Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Maro66 te 0,3 cala dyskwalifikuje Z1. Ubzdurałem sobie ze max ma być 4 cale i nie mogę sie pozbyć tego ograniczenia.

 

Ja bym brał 4s z 8gb, to jest dobry telefon.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro66 te 0,3 cala dyskwalifikuje Z1. Ubzdurałem sobie ze max ma być 4 cale i nie mogę sie pozbyć tego ograniczenia.

Weź pod uwagę, że z1 nie ma fizycznych klawiszy. Także użyteczna część wyświetlacza ma właśnie około 4"

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Najpierw muszę zabrać bratu z i zobaczyć czy nakładka sony na andka jest ok. Przyznam ze touchwiz samsunga nie jest jakiś rewelacyjny.

 

Ogólne pytanie: co jest głównym powodem lagów w androidzie? Czy to może mieć związek z nakladka producenta telefonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Według niektórych to "random data" powoduje, że androidy lagują. Nie dotyczy to wszystkich smartfonów oraz nakładek. W Sony takiego problemu nie miałem. Teraz też nie mam.

Rzuć okiem też tu: http://www.phonearena.com/news/Here-is-why-Android-is-laggy-and-why-its-going-to-remain-like-that-in-the-near-future_id24434

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz pomogliście, może pomożecie drugi.

Tablet kupiony, padło na galaxy note 10.1 2014

Pytanie mam teraz jakiego antywirusa najlepiej kupić.?

Nie mam doczynienia z androidem i nie mam pojęcia co kupić.

 

I pytanie luźniejsze, czy oryginalna klawiatura i pokrowiec samsunga to dobry wybór,?

czy wystarczy jakiś dedykowany zestaw ?

 

z góry dzięi pozdr.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego. Zainstalować Avasta i po temacie.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego. Zainstalować Avasta i po temacie.

mormalnie bezpłatnego wrzucić i będzie ok. no to nawet lepiej , dzięki :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8GB jest na pudełku. Faktycznie trochę ponad 7GB. 1,5GB zajmuje system, czyli zostaje około 5,5GB.

Też kiedyś stałem przed takim wyborem, wszyscy na myapple.pl mi odradzali i chwała im za to.

 

Jak się używa telefonu zgodnie z jego przeznaczeniem, to 8GB w 4S zupełnie wystarcza :)

TZN, jak sama nazwa wskazuje, do dzwonienia  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak się używa telefonu zgodnie z przeznaczeniem, czyli do dzwonienia to ani pamięć wewnętrzna, ani ekran 4 cale, ani nawet to, że jest w kolorze nie są nikomu do niczego nie potrzebne. Tyle, że mamy XXI wiek i te telefony to w zasadzie smartfony, czyli małe komputery i mają znacznie szersze zastosowanie. Jeśli ktoś tego nie akceptuje, bądź nie rozumie śmiało może wrócić do np. Nokii 3310 :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólne pytanie: co jest głównym powodem lagów w androidzie? Czy to może mieć związek z nakladka producenta telefonów?

Nexus 5 bez nakładek nie laguje. Zapełnienie pamięci ponad 70%.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się używa telefonu zgodnie z jego przeznaczeniem, to 8GB w 4S zupełnie wystarcza :)

TZN, jak sama nazwa wskazuje, do dzwonienia  B)

Jeżeli używa się telefonu do dzwonienia należy kupić telefon ;)

Jeżeli do czegoś więcej smartphone będzie całkiem odpowiedni. 

 

Widzę że Jash mnie ubiegł

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie rację...tylko musicie jeszcze napisać petycję do producentów ;)

Aby produkowali telefony, a nie centra informatyczne :)

Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cezar - wbrew pozorom "telefony" nadal są do kupienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że nie...mam nokię 6100 ( jakaś taka malutka się wydaje ;) ) i nieśmiertelną 6310i...

Ale tak świat skonstruowany niestety, że trzeba czasem w neta wejść, maila odebrać...taki lajf .

Natomiast do codziennego użytkowania, bez miliona ton muzyki ( mam radio ) kilometrów filmów, mnóstwa gier, biblioteki rodzinnej zdjęć 8GB w 4S jest zupełnie wystarczające. Tylko to miałem na myśli...

Nie popadajmy w skrajności, że z taką pojemnością nie da się funkcjonować ;)

Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oczywiście, że się da. Nie mniej na swoim przykładzie okazało się inaczej. Innemu może być aż nadto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi zawdzięczają crapowi producenta. Albo nexus albo kastrowanie topowych modeli z przeładowanych nakładek .

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez gogi78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem 2 dni temu iP5S 16GB silver i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania przy codziennym obcowaniu cieszy tak bardzo, jak potrafi cieszyć mieniący się w świetle zegarek na nadgarstku. Jedno co mi się nie podoba to słuchawki. Byłem ich ciekawy, ale chyba ostatnio za dużo dobrych słuchawek miałem na uszach i te wypadły dość blado. Nic nie przebije bowiem Phonaków Audeo lub AKG 550 z fajnym odtwarzaczem, a ten w iP jest naprawdę bardzo dobry (jak na telefon). Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ się znam średnio na telefonach to mam takie pytanko do bardziej obeznanych. Czy lepszy procesor dwurdzeniowy 1,7 GHz w telefonie samsung galaxy S IV mini, czy lepszy jest procesor czterordzeniowy ale za to 1,5 GHz w samsungu galaxy S III ?

 

Ogólnie czy lepsze są procesory o wiekszej ilości GHz ale dwurdzeniowe czy trochę "słabsze" ale czterordzeniowe???

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIII to był flagowiec, SIV mini to budżetowa wersja jego następcy. Jeśli wiec chodzi Ci o to, który dysponuje "większą mocą" to stawiam na SIII. Znajdziesz w sieci masę zestawień, benchmarków itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIII to był flagowiec, SIV mini to budżetowa wersja jego następcy. Jeśli wiec chodzi Ci o to, który dysponuje "większą mocą" to stawiam na SIII. Znajdziesz w sieci masę zestawień, benchmarków itp. 

   Właśnie czytałem ostatnio zestawienie S III z S IV mini i wygrał S IV mini jako że bateria dłużej trzymała oraz procesor ciut bardziej wydajny oraz nowsza wersja androida.

Ale za to S III ma większy wyświetlacz z większą liczbą pikseli. 

 

  Jak myślicie jaki nowy smartfon w budrzecie około 1200 zł na androidzie jest teraz najlepszym wyborem? Zastanawiałem sie również czy nie zwiekszyć troszke budrzetu i nie kupić Sony Xpreia Z.  Ale czy sie opłaca?

  W samsungu kolory na wyświetlaczu są moim zdaniem super miałem S1 do tej pory i kolory miał lepsze niż w telewizorze LCD. Jak wygląda wyświetlacz w Sony Xperia Z. Jest na takim samym poziomie jak ten w samsungu?

Ogólnie co polecacie w tej cenie.

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Do 1200 pln to chyba nexus4 będzie najlepszy.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia Z ma zamglony wyświetlacz. Jak wygląda Z1 nie wiem. Na razie zadowolony jestem z pary 6030 i 5s i nie oglądam onnych tel. Przejdź się do sklepu i porównaj- każdy ma inny odbiór i punkt odniesienia.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.