Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

robilem ostatnio reset/format calego telefonu, zrobilem dezinstalacje wielu aplikacji a problem ciagle na miejscu. Nie jest na  gwarancji wiec... Zmienialem tez baterie, wiec to raczej nie wina baterii :D

 

Skoro nie jest na gwarancji to zmień mu soft, najlepiej na jakiegoś porządnego custom roma. Zyskasz sporo nowych możliwości personalizacji i telefon powinien działać płynniej. Miałem SGS 3 i wgrywanie oprogramowania jest wg mnie bardzo proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniego telefonu byle by ebay w nim smigał? Jak polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyboru za dużego nie masz. Na naszym allegro:

16GB - http://allegro.pl/oppo-find-7a-16gb-2-3ghz-ciemny-bialy-nowosc-gw-i4488911368.html

32GB - http://allegro.pl/oppo-find-7-32gb-2-5ghz-ciemny-bialy-nowosc-gw-i4488911382.html

lub pozostaje bezpośredni zakup i wtedy masz płatność PayPalem:

http://europe.oppostyle.com/find-7/98-find-7-astro-black.html

Pamiętaj, że Oppo Find 7, a w zasadzie zainstalowany tam Color OS nie ma języka polskiego.

Język to nie problem, ale miałem nadzieję, że jednak tańszy ciut będzie :rolleyes:

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC jest super wykonany i wyglada pieknie ale nie ma rozbieranej baterii co dla mnie jest minusem. Zatem raczej odpada.

LG bawilem sie dzisiaj i wyglada naprawde swietnie szczegolnie ten rozciagniety ekran sprawiajacy wrazenie ogromnego. Ale w Samsungu bardzo podobaja mi sie te intensywne kolory.

Tapnięte z fona.

Nie intensywne tylko nienaturalne, porównaj ekrany pod różnymi kątami i na słońcu i wtedy docenisz LG batka 3000mha lipol tez daje rade aktualnie jestem na urlopie i przy 5-6 rozmowach dziennie po 7 dniach ma jeszcze 27% czyli cacy a mojej żony samsung Sg4 analogicznie juz był dziś drugi raz ładowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie intensywne tylko nienaturalne, porównaj ekrany pod różnymi kątami i na słońcu i wtedy docenisz LG batka 3000mha lipol tez daje rade aktualnie jestem na urlopie i przy 5-6 rozmowach dziennie po 7 dniach ma jeszcze 27% czyli cacy a mojej żony samsung Sg4 analogicznie juz był dziś drugi raz ładowany

 

Mam obecnie SGSIII i mnie się podobają kolorki ale może masz racje :)

Chcesz powiedzieć że LG G3 trzyma Ci tydzień??? (bez używania netu?)

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, trzyma tydzień bez używania netu

Z netem ok 15-20 min dziennie poczta itp. trzyma ok 4 dni oczywista tel ma wyłączone zbędne aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie max dociagnalby do 2 dni :-)

Nie zauwazyles lagów, pojedynczych klatkowań? Czytalem że przez duzą rozdzielczosc ekranu procek i RAM ma wiecej do ogarniecia.

Od kiedy go masz i jak Ci sie ogolnie sprawuje?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam

Lg g2 wiec deko słabszy od g3 mam ok miesiąc i jestem bardzo zadowolony, nic się nie wiesza, tylko g2 ma mniejszą rozdzielczość od g3 ale w zupełności wystarczy, moja wersja to 32gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam kupić motorole razr i 890xt i na allegro są ceny od ok 440zł  http://allegro.pl/new-motorola-razr-i-xt-890-black-8mp-najtaniej-i4499999605.html

do 820zł  http://allegro.pl/motorola-razr-i-xt890-biala-fv-23-futura-park-krk-i4499716695.html

Moje pytanie skąd taka duża różnica w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze co do resetów... Z2  ma przycisk reset pod klapką przy karcie SIM dzialajacy jak reset w kompie. Nie androidowska kombinacja klawiszy. Pytanie tylko co Wy z tel robicie ze trzeba uzywac tego resetu :D

 

a co do zywotnosci baterii.. mialem wczesniej xperie S, ładowanie codzienne, czasem 2x dzienne.. teraz jest w rekach mojego kuzyna ktory ma dni w ktorych 3 dni nie laduje... :D  

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę przedłużał umowę u operatora i się zastanawiam czy nie przesiąść się na Windows Phone 8.1.

Po internecie krążą pojedyncze wypowiedzi "od kiedy mam WP już nigdy nie przesiądę się na Andka".

 

Czy lecą wśród nas długotrwali użytkownicy Lumii?

 

Mam do wyboru 625 (trochę duża) za stówkę i 630 (trochę okrojona z gadżetów) za złotówkę.

Z wiekiem coraz mniejsze mam wymagania od telefonów, toteż wykastrowane 630 mnie nie gorszy.

 

Głównie mi chodzi o to czy WP można polubić i nie tęsknić za Androidem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To częsty przypadek. A 630 to zacny telefonik. W sam raz na rozpoczęcie przygody z WP.


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Windows 8.1 od kwietnia 2014r. w Lumii 925. W porównaniu do Samsung Galaxy Nexus na Androidzie 4.4 - to dużo szybszy, stabilniejszy - od momemntu zakupu nie resetowałem, ani sam się nie zresetował - co przy androdzie zdarzało się ok. raz na tydzień. Nie zamula się z czasem. Ma wszystko czego potrzebuję - zwłasza nawigacja daje radę :) Z tym, że musisz się przyzwyczaić do małej ilości aplikacji w sklepie.

Edytowane przez Mariusz Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne lumie w dłoni i stwierdziłem że to cegły.

Jak widzę kafelki to mnie trafia. Wystarczy że mam win8 na laptopie i od razu uciekam z kafelkowego interfejsu na pulpit taki jak w xp.

Ta "estetyka" jakoś do mnie nie przemawia. Mam telefon na androidzie a drugi na ios.

W przypadku komputerów z których korzystam, stary win XP wygląda świetnie, a mac OS ma analogiczny interfejs.

Zresztą te lumie przy szczupłych i lekkich telefonach z androidem czy ios wyglądają analogicznie jak obudowa pc do mac mini.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niższe modele tak, ale nie uważam, że L925 to cegła - choć ciężka jest, to fakt. Ale z drugiej strony SG Nexus przy mojej Lumii wygląda teraz jak zabawka dla dzieci. Wykonanie i spasowanie o niebo lepsze w Nokii.

Edytowane przez Mariusz Kowalczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Głównie mi chodzi o to czy WP można polubić i nie tęsknić za Androidem?

 

Można polubić, ale za Andkiem będziesz tęsknił. Dlatego ja, kupując IP5S zostawiłem sobie Xperię V ;)

Wracając do samego systemu - trzeba lubić kafelki i przewijane w dół menu. Można się przyzwyczaić.

W zamian dostaniesz system bez zwiech, bardzo szybki, gdzie nie wszystkiej jednak aplikacje działają jak należy.

WP się rozwija. Cyan jest bardzo OK i działa bardzo dobrze nawet przy 512MB ramu. Niestety musisz pamiętać, że przy takim ramie o dobrych grach możesz zapomnieć.

Co do telefonu. 625 jest zasadniczo wyższym i lepszym modelem niż 630. Nie mniej wybrałbym 630. Lepiej leży w ręce, ma lepszy moim zdaniem ekran.

Podpytaj Mikołaja N - on użytkuje ten model na co dzień. Wiem, że to kastrat i w zasadzie prototyp smartfona z nowym systemem, ale za tę kasę jest bardzo OK.

Lumia 925 o której pisał kolega wyżej, moim zdaniem ciężka nie jest. 139g to nie tragedia. Wykonanie pozostawia trochę do życzenia, ale patrząc pod kątem ceny i tak jest lepiej niż w nowym flagowcu Lumii 930 która jest tragiczna. Ogólnie jeśli chodzi o jakość wykonania uważam, że ostatnią wyśmienicie wykonaną Lumią była 920. Fakt, że waży tyle co cegłówka, ale to kawał porządnego smartfona. Rozważ zatem kolego Kierownik taką opcję ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

625  chyba właśnie wyleciała z cennika Play

920 nie jest oferowana

930 dopłata tysiąc złotych :D

 

Na ten moment na placu boju zostaje Nokia Lumia 630 za "zeta" lub Motorola Moto G za "stówkę".

Tak, wiem, że Motka jest we wszystkim lepsza i ma podobnie słabawy aparat, ale mnie intryguje ten WP 8.1.

Szkoda mi tylko diody doświetlającej - latarka przydaje się czasem przy powrotach z grillka u znajomych na działce.

 

A jeżeli już jesteśmy przy konkretnym modelu, to byłbym wdzięczny na informację od użytkowników Lumii 630 na temat:

- jakości rozmów

- długości trzymania baterii

- czy jest możliwość synchronizacji kontaktów z gmaila

Edytowane przez Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zawsze można kupić 630, sprzedać, dołożyć kilka złotych i wziąć na allegroszu 920 :)

Moto G, tak jak piszesz jest we wszystkim lepsza od Lumii 630. Ona jest zasadniczo lepsza od większości smartfonów dwukrotnie droższych.

630 diody nie ma - latarka jest, ale świeci wyświetlacz.

Kontakty z Gmaila się zsynchronizują, bateria w wersji 2sim trzyma nawet do dwóch dni. Co do jakości rozmów nie wiem.

Generalnie jest tak, że jak wejdziesz na forum WP to większość pokumanych kolesi odradza zakup 630. To prosty telefon wykastrowany do granic możliwości.

Będzie dzwonił, emailował, smsował i ma świetną nawigację. Aparat robi nawet dobre zdjęcia.

http://www.windowsmania.pl/dyskusja-ogolna-343/wybor-lumia-630-a-11701/

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G w Play to na prawdę super oferta. Cenę zrobili rewelacyjną- opłaci się brać nawet ze starterem na kartę a w abonamencie tym bardziej. Jak by miała 2gb ram bo już bym ją dawno miał. Szkoda, że wersja LTE z slotem microSD jest już dosyć droga w stosunku do np G2 czy N5.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używacie folii ochronnych na ekranach swoich smartfonów?

Czy jest różnica - czułość dotyku / komfort dotyku / jakość wyświetlanych treści - z folią?

I czy ma znaczenie folia za 5 pln a 20 pln?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od pierwszego smartfona, różnicy niema. No może taka, że przy odsprzedaży panel wygląda jak nowy.

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z odklejaniem/ zdejmowaniem tych folii?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodzi równie łatwo, jak przylega.

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to są różne folie. Nawet ponad 50zł niektóre kosztują. Ponoć brando ma super jakość. Jak kupisz matową to lepiej widać obraz w słońcu. Połyskliwe trochę "podkręcają" nasycenie kolorów. Masz też folie dodatkowo zabezpieczające przed uszkodzeniem. Generalnie warto kupić 2-3. Tyle zużywam zwykle przez okres eksploatacji telefonu (2 lata).


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad Puro.

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.