Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iKrawiec

Popieram w 100%.

Mam Motorolę od tygodnia i jestem zachwycony. Prędkość działania bajka. Motorola daje czystego Androida i poza tym gwarancję aktualizacji. Już zapowiedzieli, że na pewno dostanie Androida L czy jak tam będzie się nazywał. :)

Należy jeszcze dodać, że posiada rewelacyjny ekran ips o rozdzielczości 720p i zagęszczeniu 329ppi co jest ewenementem w swojej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OK , zamawiam Moto G - pytanie tylko gdzie najlepiej , wolę prawdziwy sklep , allegro ok 620 zł z wysyłką ; X-Kom , Redcoon ok. 670 zł 

 

Oglądałem dziś wersję 16GB w Neonet - 799zł. Powiem szczerze, że ten telefon niszczy Lumię 630 pod każdym względem. Świetny ekran, super wykonanie (na YT narzekają, że trzeszczy, ale niczego takiego nie odczułem w modelu, który miałem w rękach), niezły aparat. Nie podoba mi się launcher, ale jak wiadomo dostanie Androida L, więc będzie to mega sprzęt.

 

Sony może i aktualizuje, ale wierz mi - nie chcesz tych aktualizacji. Siostra ma Xperię Z, dostałą update'a do nowej wersji i od tego czasu żre jej baterię w niecałe 4 godziny, gdy telefon leży z wygaszonym ekranem na półce. Od 2 miesięcy brak poprawki. Tak więc im dalej od Sony tym lepiej - niestety, bo SE był moją ulubioną marką w przedsmartfonowym świecie.

 

To akurat trochę prawdy. Po aktualizacji SXV do 4.3 systemowo jest tak samo, jak miałem wcześniej, jest ładniej, ale bateria znika trochę szybciej.

 

Android to największa porażka wśród systemów mobilnych. Na początku była rewolucja, a potem przyszły potrzeby młodych klientów... Mój prywatny 4s z masą aplikacji działa znacznie szybciej niż - praktycznie nowy - służbowy SGS4... W nim nawet przewijanie ikon nie jest płynne. Zainstalowałem czystego androida i przez tydzień było ok... Potem zaczęło zwalniać, teraz ma nawet opóźnienia w odbieraniu rozmów (ok. 2 sek). Objawy identyczne jak w poprzednich Xperiach, nie wspominając o ogólnej wydajności która jest żałosna jak na specyfikację. Windows na Lumii działa świetnie, moja w ogóle nie narzeka od blisko dwóch lat.

 

Android - nigdy więcej :)

 

Poza iOS 7.1.2 mam Xperię V na androidzie i nadal uważam ten telefon za najlepszy jaki miałem i mam. Nie tnie, nie wiesza się. Wszystko działa płynnie. Dużo lepiej niż ten "mityczny" system od Apple.

 

Także polecam. Mam od poczaku BB z nowym systemem 10. Od jego "pierwszego razu" minęło niewiele, a już teraz spisuje się świetnie i jest naprawdę przemyślany. Niebawem wychodzi mocno ulepszona wersja, może być tylko lepiej. Telefony też bardzo dobre, zapowiada się teraz fajny duży model z fizyczna klawiaturą, dotykowce tez super... 

Wg mnie wygrywa z androdidem (dla mnie to nieco przekombinowany system) i mocno bije appla i WP.

 

Nie bez przyczyny wybrano BBOS najlepszym systemem mobilnym (magazyn Digit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zainstalować na SGS4, żeby nawet ikony nie przeiwjały się płynnie ?? Albo był lag pdzy odbiorze połączenia ??

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi, ale spróbuj zainstalowac sobie alternatywny launcher niż TouchWiz. Ja używam Nova Launcher i bardzo sobie chwale.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kosmie chyba chodzi o to, że nie bardzo rozumie co trzeba zrobić żeby Samsung mulił, bo u niego najpewniej nie muli :) Tak ja zrozumiałem.

Co do Launcherów polecam rosyjski Yandex.Shell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem S4 i żadnego mulenia nie uświadczyłem, a katowałem ten telefon miliardem aplikacji i toną śmieci na karcie 64GB (zapełnionej w 95%). Kosma - masz aktualny soft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma ma aktualny soft i wszystko z jego telefonem OK - on pyta tylko co za syf ściągacie sobie na telefony że wam potem tak zamula :lol:  :lol:  :lol:

Ciężko czasem emocje przekazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Co trzeba zainstalować na SGS4, żeby nawet ikony nie przeiwjały się płynnie ?? Albo był lag pdzy odbiorze połączenia ??

 

tapnięte z komóry

Nic nie trzeba instalować, zacznie mulić sam z biegiem czasu. A z lekarstwem(aktualizacjami) może być ciężko. Na receptę nie dostaniesz tego za wiele(może ze 2 wersje nowszego softu). Później już tylko kombinowanie medykamentów na czarno(custom romy, itp...) a telefon i tak didnie... Natury(producenta), nie oszukasz, taki już los plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wybrać LG G2 MINI czy Sony Xperia T3 :) ?

 

Mam czas do piątku - aktualnie brak Mini na magazynie :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

To co wybrać LG G2 MINI czy Sony Xperia T3 :) ?

 

Mam czas do piątku - aktualnie brak Mini na magazynie :)

lg g2 mini ma słaby wyświetlacz i brak czujnika oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już druga opinia za T3 - i ja się zacząłem ku niemu kierować. Ale nigdy nie miałem takiej " cegły " - może być śmiesznie.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Ok już druga opinia za T3 - i ja się zacząłem ku niemu kierować. Ale nigdy nie miałem takiej " cegły " - może być śmiesznie.

Nie jestem ani za jednym telefonem, który wymieniłeś, ani za drugim. Inne modele też wchodzą w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, tak nie jasno się wyraziłem ? :D Mi się nie udało SGS2 zamulić apkami itd, no i dziwie się jak można to uczynić czwórce. Dwójke miałem ponad rok i grała do końca służby, jak na samym początku.

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani za jednym telefonem, który wymieniłeś, ani za drugim. Inne modele też wchodzą w grę?

Jeszcze mam do wyboru następujące modele :

- LG G3 S

- Xperia M2

- Lumia 635

- Huawei Ascend P7

- Lumia 1320

- Galaxy Grand Neo

- Galaxy S 3 Neo

 

Takie mam jeszcze do wyboru :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Jeszcze mam do wyboru następujące modele :

- LG G3 S

- Xperia M2

- Lumia 635

- Huawei Ascend P7

- Lumia 1320

- Galaxy Grand Neo

- Galaxy S 3 Neo

 

Takie mam jeszcze do wyboru :)

Brałbym xperie T3 albo lg g3 s. Ten lg ma zauważalnie mniejsze wymiary od T3(oprócz grubości) i trochę lepszy wyświetlacz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zakupiłem Moto G. Trochę bałem się 1gb ram i niskiego zegara pomimo 4 rdzeni- niepotrzebnie. Telefon śmiga jak szalony. Odblokowałem bootloader, root, kernel, xposed + gravity box i na koniec nova lanczer. Zero ścinek, płynność pierwsza klasa. Do tego świerze aktualizacje- wreszcie nie muszę wgrywać Cyanogena, żeby to jakoś chodziło. A najlepsza jest cena. 650zł od ręki w Play ze starterem, którego nie trzeba używać. W abonamencie mają go też w korzystnych cenach- aż się dziwię. Miałem dołożyć drugie tyle do Nexusa 5 albo innego G2/Z1 ale cieszę się że wziąłem Motkę. Na prawdę daje radę a kosztowała połowę tej kasy. Jak ktoś szuka solidnego średniaka z Andkiem to polecam. Do "pogrzebania" jest rewelacyjna.

 

Ja mam wersję 8gb, wersja 16 jest 150zł droższa a wersja z LTE i slotem SD wychodzi jeszcze drożej. Wtedy dołożyłbym już do N5. Małą ilość miejsca na dane rekompensuje dwuletni "kartnet" na 25GB w google drive :)

Edytowane przez ded

Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G 16 GB - dotarła , dziewczyna zadowolona , ekran super , szybkość działania androida bardzo ok , zdjecia raczej słabe . Dzięki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś uprzejmy użytkownik Playa i Lumii z WP 8.1 mógłby się podzielić ustawieniami APN dla MMSów i internetu?

Bo mi nie bangla. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na swoje konto Play i wyślij sobie sms konfiguracyjny. Chyba, że to pre-paid


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zainstalować na SGS4, żeby nawet ikony nie przeiwjały się płynnie ?? Albo był lag pdzy odbiorze połączenia ??

 

tapnięte z komóry

 

Zainstalowany mam na SGSie Atlas grzybów i Operę Mini... z których nigdy nie korzystałem. I mała poprawka, mam SGS3 nie 4 :) W każdym razie telefon zamula, a po aktualizacji jest jeszcze gorzej. Rozmowy odbieram słuchawką BT, i czasami klikam dwukrotnie bo wydaje mi się, że nacisnąłem zbyt słabo - a efekt jest taki, że po ok sekundzie rozmowa się rozpoczyna i sekundę później kończy (przez drugie wciśnięcie). Nie jest to wina słuchawki, bo odbieranie manualne wygląda tak samo - a na 4s działa płynnie.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na swoje konto Play i wyślij sobie sms konfiguracyjny. Chyba, że to pre-paid

Próbowałem, konfig. nie doszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was HTC One X? Kupiłem go sobie wczoraj i zauważyłem, że bateria trzyma w nim strasznie krótko. W prawdzie tego dnia ciągle się nim bawiłem, ekran podświetlony był na maxa, a system był niezaktualizowany, ale w porównaniu do Desire 500, bateria w One X i tak trzymała krótko. Czy zaktualizowanie systemu ma jakiś wpływ na wydłużenie pracy baterii? Ostatecznie zdecydowałem się na aktualizację systemu do Androida 4.1 i nakładki Sense 4+ i dalej nie chcę już aktualizować, bo Sense 5 mi się nie podoba. Do jakiej maksymalnie wersji androida i nakładki HTC sense można aktualizować One X?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może Motorolę moto e lub moto g?  Telefon ma mieć dobrą jakość rozmów, wygodnie przeglądać internet, sprawnie działać gps. Nie mam zamiaru grać w żadne gry ani instalować na nim dużo aplikacji, właściwie jedyna jaka mi potrzebna to sport tracker. Wiec czy warto dopłacać do moto g??? Czy ogólnie możecie napisać coś o tych dwóch telefonach?

 

 

I jeszcze jedno pytania. Może mi ktoś powiedzieć jakie są różnice pomiedzy samsungiem galaxy S3 a samsungiem galaxy s3 neo?

Że neo ma nowszego androida kit kat to wiem że ma 1,5 ramu a nie 1 giga też wiem, ale jakie jeszcze są różnice.

Gdzieś wyczytałem że galaxy s3 neo ma jeden mikrofon a zwykły galaxy ma dwa mikrofony.

Może ktoś wymienić wszystkie techniczne różnice między tymi dwoma telefonami i czy warto bardziej kupić moto g czy galaxy s3 lub s3 neo?

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma moto g ale jeszcze muszę mu przenieść numer do innego operatora i wymienić SIM na mniejszy więc opinię będę miał za kilka dni. Dzis moge powiedzieć że wyświetlacz i szybkość działania interfejsu są OK.

 

jak poczekasz to się dowiesz reszty ;-)

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żniwiarzu o MOTO G mnóstwo było w tym wątku wcześniej, poczytaj. Telefon nie jest drogi, więc jak najbardziej warto bo moto e biedna z lekka... Główną różnicą pomiędzy S3 a S3 Neo jest slot na dwie karty sim w tej drugiej słuchawce. Nie dwa mikrofony... :P

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.