Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud
wreszcie znalazłem swój model - UF!

 

jestem bardzo ciekaw co to takiego?? ja ciagle wspominam 8910i i nic lepszego nie znalazlem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
myślę ,że bez trudu zgadniesz ;)

 

nie wiem- 6280 lub z nowszych moze N80? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
pudło . Zimno ;)

 

no to poddaje sie!

 

no napisz o jaki model chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, szarpnij no trochę wyobraźnią :!: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Rafał, szarpnij no trochę wyobraźnią :!: :twisted:

 

na rynku jest pewnie zdrowo ponad 100 modeli telefonow z ktorych znam moze 20- nie mam szans :oops: jeszcze kilka lat temu znalem kazdy dostepny model, czlowiek sie starzeje :roll:

 

no to dowiemy sie w koncu jaki to telefon?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, podpowiedz no trochę kolegom, widzisz, że już zimno jak na Syberii :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Nokia 9500?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
A może Nokia 9500?

 

zaloze sie, ze tez nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Nokia 8800 Sirocco Edition w kolorze czarnym lub jeszcze bardziej ekskluzywny Vertu Constellation? :D


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minął mi termin umowy... Zastanawiam się nad dwoma modelami:

 

Nokia E50 vs Nokia 6233

Który bardziej polecacie? 6233 ma metalową obudowę (ponoć) i UMTS (warto inwestować w tą technologię - telefon ma służyć 2 lata?), ale wygląda lipnie w porównaniu z E50.

 

Zależy mi przede wszystkim na bezawaryjności (proste modele odpadają - aktualnie mam 6210) i jakości dźwięku podczas rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mabok masz erę?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jw_amigowiec

Jak dla mnie to komunikatory 9x rzadza :D. Moze poza wymiarami (9300 nie licze). Sam uzywam ciut starszego, bo 9210 + 512 MB, ale nie narzekam. Choc z 2 strony przydalby sie 2 telefon, ktory spelnialby tylko funkcje telefonu samego w sobie, bez wodotryskow. Chocby stara niesmiertelna Nokia 6310i :D.

Ale kazdy ma inne preferencje - odnosnie wyboru - najlepiej moc sie pobawic jakis czas :lol:. Nie ukrywam tez, ze dla mnie liczy sie wyglad, to samo w zegarkach, ktorymi przez Was sie choc troche zainteresowalem i juz mam jeden na oku do sprezentowania sobie. :D Ale to OT i o tym napisze gdzie indziej, jak bede mial jakiekolwiek srodki :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eye_lip: Skąd wiedziałeś?

 

Nie zdążyłem przeczytać Waszych rad przed zakupem i wybrałem E50. Jestem nim zachwycony (kolor Metal Black). Jutro napisze więcej (bo teraz pisze z nowego nabytku :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyboru 8)


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo uzytkuje Nokie 1600, troche z przypadku wpadla mi w rece i raczej jako aparat przejsciowy, ale jezeli potrzebujemy "tylko" telefonu to moge ja, z czystym sumieniem polecic. Nie ma tu zbednych dodatkow (aparaty, mp3 itp.) za to bateria trzyma ponad 2 tygodnie :shock:

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe

A czy ktoś z Szanownych Panów orientuje się jakie modele z umtsem będą udostępniane w testach prowadzonych przez P4 :?:

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.