Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Jestem ciekawy Twojej oceny tego telefonu, kiedyś brałem go pod uwagę ze względu na baterię która podobno dobrze trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System oraz przede wszystkim fizyczna klawiatura.

 

Miałem BB Q10, bateria leciała w oczach, a klawiatura się spsuła po 3 m-cach (wymieniona na gwarancji). Programy z androida działały jak chciały, raz dobrze, raz źle - zwiększały też zużycie baterii. Generalnie telefon fajny, ale to już nie jest to stare BlackBerry. Dlatego przesiadłem się na bardziej elastycznego androida. Jak na razie nie żałuję.  

 

P.S. Nie życzę Ci takich przygód z BB Q10, i oby Twój egzemplarz był ok. 

Edytowane przez MartinoTopolino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aplikacji z andka nie będę instalował, bo to czego potrzebuje BB ma :)

Bateria jak wytrzyma od 6 do 22 to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, od dwóch dni wreszcie na Moto G LTE. Ponownie wróciła radość z używania telefonu, którą straciłem (wydawało się, że bezpowrotnie) po spaskudzonym JellyBeanie na Samsungu S Advance :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również po 1,5 miesiąca z Motorolą jestem zachwycony tym telefonem. Po prostu działa idealnie płynnie. Następny telefon to tylko Motorola lub ewentualnie Nexus czyli i tak Motorola. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z Szanownych Kolegów byłby zainteresowany zaproszeniem na zakup One Plus One w wersji 64GB Sandstone Black?

 

http://oneplus.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

chlopaki wcisnolem w galaxy note 3 co tam i teraz jak chce pisac to musze mazac po ekranie kreslac literki jak to wylaczyc

juz znalazlem... ja to sie na tym znam haha,,, moj ostatni tel nie byl taki skaplikowany #3310

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, krótka piłka co wybrać: Motorola Moto G 2 generacja czy Xperia T3.

 

Motorola odświeżona to 5 cali, Xperia 5,3 cala.

Ten sam procesor tyle, że w Motoroli taktowany 1,2 w Xperii T3 1,4 Ghz.

Motorola to praktycznie czysty android bez nakładek, Xperia to nakładka do Sony choć nie tak ciężka jak Samsunga.

 

Martwi mnie trochę ten rozmiar Xperii- 5,3 to już ciężko będzie w kieszeni spodni nosić, 5 cali Motki jeszcze by uszło.

 

Ten czysty android trochę mi się z wyglądu nie podoba, ładniejszy jest w Xperii, jednak słyszałem opinie, że np. pomimo słabszego taktowania procesora Motorola i tak będzie płynniej chodzić właśnie przez czysty system oraz jakiś system plików który na bieżąco usuwa śmieci przez co nie będzie tak spowalniać jak inne telefony na androidzie.

 

U dołu krótkie porównanie dane:

 

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/9491/8771/0/0/

 

Alternatywą jest jeszcze Lumia 1320, 6 cali!!.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą starszą moto G i też się trochę bałem niskich taktów procesora- zupełnie niepotrzebnie. Wszystko śmiga jak trzeba. Co do wyglądu to widzę, że masz trochę pojęcia, zainstalujesz sobie jakiś inny lanczer i po sprawie. Z Xperią nie miałem kontaktu ale Moto G mogę polecić.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również po 1,5 miesiąca z Motorolą jestem zachwycony tym telefonem. Po prostu działa idealnie płynnie. Następny telefon to tylko Motorola lub ewentualnie Nexus czyli i tak Motorola. :)

bo ma czysty soft, jak go zapaskudzisz launcherami lub czyms innym to przestanie byc taki super :). nowy nexus to moto, ale nastepny niekoniecznie. ja tam trzymam sie nokii, chociaz terazniejsza generacja smartfonow nokii to podobno ostatnia pod tym brandem. zostanie microsoft (lumia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzuci jakiś lekki launcher typu Nova (sam używam i chwalę sobie) czy Apex, to system będzie daleki od zawalenia, a użytkownik dostanie potrzebne mu funkcjonalności. Androida można zawalić i zamulić bez większych problemów, ale nie popadajmy w paranoję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając z2, wiele razy próbowałem i nic. Nie idzie go póki co nawet zwolnić, a co dopiero zamulic. Ale to dobrze, kiedyś pisałem że nie ma tel na którym Android działa płynnie, na szczęście te czasy już minęły. :-)

 

 

Odpaliłem ta nova, ale dziwnie się czułem, jakbym okleil auto folia i mówił że ma ładny lekki kolor. Jakoś tak nie wiem dziwnie się czułem hehe. Chociaż gdybym miał poprzedni tel to pewnie bym o tym pomyślał. Tylko że tam jest tyle ustawień że masakra heh


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ma czysty soft, jak go zapaskudzisz launcherami lub czyms innym to przestanie byc taki super :). nowy nexus to moto, ale nastepny niekoniecznie. ja tam trzymam sie nokii, chociaz terazniejsza generacja smartfonow nokii to podobno ostatnia pod tym brandem. zostanie microsoft (lumia)

I o to chodzi z czystem softem. Stockowy system jest dla mnie idealny, minimalistyczny wygląd i szybkość działania to jest to. Nie potrzebuję żadnego launchera, a wersja L już na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z lekkich i przyjemnych launcherów polecam rosyjskiego Yandex.Shell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie odebrałem kolejną sztukę BB Q10. Tym razem nie Made in Mexico, tylko Hungary. Lepiej spasowany, inne i chyba trochę lepsze materiały. Zupełnie inne pudełko, duże kartonowe. Poprzednie było z papieru (dosłownie). Jedyna wada, że tamten był matowy zupełnie, a ten jakby lekko się świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem kolejną sztukę BB Q10. Tym razem nie Made in Mexico, tylko Hungary. Lepiej spasowany, inne i chyba trochę lepsze materiały. Zupełnie inne pudełko, duże kartonowe. Poprzednie było z papieru (dosłownie). Jedyna wada, że tamten był matowy zupełnie, a ten jakby lekko się świeci.

 

Widzę, że dalej szukasz najlepszego telefonu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Dziś dostałem BB 9790 - zobaczymy czy to dobry sprzęcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widzę, że dalej szukasz najlepszego telefonu....

 

Nie ma takiego :D ale ten co mam zostanie na dłuuuuuuuugo. Jest fantastyczny, chociaż brakuje mu kilku rzeczy ze starego BBOS7.1

To co najbardziej lubiłem w starym BBOS to to, że terminal sam o ustalonych porach potrafił się wyłączyć, a potem włączyć.

Tutaj tego nie ma. Szkoda.

 

Dziś dostałem BB 9790 - zobaczymy czy to dobry sprzęcik :)

 

 

Bardzo dobry, tylko trochę mały ekran jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Potrzebuje telefonu do dzwonienia, smsa, budzik i mail. Muszę wyleczyć sie z nałogowego siedzienia w necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Potrzebuje telefonu do dzwonienia, smsa, budzik i mail. Muszę wyleczyć sie z nałogowego siedzienia w necie :)

 9790 będzie zatem idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia T3 okazała się zbyt duża i poszła dalej w użytkowanie żony.

A ja mam tym razem dylemat czy brać Motorola Moto G 2gen. czy Samsunga Galaxy S4.

 

Kryteria to:

1. Jak najdłużej płynność systemu

2. Bardzo dobry aparat

3. Miło jeśli dźwięk z głośnika będzie przyzwoitej głośności i w miarę dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam samsunga galaxy s4 i bardzo sobie chwale. Dla mnie jest to telefon wystarczajacy. Dobrze wykonany. Ma swietny aparat i jest szybki. Dobre bebechy wiec android nie zamula. Ogolnie jak najbardziej na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, jak Sony Xperia Z to która? Jestem w stanie kupić z3, ale nie chcę przepłacać tym bardziej że nie widzę jakiś istotnych różnić pomiędzy z1, z2 a z3. 

 

Dodam, że przesiadam się z iphona 4 i waham się jeszcze pomiędzy iphonem 6 a jakimś androidem z których sony ma imo najładniejszy design.

 

Pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mwist a może nexus 4 lub 5, imo też są niczego sobie jeśli chodzi o design a tym bardziej o parametry, ewentualnie jeszcze htc one.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johndeacon - motorola to jest czysty android, bez żadnych nakładek producenta - samsung to jest TouchWiz - dosyć ociężały. Jeśli ja miałbym wybierać to brałbym albo Moto G 2gen, ewentualnie Nexusa 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.