Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SPORTURA 01

Od dziś mam NOKIĘ 6131. Może być, ale bateria bardzo krótko trzyma. Może tylko tak na początku. Niezłe klawisze - wyczuwalne jest lekkie kliknięcie. Bardzo przyjemne. Trochę denerwujący dżwięk w słuchawce, ale to może kwestia przyzwyczajenia. Reasumując może być, szczególnie przyjemny w dotyku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak myślałem Vertu :shock:

Ładny jako przedmiot, ale telefony wole bardziej multimedialne, co nie zmienia faktu że jako maniak komórkowy trochę Ci Darku zazdroszczę ;)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to akurat wklejacie modele trochę "ekscentryczne"

 

np Ascent nie jest swiecidełkiem , tylko solidnie wykonanym ze stali łączonej ze skórą telefonem, z normalna baterią ( w przeciwieństwie do n8800) i bez niepotrzebnych gadgetów typu kamera itd

 

jak się porówna cenę wpomnianej n8800 w momencie wejścia na rynek ( 4000 pln) i zywotność pól roku , to lepiej kupić vertu i mieć spokój na 4/5 lat ( przyciski na rubinowych płytkach wytrzymują 2 mln kliknięć czyli kilkanaście lat użytkowania)

Ja mam zatem chyba jakis niezniszczalny model 8800 uzytkuję go 1.5 roku i nie mam zadnych zastzreżen poz oczywiscie bateria.Dobrze,że w zestawie są 2.Nastepnym telefonem tez bedzie vertu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi Drodzy - pytanie :

 

czy tomtom Mobile 5.0 działa z nokią E50 ? jeśli nie to z jakimi, wartymi polecenia. na stronie producenta e50 nie jest wymieniona , ale to dość nowy telefon i może...

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial wiedziec dlaczego to Vertu kosztuje 15 tys zl i co w nim tyle jest warte, bo chyba nie rubinowe plytki, ktorych i tak nikt przez krocej niz 10 lat nie powciska 2mln razy .. Bo nie ma zadnych testow ani nic w internecie, wiec moze ktos mi tu powie :twisted: [/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

sketch1ly2.jpg

post-0-0-98842100-1330634402.jpg

sketch2rr3.jpg

post-0-0-33946800-1330634405.jpg

 

hehe styl maja niezły :wink:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja bym chcial wiedziec dlaczego to Vertu kosztuje 15 tys zl i co w nim tyle jest warte, bo chyba nie rubinowe plytki, ktorych i tak nikt przez krocej niz 10 lat nie powciska 2mln razy .. Bo nie ma zadnych testow ani nic w internecie, wiec moze ktos mi tu powie :twisted:

 

Snobizm tyle kosztuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

pic16dw2.jpg

post-0-0-33846000-1330634407.jpg

 

jak to jest?czy to wyszło z Nokii,skoro made in U.K

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moi Drodzy - pytanie :

 

czy tomtom Mobile 5.0 działa z nokią E50 ? jeśli nie to z jakimi, wartymi polecenia. na stronie producenta e50 nie jest wymieniona , ale to dość nowy telefon i może...

 

piotrek

Piotrze przejrzyj ten wątek:

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=1690

Kompatybilność map z poszczególnymi wersjami TomTom

mapy <650 chodzą na TT5 oraz TT6

mapy >=650 i <660 build 1223 chodzą jedynie na TT6

mapy >=660 build 1223 chodzą również na TT5

 

Program chodzi na wszystkich S60 v3 z wyjątkiem Nokii 3250 oraz N91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pytacie o cenę Vertu i co tyle kosztuje, a większość ma vertu lub kilkukrotność na łapce i się nie pyta co takie drogie :D

 

;) Ale nas teraz Darek skasował. Chyba nam nie wypada takich pytań zadawać 8).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezupelnie wlasnie, zegarek to troche inna rzecz niz troche elektroniki. Czy to Vertu ma jakas kosmiczna technologie w srodku :) ?Pytam bo serio nie wiem. Zdaje mi sie ze to podobna konstrukcja "inside" jaka moezmy spotkac w Nokii np. E50. A mechanizmu VC czy Patka nie spotkamy w Tissocie czy Seiko.

Po prostu z uprzejmoscia, i bez zlosliwosci chce wiedziec co w nim jest takiego fajnego poza tym ze zgrabnie nawet wyglada (choc 8800 ladniejsza ;) wg mnie) :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dlatego, że to limitowane ilościowo telefony, polerowana stal + skóra, no i design.

i jeszcze taka mała, krytyczna recenzja: http://www.howardforums.com/archive/topic/615321-1.html

inna recenzja:

http://www.mobile-review.com/review/vertu-en.shtml

EDIT: jeszcze Mobiado - też limitowane: http://www.mobiado.com/gallery.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie doszukiwalem się zlośliwości ,sam też napisałem o porównaniu do zegarków z duuuużym uśmiechem ;)

 

Kosmicznej technologii moze nie ma ale:

 

-nowoczesny a zarazem skromny ( NIE BRAC POD UWAGĘ MODELI TYPU ZŁOTO I KAMIENIE !) design ,który jest wg mnie elegancki po prostu

 

- jest przepięknie wykonany w każdym detalu ( materiał -patent Liquidmetal twardszy od stali , ręcznie szyta skóra , szkiełko kryształowe, wytrzymałość klawiszy i innych elementów )

 

- bardzo dobry głośnik zew ( 100 dB)

 

- ma to co potrzeba ( olbrzymią pamięć nr, bluetooth, przejrzyste intuicyjne menu , niezłą baterię , kalendarz synchronizowalny z exchange )

 

-nie ma tego co malo potrzebne ,a szybko się starzeje technologicznie np kamera

 

-dopracowany soft co sie nie wiesza co chwila (zawsze mówię ,że informatyk powinien się wieszać razem z programem :D )

 

- obsługa concierge w pakiecie

 

reszta to już snobizm :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, mysle jednak ze tel. powinien byc conajmniej o polowe tanszy. 15 tys to troche za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdanie, które - jak się wydaje - dobrze oddaje sens vertu:

Compare if you will to a swiss watch. It does less that a japanese watch will do but costs more. Why? Its called quality.

http://www.gsmarena.com/newscomm-212.php

Po prostu: zarówno Fiat to samochód, jak i Bentley to również samochód. Tylko jakby nieco inny. ;)

albo inaczej - jak ze sprzętem agd firmy smeg albo armaturą od dornbracht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
zawsze mówię ,że informatyk powinien się wieszać razem z programem ;)

 

Gdyby to żartobliwe stwierdzenie wdrożyć w życie, to cały świat mocno by się uwstecznił. Pamiętaj, że nie ma aplikacji, systemów, urządzeń, technicznie doskonałych. Sypią się routery Cisco, Unix potrafi się też wykrzaczyć, sypią się MacBooki i... można by tak długo wymieniać zabijając kolejne "świętości" świata informatyki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dsc_0210.jpg

Czcionka jest absurdalnej wielkości. Poza tym spróbuj w coś klinkąć :) Nie da rady bez specjalnie obciętego paznokcia

 

W sumie nie jestem przekonany. Te wszystkie wypasione opcje są nieprzydatne - nikt nie będzie ściągał filmów czy muzyki przez GPRS bo to kosztuje majątek. Lepiej to zrobić w domu i wysłać na urządzonko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.