymuję to co napisałem. Usuń konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tym nakładaniu folii na telefon i okazuje się, że do dnia dzisiejszego robiłem to źle  :lol:  
Ja to zawsze przejadę wyświetlacz szmatką dodaną w zestawie i najprościej jak się da naklejam folię. Ot cała filozofia. Żadnych bąbli powietrza, żadnego kurzu i folia prosto :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A w temacie samego sprzętu od Apple.....co zrobić, żeby włączony wifi (bardzo mocny sygnał) działało po włożeniu telefonu do kieszeni?

 

Wifi włącza się kiedy jest potrzebne- dla oszczędzania energii.

Wcześniejsze wersje tego nie miały.

 

Jeżeli chodzi o iphony...

Inne firmy zaniedbały design i wykonanie, przez co iphone mógł się tak wybić.

 

iOS jest średni jeżeli chodzi o użyteczność w porównaniu do androida.

Widgety, pasek szybkiego uruchamiania (który dopiero teraz wprowadzili w iOS7) to główne atuty andoroida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam ajfonów bo mi się podobają. Nawet nie wiem czy są lepsze telefony na dzień dzisiejszy bo mnie to nie interesuje. Przyzwyczaiłem się, mam to czego potrzebuję. Chcę używać ten, a nie inny, choćby kosztem fajerwerków technicznych. I kompletnie nie rozumiem dlaczego miałbym wykłócać się z kolegą, również dorosłym meżczyzną, o to, kto ma lepsze dzwonidełko w kieszeni. A gdybyśmy mieli robić z tego awantury, a nie daj boże wzajemnie się obrażać to już chyba uwłaczałoby godności nawet osób biernie przysłuchujących się takiej żenadzie. I wcale nie czuję się ignorantem

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mój dziwny post to odpowiedź na Twój jeszcze dziwniejszy obrazek. Po części wynikał też z twojego fanboystwa. Jak się okazuje z innych tematów, nie jesteś tylko fanboyem Apple, ale ogólnie masz jakieś spaczenie w tę stronę. Z takimi ludźmi jak Ty nie ma sensu dyskutować, więc podtrzymuję to co napisałem. Usuń konto.

 

No jasne... napisz jeszcze, że jestem faboyem Audemars Piguet. Stać mnie na krytyczne spojrzenie zarówno wobec Apple jak i AP. W przypadku manufaktury z Le Brassus wyrażałem to niejednokrotnie w swoich artykułach, ale osoby które są do mnie negatywnie nastawione z pewnością tego nie zauważą. Twoje stwierdzenie w stylu "usuń konto" zamyka pole do jakichkolwiek dyskusji.

 

Natomiast obrazek jest przede wszystkim zabawny i jako taki miał być żartobliwą reakcją na zrzędzenie Jacka :). Obrazek wstawiałem z uśmiechem, bez jakichś negatywnych podtekstów i to wystarczyło żeby nazwać mnie fanboyem. Super. 

 

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma wiedzę i może napisać jak się ma przycięta karta sim do oryginału w kwestii choćby siły sygnału? Czy to ma jakieś znaczenie? Na chłopski rozum nie ma ale wolę spytać bo wymiana karty na oryginał to nie problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.