Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

pakiet office, ktorego nie ma ani na androidzie ani na ios,

 

Ja tam na IP5S mam Office Mobile od MS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lumia 920 jest w podobnej cenie, jest tylko troche ciezsza ale ma ekran inny (lepszy lub gorszy jak kto woli, dla mnie lepszy, kolory sa bardziej rzeczywiste). karty tez nie ma ale pamieci jest 2x wiecej. niecale 21gb po odjeciu potrzeb systemu. telefony sprzetowa nie roznia sie.

 

To mam jeszcze pytanie, lumia 920 i 925 widze, że jest w takiej samej cenie na allegro. Ale znalazłem tez lumię 1320 w cenie prawie 1000zł. Czy duża różnica jest pomiędzy tymi smartfonami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ostatecznie mam do wyboru samsunga s4mini lub lumie920/925, generalnie potrzebuję tel. do dzwonienia, smsów, obsługi gmaila, map google i przegladania internetu. Czasem z phonem biegam, więc liczy sie sprawny gps. No i słuchanie muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a co sądzicie o chińskich wynalazkach np. XiaoMi Mi3 ? Opinie w necie pozytywne

 

Producent wynajmuje dom mediowy, dom mediowy bierze jakichś podwykonawców i oni piszą różne rzeczy w sieci, z których wiele czasem mija się z prawdą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Xiaomi Mi3 to się nie zgodzę z twierdzeniem kolegi wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ostatecznie mam do wyboru samsunga s4mini lub lumie920/925, generalnie potrzebuję tel. do dzwonienia, smsów, obsługi gmaila, map google i przegladania internetu. Czasem z phonem biegam, więc liczy sie sprawny gps. No i słuchanie muzyki.

wg mnie galaxy s4mini to nie ta polka co lumie przynajmniej w wykonaniu, wewnatrz co kto lubi. musze Cie zmartwic w windows phone nie ma oficjalnych map google, jest nieoficjalny klient, jak on dziala nie wiem bo nie uzywam. sa za to mapy bing/here/tomtom czyli here maps. sa dobre, poprowadzily mnie juz kilka razy czy to samochodem czy to pieszo. wez 920 ma wieksza pamiec i ladowanie bezprzewodowe w standardzie. ja przynajmniej bym tak zrobil. chyba ze korzystasz z chmury i lubisz amoledy. Lumia 1320 to telefon nowszy, ale wciaz pozostaje w polce sredniej, lumia 920 to polka najwyzsza, tyle ze z tamtego roku. roznic jest bardzo duzo. znajdziesz je w google.

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lumia 920 jest z września 2012r. czyli sprzed dwóch lat, nie roku. Nie zmienia to faktu, że będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co proponujecie mi z androidem do tego 1200zł?

Ja proponuję Samsung Galaxy Note II. Mam go ponad pół roku i jestem zadowolony. Wcześniej miałem Galaxy SI, II i III też świetnie chodziły. Nokie Lumię oglądałem ale obsługiwanie tego telefonu to dla mnie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z tym wi-fi w lumi? Można ustawić zeby mi automatycznie w domu łapało moje wi fi i automatycznie się z nim łączyło za każdym razem jak jestem w domu? I czy da się uzyskać połączenie z komputerem bezprzewodowo?

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash lumia 920 zostala zaprezentowana pod koniec 2012 (chyba pazdziernik lub listopad) do sprzedazy weszla w styczniu czy lutym 2013 i byl to model wlasnie na ten rok :)

+ napisales ze z wrzesnia- moze i tak. nie wazne, w kazdym razie byl to model na 2013. 

@ponury zniwiarz tak, tak

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z tym wi-fi w lumi? Można ustawić zeby mi automatycznie w domu łapało moje wi fi i automatycznie się z nim łączyło za każdym razem jak jestem w domu? I czy da się uzyskać połączenie z komputerem bezprzewodowo?

Oczywiście. Możesz tak skonfigurować sobie lumię, że w domu odbierasz na wi-fi, a gubiąc sygnał na wi-fi, przełącza się na LTE lub jaki tam masz. Ja swoją Lumię (625, WP 8.1) mam skonfigurowaną z komputerem poprzez bluetototha, słucham sobie na głośnikach muzyki z tel :) Co do wi-fi to możesz też sobie poustawiać dostęp do hotspotów i jak będziesz w zasięgu to sam się przełączy na wi-fi. Ja z WP jestem strasznie zadowolony.


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ok, jak byś pamiętał byłoby super. Szukałem w necie wczoraj, ale znajdowałem wartości z customowych softów ewentualnie :huh:

 

Po wyczyszczeniu i restarcie, mam w użyciu 403-430MB RAM, jak już się zacznie używać wszystkiego to tak po godzinie wartość wzrasta do ok 589MB RAM w użyciu (oczywiście wszystkie aplikacje, które otwieram zostają w tle, Chrome podczas testu miał odpalone 14 zakładek)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no to u mnie jest o 300mb więcej w użyciu :o Ale jeszcze ponad 1000mb zostaje zapasu, więc nie chce mi się drążyć co tam działa w tle.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć telefon z andkiem, który działa płynnie to trzeba się trochę zaangażować. Producenci średnio się do tego przykładają. Ostatnio miałem SGS Advanced i po aktualizacji do żelka to lagi miał takie, że po odebraniu połączenia trzeba było odczekać sekundę, zeby zatrybił. Za dużo się zadziałać nie dało, żeszczególnie, że ja mam sporo softu na telefonie. Teraz używam Moto G i czysty Android bez nakładek to dobra sprawa. Jednak, żeby działał jeszcze lepiej i szybciej (no i większe możliwości personalizacji) trzeba było trochę pogrzebać.

 

Na początek Root, można wyłączyć reklamy i usunąć trochę googlowych śmieci

Potem kernel, nagle niektóre rzeczy zaczynają działać trochę płynniej, niektóre mają możliwość OC

Kolejnym krokiem jest zmiana Lanczera, na coś szybszego albo ładniejszego

Ewentualnie inny rom, CyanogenMod na prawdę potrafi dać kopa każdej słuchawce.

 

Nie ma już tak dobrze, ze wyjmuje się z pudełka i zaczyna korzystać. O ile sieci raczej rezygnują z brandów, to producenci słuchawek dają swoje mulące nakładki na andka. Dla mnie dwa wieczory i telefon działa jak powinien. Nawet jak ktoś tego "nie czuje", to powinien poświęcić trochę uwagi- w końcu korzysta z telefonu co chwilę przez najbliższe 2 lata.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np nie lubie grzebac w telefonie, zmieniac softow itd. dla mnie po wyjeciu z pudelka ma byc wszystko ok- wkoncu za to place prawda? jesli mialbym zmienic telefon na taki z andkiem to wg mnie jedynie nexus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie robią aktualizacje.... Ludzie myślą że będzie lepiej a tu klops tel zaczyna mulic i masz ochotę go wyrzucić i kupić nowy..

 

Ja nawet nie myślę o aktualizacji jeśli tel działa poprawnie mimo iż ma jakas starsza wersje. Po co psuć co dobre?


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem motorole moto G. Telefon jak za tą kasę naprawdę świetny. Mam wersje LTE ze slotem na karty pamięci. Jestem jednak rozczarowany androidem 4.4 Kit Kat ponieważ nie daje on możliwość zapisywania niektórych rzeczy na karcie pamięci. TO JEST SKANDAL.Na przykład nie da sie zapisać zdjęcia które do mnie przyszło mmsem na karte pamięci. I tak sie zastanawiam czy jest to spowodowane tym że jest lepsza ochrona karty pamięci przed złośliwym oprogramowanie czy jest to zmuszanie użytkownika na siłe z korzystania z przechowywania danych w chmurce?

 

I teraz moje pytanie czy jest już jakiś menadżer plików albo coś w tym rodzaju żebym mógł to ogarnąć i zapisywać wszytko na karcie???? Chodzi mi o takiego ktory będzie działać na 4.4.4 Kit Kat bo to że na poprzednie androidy były takie programy to wiem.

 

Co do samego telefonu dałem za niego 799 zł w rtv euro agd a otwiera strony internetowe na wi fi szybciej niż iPhone 5 na iOS7 którego też niekiedy używam. Ogólnie bardziej go lubie niż iPhona. Wszytko szybko chodzi i nie ma problemów. Tylko ten android Kit Kat:-/

 

A i jeszcze jedno. Jaką klawiaturę 3/4 polecacie żeby zainstalować? Bo tej qwerty jakoś nie mogę zdzierżyć podczas pisania smsów a w tym androidzie nie ma opcji ustawienia innej.

Edytowane przez Ponury_Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z rady jednego z kolegów z forum i zdecydowałem się na lg g2 mini. Przesiadłem się xperii j i jest to kolosalna różnica. Telefon mam 2 dni jak się pobawię dłużej to może jakąś opinie napiszę.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponury, da się zapisać zdjęcia ale tylko wbudowanym programem jaki masz na tel czyli File Commander. Wszystkie inne nie działają na kitkacie. Jest to raczej celowa blokada nie związana z zabezpieczeniami dla nas tylko pewnie się dogadali z autorami tych programów.

 

Tylko oryginalna apka tel do aparatu pozwala zapisywać na sd zdjęcia czy filmy, każda apka z Google play nie daje tej możliwości. Chyba ze tel zrotujesz :-)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dziś Xperię Z3 Compact, telefon generalnie sprawia bardzo pozytywne wrażenie, szczególnie jego bateria. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to niech śmiało pisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja wczoraj zamówiłem i czekam na BlackBerry Q10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Ja do konca grudnia na SG3 a w styczniu SG5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Jash co Cię skłoniło do powrotu do BB? Ja czekam na S5 mam nadzieje że jeszcze w tym roku ją dostanę.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash co Cię skłoniło do powrotu do BB?

 

System oraz przede wszystkim fizyczna klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.