Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB
Napisano (edytowane)

W samsungu s5 poprawili baterię i jest podobno ok. Przeczytaj test tego telefonu na www.mgsm.pl

 

Ja bym brał iphone ze względów na wielkość.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do salonu i zobacz który najbardziej Ci odpowiada wizualnie, wielkością itd. Dla mnie SGS5 jest za duży.

Android ma swoje plusy i minusy.

Ja bym rozważał SGS5 vs ipone5 chociażby ze względu na odblokowywanie tel. Odciskiem palca.

No chyba że bie chcesz "wysyłać odcisków do NSA".

 

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Sony Xperia Z2, będziesz mógł sobie z nim popływać :D... iPhone 5 to gniot, szczególnie jeśli chodzi o baterię, chyba że lubisz się podniecać samym wyglądem telefonu i na niego patrzeć wtedy będzie idealny dla Ciebie. Samsung? nienawidzę tej firmy więc olej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Z2, Samsung jest naprawdę tandetnie wykonany... Co do Iphone, dla mnie on jest zwyczajnie za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :)

Biorę SGS5 ,bo jest najdroższy i pójdzie na Alle.....,będzie na jakiś fajny zegarek.

Zostanę przy Sonym ,i będę czekał na telefon :

-bez aparatu

-bez blututa,nawigacji i dziesiątek tego typu rzeczy

-w porządnej ,mocnej ,małej obudowie wielkości zbliżonej do karty kredytowej

-z porządną baterią na min.tydzień 

Ale to marzenia ,teraz to tylko gadżeciarstwo się liczy,i takich telefonów chyba nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :)

Biorę SGS5 ,bo jest najdroższy i pójdzie na Alle.....,będzie na jakiś fajny zegarek.

Zostanę przy Sonym ,i będę czekał na telefon :

-bez aparatu

-bez blututa,nawigacji i dziesiątek tego typu rzeczy

-w porządnej ,mocnej ,małej obudowie wielkości zbliżonej do karty kredytowej

-z porządną baterią na min.tydzień 

Ale to marzenia ,teraz to tylko gadżeciarstwo się liczy,i takich telefonów chyba nie ma?

Jest taki jeden, ale obudowa jest raczej wielkości stosu kart kredytowych mwhaha:D

http://www.sonimtech.com/products.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirx65 głowę zawracasz.

Poza tym policz sobie ile będzies do tyłu przy takiej transakcji biorąc pod uwagę że masz bardzo tanie oferty abonamentu nolimits bez telefonu. No chyba że nie ty płacisz za abonament.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirx65 głowę zawracasz.

Poza tym policz sobie ile będzies do tyłu przy takiej transakcji biorąc pod uwagę że masz bardzo tanie oferty abonamentu nolimits bez telefonu. No chyba że nie ty płacisz za abonament.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest jakiś program na iOs, który umożliwi mi bardzo szybkie przerzucenie plików na komputer przez wifi? Bo irytuje mnie to ciągłe podłączanie telefonu na USB... Nie interesują mnie żadne "chmury" czy inne pośredniczące serwisy, chcę przerzucać zdjęcia na komputer bez zbędnych ceregieli, czyli na iphonie klikam "wyślij" a plik pojawia się w folderze "zdjęcia" na moim PC.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz synchronizować Iphona po Wi-Fi z ITunes nie po kabelku. Czyli masz to czego szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest tam napisane, to mój iPhone musi być podczas synchronizacji wpięty do ładowarki... Co jest totalnie bez sensu, bo ładuję go po USB, więc siłą rzeczy mam go wpiętego.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4S zakupiłem i oddałem kobiecie :)

Trafiłem na niezły wynalazek, w firmie zakupiono kilkanaście sztuk Samsunga S4 Zoom - założenie było takie iż ludzie w terenie mieli wykonywać tym cudakiem dokumentację foto.

Sprawa się rypła i było rozdawnictwo po 550 za sztukę :)

Wziąłem na próbę - na majówce spisał się znakomicie.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirx65 głowę zawracasz.

Poza tym policz sobie ile będzies do tyłu przy takiej transakcji biorąc pod uwagę że masz bardzo tanie oferty abonamentu nolimits bez telefonu. No chyba że nie ty płacisz za abonament.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Masz rację ,telefon zostaje u mnie .Zdecydowałem się jednak na sony ,bo jestem zbyt stary i leniwy na naukę obsługi czegoś nowego,i przy soniaku mogłem jeszcze zejśc 25 zł. z rachunku.Jutro ma przyjśc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4S zakupiłem i oddałem kobiecie :)

Trafiłem na niezły wynalazek, w firmie zakupiono kilkanaście sztuk Samsunga S4 Zoom - założenie było takie iż ludzie w terenie mieli wykonywać tym cudakiem dokumentację foto.

Sprawa się rypła i było rozdawnictwo po 550 za sztukę :)

Wziąłem na próbę - na majówce spisał się znakomicie.

Oglądałem go kiedyś w salonie i wygląda całkiem dumnie. Ciekawe tylko gdzie go nosić latem, kiedy nie nosi się kurtek i innych badziewi. Do kieszeni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vcore, oczywiście jest wiele takich programów. Ja korzystam z file hub na ipadzie i iphone. Wypas, nic wiecej mi ni potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o radę - chcę wymienić telefon na coś z półki typu samsung s3 mini - teraz jest chyba w euro za mniej niż 600 PLN co mi cenowo odpowiada. Jest za tą / podobną cenę coś raźniejszego czy brać i nie wybrzydzać? A może ktoś ma sensowną używkę na zbyciu z dobrym prajstuwalju?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ci wiadomość na priv.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sony Xperia Z2 Compact - krótka zajawka z rynku japońskiego:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem Z2 z wymiany w Orange ,i albo wcisnęli mi popsuty telefon ,albo ja jestem za głupi do tego telefonu.

Po włączeniu cały czas gada jakaś baba ,pseudo polszczyzną ,nie działa przeciąganie w żadną stronę ,a żeby w coś wejśc trzeba dotknąc raz ,żeby pokazała się żółta ramka i potem szybko dwa razy.

Reklamowac ,czy ja coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Ja to dostałem jako news o Z2. Najwidoczniej w Japonii robią go dla Docomo pod nazwą A2, ale może to i faktycznie inny model.

Cyt: "Xperia A2 trafiła do oferty japońskiego operatora NTT DoCoMo, a jej nazwa kodowa to SO- 04F. Warto zaznaczyć, że tamtejsza wersja Xperii Z2 nosi oznaczenie SO-03F, co może sugerować, że jest to odpowiednik niezapowiedzianej jeszcze Xperii Z2 Compact."

 

PS

 

Co do "szału nie ma" - czego Ci brakuje?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prox65

Idź do najbliższego salonu swojego operatora i niech pracownik zobaczy.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@prox65

Idź do najbliższego salonu swojego operatora i niech pracownik zobaczy.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

To samo mi powiedzieli na Infolini w Orange.

Wgrałem nowsze oprogramowanie ,ale też nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś wstępna instrukcja obsługi- pt. Pierwsze kroki. Zgaduję idź do salonu.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś wstępna instrukcja obsługi- pt. Pierwsze kroki. Zgaduję idź do salonu.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.